"Пежо-408": технічні характеристики, огляд та відгуки

139 0 Новини високих технологій

"Пежо-408" - великий седан, призначений для сімейного використання. Даний автомобіль був представлений досить недавно - в 2010 році в Пекіні. У цьому ж році було розпочато виробництво седана "Пежо-408", технічні характеристики якого урізноманітнили за рахунок безлічі модифікацій двигуна. Головний виробничий цех розташований в Аргентині. У Росії автомобіль виробляється в місті Калузі.

Короткий опис

Цей автомобіль являє собою седан, зовні нічим не відрізняється від інших серійних седанів за винятком деяких елементів. Наприклад, замість звичної всім решітки радіатора знаходиться великий логотип компанії "Пежо". А зовнішній вигляд другого покоління автомобіля додав йому привабливості. Повний список змін представлений нижче.


"Пежо-408": технічні характеристики, огляд та відгуки

Технічні характеристики "Пежо-408"

Автомобіль має безліч модифікацій. В залежності від комплектації транспортний засіб може бути оснащений як бензиновим, так і дизельним двигуном. Трансмісія представлена п'ятиступінчастою механічною, чотириступінчастою і шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Технічні характеристики "Пежо-408" схожі з 307-ю моделлю, хоч і мають деякі зміни. Довжина і ширина автомобіля складають 470 і 180 сантиметрів, чого цілком достатньо для розташування трьох пасажирів на задньому сидінні. Найбільш популярними модифікаціями двигунів є бензиновий двигун об'ємом 16 літра і потужністю 110 кінських сил, а також турбодизель двигун об'ємом 16 літра і потужністю 114 кінських сил. Залежно від складання автомобіль має різний кліренс. Моделі, вироблені в Росії для продажу всередині країни, мають кліренс 175 мм Даний показник є кращим серед автомобілів даного сегменту, його буде достатньо навіть для російських доріг.

"Пежо-408": технічні характеристики, огляд та відгуки
Технічні характеристики, ресурс дизеля (двигуна) "Пежо-408" залежить від умов експлуатації, а також від об'єму і потужності двигуна. При належному використанні двигун може прослужити і півмільйона кілометрів, а також і зовсім зламатися на десяти тисячах.

Огляд автомобіля

Передня оптика має загострену форму, в новітніх автомобілях вона світлодіодна. Великий повітрозабірник відмінно вписується в салон. У топових комплектаціях він має хромоване обрамлення. Протитуманні фари знаходяться не на передній частині, а на бічній. Всьому виною їх невдале розташування. Автомобіль в стандартній комплектації поставляється з литими дисками діаметром 17 дюймів, при бажанні можна поставити диски на два дюйми ширше. Автомобіль призначений для п'яти пасажирів. Всім без винятку буде комфортно в даному автомобілі завдяки просторому салону. В залежності від комплектації матеріали салону можуть бути різними, найбільш часто зустрічається шкіряне оформлення.
"Пежо-408": технічні характеристики, огляд та відгуки
Після випуску в 2014 році другого покоління автомобіля його салон повністю змінився, ставши набагато сучасніше і свіже. Завдяки додаванню великого сенсорного дисплея автомобіль став схожий на більшість сучасних серійних моделей.

Відгуки

Зовнішній вигляд автомобіля є головним достоїнством "Пежо-408". Завдяки відсутності решітки радіатора автомобіль не виглядає, як всі звичні серійні автомобілі, тим самим він є в якомусь роді унікальним. Але не все так ідеально. Задня частина автомобіля виглядає злегка дутої, що робить автомобіль дуже об'ємним.
Не дарма машина відноситься до класу великих седанів, так як салон автомобіля дуже просторий. Навіть три пасажири на задньому ряду відчувають себе досить комфортно. Автомобільна пічка ідеально працює навіть при мінусовій температурі, нагріваючи салон за лічені хвилини. Це ж можна сказати і про кондиціонер, який також відмінно справляється в жарку погоду. Але не все так добре. Матеріали салону досить дешеві, що псує картину всього автомобіля. Бюджетний пластик, скрипучий від кожного дотику, можна було б замінити на більш якісний. Також для багатьох власників форма крісел є не самою вдалою, хоча матеріал влаштовує більшість власників. Для невеликих пасажирів ширини крісел вистачає для комфортного розміщення.
"Пежо-408": технічні характеристики, огляд та відгуки
Технічні характеристики "Пежо-408" можна назвати перевагою автомобіля з-за їх різноманітності, але чогось особливого в них немає. Також в технічному плані добре себе веде шестиступінчаста автоматична коробка передач, працює без затримок і ривків. Гальма - не найсильніша частина автомобіля. При екстреному гальмуванні немає тієї самої різкості, яка іноді так необхідна. Створюється враження, що автомобіль просто повільно котиться, намагаючись зупинитися.

Висновок

За дану вартість знайти автомобіль з схожими технічними характеристиками буде важко. Тому вибір більшості покупців падає саме на цю модель компанії "Пежо". Завдяки своїм технічним характеристикам "Пежо-408" не поступається більшості аналогічних моделей, стабільно тримаючи планку як з продажу, так і за відгуками споживачів.

Популярі новини
Загрузка...