Кращі теми для "Андроїда": огляд, можливості та відгуки

139 0 Новини високих технологій

Якщо вам вже набрид вигляд робочого столу – іконки, анімація і стандартне меню, то можна урізноманітнити свій мобільний гаджет якими-небудь новенькими темами. Останні являють собою спеціальний софт – лаунчер, що дозволяють до невпізнання змінити візуальну складову вашого гаджета. Подібних утиліт в мережі немало, і серед всього цього різноманіття вибрати дійсно кращі теми для «Андроїда» досить проблематично. Деякі програми погано адаптовані під платформу, кострубато працюють або взагалі сильно гальмують ваш девайс. Так що до вибору софта потрібно підходити серйозно. Ми розглянемо найкращі теми для «Андроїда», які користуються гарною популярністю і мають велику кількість позитивних відгуків від користувачів. Весь цей софт можна знайти на «Гугл Плее», тому проблем з тестуванням виникнути не повинно. Отже, приступимо.


CM 3D Launcher

Це одна з кращих тем для Android 7.0» і більш ранніх версій. Лаунчер пропонує шикарний вибір інструментів для персоналізації вашого гаджета з безлічі категорій: природа, автомобілі, люди, квіти, кіно, спорт, свята та інші. Одна з кращих тем для «Андроїда» проста в управлінні і не вимагає якихось специфічних навичок або знань. При першому запуску вас зустріне майстер налаштувань і крок за кроком проведе по всьому функціоналу лаунчер. У теми є власна шторка, на відкритті якої вам будуть представлені основні інструменти управління.
Кращі теми для "Андроїда": огляд, можливості та відгуки
Крім того, одна з кращих тем для «Андроїда» володіє ще кількома корисними якостями. Так, вона може провести оптимізацію акумуляторної батареї і почистити реєстр з оперативною пам'яттю. Тема грамотно інтегрується в платформу і, судячи з відгуків користувачів, якихось серйозних помилок вони не зустрічали.


Next Launcher 3D Shell Lite

Це також одна з кращих тем для Android 6.0» і більш старих версій. Просунута утиліта володіє значним функціоналом і можливостями. Багата бібліотека дозволяє вибрати теми практично будь-якого напрямку. Крім того, вбудований редактор допоможе зробити з вже наявного шаблону власний дизайн, а також змінити анімацію.
Кращі теми для "Андроїда": огляд, можливості та відгуки
Одна з кращих тем для «Андроїда» володіє своїм власним магазином. Причому більшість шпалер, іконок та інших «прикрас» можна викачати абсолютно безкоштовно. В магазині крім тих, можна знайти додаткові утиліти різного спрямування: енергозберігаючі, ліхтарики, будильники, ігри та інше. Судячи з відгуків користувачів, яких-небудь проблем з інтеграцією в операційну систему помічено не було. Деякі відчувають труднощі зі специфічними фірмовими оболонками ультрабюджетних гаджетів, але по більшій частині виною тому вбудована в платформу рекламний код («Аліекспрес», «Ебэй» тощо), а не сама тема.

TSF Launcher 3D Shell

Дана тема також заслуговує бути встановленої на вашому смартфоні або планшеті. Вона відрізняється багатими можливостями для персоналізації інтерфейсу платформи. Є налаштування шторок, анімації, переробки основного меню, сітки робочого столу і багато іншого.
Кращі теми для "Андроїда": огляд, можливості та відгуки
Окремо варто згадати про грамотної оптимізації теми. Розробники добре потрудилися над кодом, тому лаунчер не гальмує навіть на старих гаджетах і платформах минулих поколінь. Інтерфейс самої теми простий і зрозумілий навіть для новачків. Блукати по гілках меню не доведеться, тому як весь основний інструментарій представлений на головному екрані налаштування теми і при необхідності переноситься в зручну шторку. Судячи з відгуків, проблем з інтеграцією до платформи також помічено не було.

Техно-тема «3D скло»

Тема привертає в першу чергу своїм детально проробленим 3D-оформленням. Тут воно реалізовано як треба і не глючить при кожному зручному випадку, як то спостерігається в інших 3D-лаунчер. Тема підтримує барвисті анімації для робочого столу і шпалер, а також має приголомшливе звукове супровід.
Кращі теми для "Андроїда": огляд, можливості та відгуки
Крім того, інтерфейс передбачає кілька симпатичних віджетів, у тому числі погодних. Незважаючи на 3D-складову, тема досить шустро працює навіть на бюджетних гаджетах. А користувачі у своїх відгуках не відзначають наявність якихось серйозних проблем з візуалізацією. Також варто зауважити, що розробник з останнім оновленням попрацював над кодом, і тепер тема відмінно інтегрується навіть вибагливі гаджети від «Самсунга», «Асус» та «Соні». Про якихось критичних вильоти або глюки відгуки не згадують.

Популярі новини
Загрузка...