Трансмісійне масло ТАД 17: опис та характеристики

221 0 Новини високих технологій

Трансмісійне масло ТАД 17 використовується для захисту металевих поверхонь деталей та конструктивних вузлів в трансмісійних агрегатах. Такими пристроями можуть бути автомобільні механічні коробки перемикання швидкісних передач, роздавальні агрегати крутного моменту, ведучі мости в транспортному засобі, рульові пристрої і редуктори з ланцюгової або зубчастої системою передач.

Трансмісійне масло ТАД 17: опис та характеристики

Опис продукту

ТАД 17 утворює міцний надійний шар з масляного покриття по всій оберігається системі. Завдяки спеціальній молекулярній структурі цей шар має підвищену міцність. Така необхідність диктується дуже важкою і складною по експлуатаційним навантаженням роботою пристрою. Під час функціонування відбуваються процеси тертя, підвищується температура окремих компонентів системи, і загальна навантаження досягає максимальних значень. Трансмісійне масло ТАД 17 ефективно захищає технологічні агрегати, підвищуючи зносостійкість як окремих деталей, так і всього пристрою в цілому. Внаслідок протекції забезпечується безперебійна робота всіх вузлів при підвищеній температурі і її перепадах, високому тиску і навантаження на циркуляційну складову.


Трансмісійне масло ТАД 17: опис та характеристики

Особливості мастила

Дана мастильна рідина є мінеральним продуктом. Її використовують, в основному, на території Росії і колишніх країн пострадянського простору. Це вітчизняна продукція, яка знайома кожному професійному водієві. В Європі та Америці є аналоги, що виробляються топовими нафтопереробними концернами. Мастило ТАД 17 - це засіб всесезонного характеру, що має в своєму складі протизадирні властивості і позиционирующееся як багатофункціональне. Продукт може експлуатуватися в широких температурних межах: взимку до -25 °С, а максимально можлива температура укладається в 130-140 °С. Під час виготовлення трансмісійної рідини до її складу підмішуються дистилятні компоненти і залишкові елементи. Базова основа має добавки з вмістом сірки і фосфору а також депресорні елементи, які володіють універсальними можливостями. Для запобігання спінювання продукту в структуру масла поміщені протипінні реагенти.

Технічні дані

Трансмісійний лубрикант відповідає нормативним вимогам Співтовариства автомобільних інженерів SAE і позначається маркуванням 80W 90. Технічні характеристики масла ТАД 17 мають наступні показники:
 • в'язкість механічної циркуляції при температурі 50 °С – 120 мм2/с;
 • в'язкість механічної циркуляції при температурі 100 °С – не менш 175 мм2/с;
 • вязкостный індекс – не менше 100;
 • процентний вміст золи, сульфатів – не перевищує 03 %;
 • термостабільний поріг функціонування – 200 °С;
 • мінусова кордон застигання – 27 °С.
 • Мастильний продукт трансмісії ТАД 17 в ідеальному варіанті не повинен містити сторонніх механічних домішок. Може мати невеликі слідові включення води, фосфору і сірки.
  Трансмісійне масло ТАД 17: опис та характеристики
  Малий вміст домішок благотворно позначається на роботі мастила при великих температурах: масло виробляє незначну кількість сажі. Інтервал заміни володіє винятковим проміжком - повна заміна відпрацьованої мастильної рідини проводиться по закінченню 80 тис. км пробігу транспортного засобу. На всьому періоді експлуатації матеріал не втрачає своїх технічних параметрів, щомиті захищаючи трансмісійне пристрій від пошкоджень та передчасного зношування.

  Аналогічна продукція

  На сьогоднішній день продукт саме з таким маркуванням знятий з виробництва. Його найближчим побратимом можна назвати ТМ-5-18. Технічні характеристики аналога масла ТАД 17 практично збігаються. Дана продукція відповідає вимогам Американського інституту нафти (API), маючи якісну специфікацію GL-5 або GL-4.
  Також, аналогічні трансмісійні рідини випускають концерни «Кастрол», «Мотюль», «Лікві Молі», «ЗІК», «Ексонмобіл», «Лукойл» і багато інші нафтопереробні компанії. Всі масла об'єднує високий клас в'язкості, характерний для даної групи мастил.
  Трансмісійне масло ТАД 17: опис та характеристики

  Переважні показники

  Мастильна речовина ТАД 17 має у своєму активі такі переваги в експлуатації:
 • Збільшує життєвий термін трансмісійного обладнання.
 • Надає високі параметри стійкості до зношування всім фрикційних елементів.
 • Не дає утворюватися на металевих поверхнях питтинговым проявів, тобто корозійних виразок.
 • Володіє неперевершеними антиокислювальними властивостями.
 • Має стабільну в'язкість, навіть при величезних циркуляційних перевантаженнях.
 • Не піниться.
 • Охолоджує металеві деталі та вузли, відводячи зайве тепло на корпус.
 • Запобігає заїдання і заклинювання різних передач, від гіпоїдних до конічних і циліндричних.
 • Продукція виготовляється строго по нормативам Держстандарту.
 • Масло має універсальну структуру застосування і є багатофункціональним.
 • Може експлуатуватися в будь-який час року.
 • Продукція проходить безліч тестів на придатність і стабільність і піддається постійним дослідженням на відповідність сучасним вимогам у сфері експлуатації ПММ.

  Популярі новини
  Загрузка...