Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор

162 0 Новини високих технологій

Сучасна індустрія розваги не стоїть на місці, адже сучасні програми здатні перетворити смартфон в повноцінну геймерську консоль. Топ платних ігор на Android легко можна скачати в PlayMarket і встановити на мобільний пристрій. Чим могутніша модель телефону, тим більше приємних вражень користувач отримає від проекту.

Загальні відомості

Розважальні програми стали частиною повсякденного життя. Бувають моменти, коли щось потрібно зайнятися, щоб вбити час, але далеко не всім зручно придбати потужний ПК, щоб насолодитися продуктом відомого розробника. У цій статті будуть представлені кращі платні гри на Android або iOS.
Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор

This War of Mine

Симулятор виживання в умовах військового конфлікту від компанії 11 bit studios. Тільки гравцеві належить побачити іншу сторону медалі: належить управляти не загоном бравих вояків, крушать ворога наліво і направо, а групою цивільних, які сховалися від жахів війни в найближчому напівзруйнованій будівлі.


Проект потрапив в список найкращих платних ігор на Android мало не відразу після релізу. Вартість його складає приблизно 800 рублів без знижок. Платного контенту і реклами немає, при вихід оновлень досить просто перевстановити додаток. Сюжет заснований на реальних подіях (війна в Сербії), гравцеві належить добувати продукти, боєприпаси та матеріали для ремонту притулку — щоб не дати померти жодному з членів групи. У мобільному додатку є ряд сценаріїв на вибір. Два або три людини даються ще на старті. У процесі гри можуть приходити інші вижили просити притулку, так заповнюється кількість членів загону.
Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор
Важливо стежити за психологічним станом вижили: доведені до відчаю люди можуть здійснювати дурості: напитися, побитися, втекти або звести рахунки з життям. Підвищена складність — гра одним вижив на старті. Вночі на вилазки краще брати все необхідне, інакше все буде вкрадено мародерами. Кожен з них володіє унікальними особливостями, які слід враховувати, щоб вижити. Згідно відгуками, гра отримала масу позитивних оцінок, завдяки продуманій психологічної складової. У багатьох ситуаціях доведеться йти на угоду з совістю, приймати важкі рішення і жити з наслідками.


Негативних відгуків меншість і вони відзначають одноманітність і відсутність мультиплеєра. Звичайно, проекту не завадило б подальший розвиток, але розробники, судячи з усього, всі сили спрямували на інший продукт. Тим не менш This War of Mine залишається однією з найкращих платних ігор на «Андроїд».
Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор

The Room: Old Sins

Популярна на смартфоні серія головоломки, де потрібно максимальна пильність і вміння помічати дрібниці. Встановлюється з PlayMarket за 399 рублів. Дія відбувається в особняку, на горищі якого виявлено будиночок для ляльок. Належить знайти цінний артефакт, який став причиною зникнення відомого інженера і його дружини, світської левиці. Кожна кімната — портал в іншу локацію, наповнену головоломками і підказками. Гра заманює нагнітаючої музикою і приголомшливою атмосферою, гравці залишають тільки позитивні коментарі про неї.
Негативні відгуки вказують на те, що вона коротка і не має україномовної версії. Але тим не менше, гра потрапила в топ кращих платних ігор на «Андроїд».
Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор

Z. O. N. A. Project X

Проект доведеться за смаком шанувальником постапокаліптичній всесвіту S. T. A. L. K. E. R. або "Метро 2033". Дія відбувається в майбутньому, де більша частина населення планети знищена радіацією. Монстри, мутанти, чудовий сюжет і графіка — ось за що проект опинився в топі платних ігор на Android: 10 рублів і вище (часто можна побачити знижку) в PlayMarket. Гра отримала багато позитивних відгуків завдяки цікавою задумкою і якісному виконанню. Негативних відгуків мало: не подобається відсутність системи автоматичного поповнення здоров'я, безкоштовна ознайомча версія і незручне управління.
Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор

Assasin's Creed Identity

Перший мобільний додаток для шанувальників однойменної гри, повністю передає атмосферу і геймплей оригіналу. Великі міста часів Ренесансу, елементи RPG і запаморочливі акробатичні трюки — пропуск в топ платних ігор на «Андроїд». 169 рублів віддали користувачі додаток і залишилися задоволені, завдяки графіку, геймплею, хорошої фізики та оптимізації. Недоліки, згідно з відгуками, криються у високих системних вимогах. Все-таки настільки динамічний додаток вимагає дорогого мобільного пристрою. Вигідніше ПК придбати.
Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор

GTA Liberty City Stories

А це подарунок фанатам Grand Theft Auto, дії відбуваються у містечку Ліберті Сіті. Проект відрізняється якісними текстурами, ідеально адаптованими під смартфон. Стоїть він у PlayMarket 529 рублів.
Гравцеві належить управляти колишнім бійцем кримінальної сім'ї Леоне, який ховається від помсти за смерть впливового мафіозі. В місті твориться хаос у зв'язку з переділом сфер впливу різними бандитськими угрупованнями. Тоні Коприани намагається повернути владу сім'ї Леоне, але йому заважають збожеволілі вбивці, жадібні капіталісти, наймані кілери і навіть близькі родичі. Гра отримала позитивні відгуки від геймерів, увлекавшимися ще старими версіями проекту, який виходив на ПК або PSP. Негативні відгуки нарікають на те, що, врешті-решт, проект морально застарів і цінується тільки вищевказаною категорією осіб.
Топ платних ігор на Android: назви, вибір кращих, де знайти, відгуки та огляди ігор

Вердикт

Топ платних ігор на Android часто змінюється. Шляхів одержання прибутку від мобільних додатків два: продаж платних додатків або впровадження умовно безкоштовних версій з великою кількістю монетизованих дій і платного контенту. Платні програми поєднують у собі риси класичних ігор на ПК, тому тим, хто не може дозволити собі придбання дорогого «заліза», це хороший спосіб, щоб провести час із задоволенням. Нові ігрові додатки з'являються часто, іноді вони губляться в загальному інформаційному потоці, тому розумно стежити за топом платних ігор на Android або iOS, щоб не пропустити цікавий реліз. Розробники онлайн-проектів часто випускають мобільні версії продуктів для розширення користувацької аудиторії. Теж існують цікаві релізи, що заслуговують уваги. У них буває платний доступ або частину контенту, продуманий функціонал і способи взаємодії між гравцями в режимі мультиплеєра. Всім гарного проведення часу і не забувайте стежити за топом платних ігор на Android, щоб не пропустити цікаву новинку.

Популярі новини
Загрузка...