Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення

288 0 Новини високих технологій

Кілька років тому мобільні оператори не могли запропонувати своїм абонентам тарифні плани з необмеженим доступом в інтернет. Сьогодні все змінюється. З кожним роком збільшується число вигідних тарифів. Серед них почали з'являтися такі тарифні плани, на яких доступ в інтернет не обмежений ніякими пакетами. Однак, не всім людям безлімітні пропозиції від мобільних операторів цікаві. Багато абоненти продовжують користуватися тарифами з обмеженими гігабайтами і мегабайтами і часто задаються питанням про те, як збільшити трафік мобільного інтернету при повному вичерпанні основного пакету.

Продовження трафіку на «Білайні»

В «Білайні» передбачено 2 варіанти продовження інтернету. У переліку послуг мобільного оператора є опції «Продовж швидкість» з різними пакетами трафіку. У Москві, наприклад, можна підключити до свого тарифу 1 Гб або 4 Гб. Додатковий обсяг трафіку надається на максимально можливій швидкості. Коли цей пакет закінчується, послуга починає надаватися на швидкості 64 Кбіт/с до моменту закінчення розрахункового періоду.


Інший спосіб, що дозволяє збільшити трафік на «Білайні», – підключення опції «автоматичне подовження швидкості». Вона дуже зручна, так як з нею нічого не потрібно робити після вичерпання основного пакету. Все автоматично активується при наявності достатньої суми на балансі. Завдяки цій опції, абоненти ніколи не залишаються без інтернету. У Москві і Московській області при підключенні «Автопродовження швидкості» можна вибрати найбільш відповідний об'єм пакета:
 • На 100 Мб. Такий обсяг трафіку підходить абонентам, не надто активно користуються всесвітньою мережею. На «Білайні» збільшити трафік мобільного інтернету таким способом можна тим, хто в основному листується з друзями в соціальних мережах, додатках.
 • На 5 Гб. Це досить об'ємний пакет. При цьому, він дуже вигідний. Опція на 100 Мб в Москві і Московській області коштує 100 руб., а опція на 5 Гб – 150 руб.
 • Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення

  Підключення опцій від «Білайну»

  Перед тим, як збільшити трафік, уточніть сумісність обраних опцій з вашим тарифним планом та підключеними послугами. Опція «Продовж швидкість» не може бути підключена на таких тарифах, як «Інтернет для комп'ютера», «Інтернет для планшета», «Нуль сумнівів», «Ласкаво просимо». У цей перелік входять тарифні плани лінійки «Все», що позначені цифрами 123 4 і 5.


  «Автоматичне подовження швидкості 100 Мб» доступно вам, якщо на вашому телефоні підключений один з наступних тарифних планів – «1», «Всі 2», «ВСЕшечка», «Ласкаво просимо», «Нуль сумнівів», «Все в одному 1», «Все в одному 2». У опції з автоподовженням швидкості на 5 Гб список сумісних тарифів інший. Вона може бути підключена на «Все в одному 3», «Все в одному 4», «Все в одному 5», «Всі 3», «4», «5», «Інтернет для комп'ютера», «Інтернет для планшета». Команди, що дозволяють збільшити трафік на «Білайні», в Москві і Московській області встановлені наступні * :
 • «Продовж швидкість 1 Гб»– *115*121#;
 • «Продовж швидкість 4 Гб»– *115*122#;
 • «Автоматичне подовження швидкості 100 Мб» – *115*23#;
 • «Автоматичне подовження швидкості 5 Гб»– *115*23#.
 • * В інших регіонах пакети інтернет-трафіку можуть відрізнятися за розміром, тому команди для їх підключення рекомендується заздалегідь уточнювати у оператора.

  Опції в «МТС»

  Компанія «Мобільні Телесистеми» пропонує своїм абонентам, які зіткнулися з обмеженням доступу в інтернет, скористатися послугою «+ Інтернет». Вона представлена в декількох варіантах, що відрізняються пакетами трафіку і вартістю. Ось перелік опцій, які є відповіддю на питання, як збільшити трафік на «МТС»:
 • «+ 3 Гб» за 300 руб.;
 • «+ 5 Гб» за 400 руб.;
 • «+ 10 Гб» за 500 руб.;
 • «+ 20 Гб» за 600 руб.
 • Перераховані опції щомісяця збільшують основний пакет інтернет-трафіку. При першому підключенні відразу списується з номера телефону абонентська плата за наступні 30 днів. Після закінчення цього періоду часу абонентська плата починає списуватися щодоби. На першій опції її розмір становить 10 руб., на другий – 13 руб., на третій – 16 руб., а на останній – 20 руб.
  Опції «+ Інтернет» взаимоисключаемы з широким переліком послуг. В їх число входять наступні:
 • «Інтернет-ВІП»;
 • «Інтернет-Максі»;
 • «Інтернет-Міні»;
 • «Інтернет-Супер»;
 • «БІТ»;
 • «СуперБИТ» та ін.
 • Як збільшити трафік на «МТС» можна ще? Крім опцій «+ Інтернет» у мобільного оператора є інша можливість для продовження доступу у всесвітню мережу. Відповідна послуга називається «Турбо-кнопкою». Вона існує в декількох варіантах:
 • На 100 Мб. Вартість підключення – 30 руб. Час дії – 24 години.
 • На 500 Мб, а також на 125 і 20 Гб. Ці опції схожі тим, що вони активуються на 30 днів. Різниця між ними полягає не тільки в обсязі трафіку, але і у вартості, яку рекомендується уточнювати у оператора для свого регіону. У Москві вартість складає від 95 руб. до 900 руб.
 • Безліміт на 3 і 6 годин. Ці «Турбо-кнопка» дозволяють необмежено витрачати трафік протягом зазначеного періоду часу. Опція на 3 години коштує 95 руб., а на 6 годин – 150 руб.
 • Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення

  Як підключити опції «МТС»

  Як збільшити трафік інтернету «МТС»? Зробити це можна завдяки підключенню опцій через особистий кабінет або за допомогою передбачених команд:
 • «+ Інтернет» на 3 Гб– *111*1417*1#;
 • на 5 Гб– *111*1517*1#;
 • на 10 Гб– *111*1617*1#;
 • на 20 Гб– *111*1817*1#;
 • «Турбо-кнопка» на 100 Мб– *111*05*1#;
 • на 500 Мб – *167#;
 • на 1 Гб *467#;
 • на 2 Гб – *168#;
 • на 5 Гб – *169#;
 • на 20 Гб *469#;
 • «Безліміт на 3 години» – *637#;
 • «Безліміт на 6 годин» – *638#.
 • Можна ще скористатися спеціальним додатком для смартфонів «Мій МТС». Це зручна програма. З її допомогою абоненти можуть не тільки керувати своїми послугами, але і вибирати і змінювати тариф, поповнювати баланс мобільного телефону, контролювати витрати, управляти декількома номерами одночасно. Інтерфейс є простим, а саме додаток дуже швидко запускається.

  Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення

  Послуги «Теле2»

  «Білайн» і «МТС» є дуже популярними операторами, але, при цьому чимала кількість людей обирає «Теле2». Абоненти цієї компанії нерідко захоплюються вопросомо те, як збільшити трафік. На «Теле2» продовження доступу в інтернет, можливе завдяки підключенню опцій або на місяць, або до кінця доби. У послугах, розрахованих на місяць, як правило, пропонується досить об'ємний пакет трафіку. У Москві і Московської області абоненти можуть підключати пакети на 5 і 3 Гб. В інших регіонах Росії умови можуть бути встановлені інші. В Алтайському краї, наприклад, доступні не надто об'ємні опції – всього на 2 Гб і 500 Мб. Опції до кінця доби включають в себе маленькі пакети інтернет-трафіку. У Москві і Московській області абоненти активують 500 і 100 Мб. Такі пакети найбільш зручні тоді, коли до оновлення основного тарифу залишилися лічені дні. Якщо ж до настання нового розрахункового періоду ще дуже далеко, то рекомендується зупиняти свій вибір на опціях, розрахованих на місяць. Можна зовсім відключити тарифний план з основним пакетом інтернет-трафіку і заново його підключити.
  Ті абоненти, які не налаштовували свій тарифний план і не відключали додаткові послуги, можуть зовсім не замислюватися про те, як збільшити трафік. На тарифних планах та інтернет-опціях передбачено автоматичне продовження доступу. До тарифного плану після вичерпання основного трафіку починають підключатися додаткові пакети. Абоненти перед автоматичним продовженням зазвичай повідомляються за допомогою СМС-повідомлень про те, що їм через деякий час буде підключений додатковий пакет. Для економії грошей на рахунку опцію з автоматичним продовженням можна відключити і активувати в будь-який зручний час у майбутньому.
  Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення

  Способи підключення на «Теле2» і деякі нюанси

  Опції на «Теле2» підключаються такими ж способами, як і в інших мобільних операторів. Дуже зручно здійснювати активацію послуг в особистому кабінеті, адже можна при необхідності порівняти різні опції, прочитати докладні умови. Коли немає доступу в інтернет і особистий кабінет, питання про те, як збільшити обсяг трафіку, стає ще більш актуальним. Підключення можна виконати завдяки командам. Команду рекомендується заздалегідь дізнатися і занести в телефонну книгу, щоб у подальшому цю комбінацію цифр вже не потрібно було шукати. Для кожної послуги передбачена своя команда. Якщо ви вперше вирішили скористатися якою-небудь опцією, то обов'язково уточніть комбінацію цифр на офіційному сайті мобільного оператора і ознайомтеся з умовами. Справа в тому, що для кожного регіону встановлюються свої правила. Ось для прикладу деякі відмінності, з якими ви можете зіткнутися:
 • Одна з послуг, об'єднаних назвою «Додай трафік», підключається за допомогою команди *155*231#. Після відправлення цієї комбінації цифр абоненти Москви і Московської області отримують пакет із 5 Гб додаткового інтернету на 30 днів. З балансу списується сума у розмірі 250 руб.
 • При введенні аналогічної команди абоненти Алтайського краю отримують пакет на 2 Гб. Плата, що стягується за підключення – 200 руб.
 • Що пропонує «Мегафон»

  У «Мегафона» опції, продовжують доступ в інтернет, надаються для різних пристроїв – смартфонів, планшетів і модемів. Абоненти можуть активувати «Продовж інтернет XS». Ця послуга створена для підключення мінімального пакету додаткового трафіку. На ній надається лише кілька десятків мегабайтів. Вартість залежить від регіону. Трафік по опції надається у двох варіантах (залежно від регіону) – до кінця доби, або протягом розрахункового періоду вихідної опції (тарифного плану). Підключення послуги можливе необмежену кількість разів. Інший відповідь на питання про те, як збільшити трафік інтернету на «Мегафоні», – підключення опції «Продовж інтернет 1 Гб». Вона створена для низки інтернет-опцій з лінійки «Інтернет» (S, M, L, XL). Також вона діє на деяких інших опціях і тарифах. Про сумісність послуги «Продовж інтернет 1 Гб» з іншими тарифними планами можна дізнатися на офіційному сайті оператора мобільного зв'язку в особистому кабінеті. Третя опція, створена мобільним оператором, – «Продовж інтернет 5 Гб». Ця і попередня послуги надаються протягом розрахункового періоду вихідної опції або тарифного плану. На новий період залишки не переносяться. Вони просто зникають.
  Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення

  Підключення опцій на «Мегафоні»

  Для самостійного підключення опцій краще всього користуватися особистим кабінетом. Там можна побачити, доступна для активації обрана послуга. Ще ви можете звернутися в будь довколишній салон зв'язку «Мегафона». Опишіть співробітникам свою проблему. Вони порекомендують вам найбільш відповідні опції, швидко підключать обрану послугу, пояснять всі умови і нюанси. У «Мегафона», як і в інших операторів стільникового зв'язку (у «МТС», «Tele2», «Білайну»), збільшити трафік мобільного інтернету можна за допомогою команд:
 • для підключення опції «Продовж інтернет XS» надіслати коротку команду *372#;
 • якщо вам потрібно підключити послугу «Продовж інтернет 1 Гб», наберіть на телефоні *370*1*1#;
 • для того щоб активувати найбільший пакет інтернет-трафіку (5 Гб), відправте комбінацію *370*2*1#.
 • Оператор «МОТИВ»

  Мало хто знає про існування такого мобільного оператора, як «МОТИВ». Він працює тільки в 4 регіонах нашої країни – в Свердловській, Курганській областях і в Ямало-Ненецькому, Ханти-Мансійському автономних округах. Практично у всіх тарифних планах цього оператора є інтернет-пакети. При їх вичерпання швидкість знижується до 64 Кбіт/с. Для її відновлення в переліку послуг оператора є «Турбо-кнопка». Вона діє всього 24 години, але зате надає інтернет-трафік без обмеження пропускної здатності. Вартість активації «Турбо-кнопка» – 60 руб. Для тих, хто не знає, як збільшити швидкість трафіку, ось кілька способів:
 • З допомогою команди *114*151*1#. При успішному підключенні на дисплеї мобільного телефону з'являється відповідне повідомлення.
 • За допомогою СМС-сервісу. Створіть повідомлення, написавши в ньому цифру «1», та надішліть його на номер 1005.
 • В офісі обслуговування або через контактний центр. Співробітники компанії можуть допомогти підключити «Турбо-кнопка». При зверненні вам потрібно буде повідомити номер телефону, номер договору, номер особового рахунку, паспортні дані, кодове слово.
 • Через IVR-сервіс. Наберіть ##914 і натисніть клавішу виклику. Ви почуєте привітання автоінформатора, який повідомить вам про те, що ви потрапили в сервіс «Управління послугами». Далі наберіть 1# для переходу у розділ замовлення послуг і 150# для активації безпосередньо «Турбо-кнопка».
 • Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення

  Оператор «Йота»

  Не всі люди зупиняють свій вибір на відомих операторів. Деякий вибирають «Йоту». Цей мобільний оператор пропонує досить вигідні тарифні пакети з метою залучення абонентів. Для тих випадків, коли трафік закінчується, компанія не передбачила повну блокування доступу, а обмеження швидкості до 64 Кбіт/с. Для того, щоб нормально продовжувати користуватися інтернетом, оператор радить підключати опцію «5 Гб», що діє до кінця розрахункового періоду. Зробити це можна в особистому кабінеті.

  Невелика економія трафіку

  Швидкий витрата трафіку – це одна з найактуальніших проблем користувачів інтернету. Вона є розв'язуваної завдяки послугам і опцій мобільних операторів, але не особливо хочеться витрачати додаткові суми для підключення пакетів з мегабайтами або гігабайтами. З цієї причини рекомендується економити трафік. В сучасних браузерах є для цього спеціальні функції і програми, які прискорюють завантаження, і стискають контент. Завдяки використанню цих функціональних можливостей ви можете рідше замислюватися про те, як збільшити швидкість і трафік на «Білайні» або будь-якому іншому операторі. Певна частина трафіку витрачається на демонстрування користувачам рекламних роликів, банерів, якими рясніють сайти. В цілях економії підключайте спеціальні програми, які блокують такий контент. Знайти їх можна в браузерах. Називаються вони розширеннями. Браузери підтримують з тієї причини, що вони сприяють розширенню функціональних можливостей та задоволенню потреб і запитів користувачів. Значна частина трафіку може витрачатися через автоматичного відтворення відеозаписів, GIF-анімацій в соціальних мережах. Наприклад, з подібним стикаються користувачі «ВКонтакте». Витрати трафіку в цьому напрямку можна уникнути. У налаштуваннях даної соціальної мережі передбачено відключення автоматичного відтворення такого контенту.
  Як збільшити трафік мобільного інтернету: умови та способи збільшення
  Якщо ви задумалися над питанням про те, як збільшити трафік мобільного інтернету, то для початку ознайомтеся з умовами тарифного плану. У деяких операторів передбачений обмін хвилин і СМС-повідомлень. Якщо у вас на тарифі є зайві пакети з хвилинами або повідомленнями, обміняйте їх. Натомість ви отримаєте невеликий пакет з інтернет-трафіком. Цілком можливо, що він позбавить вас від необхідності підключати яку-небудь додаткову платну опцію чи послугу щодо продовження доступу у всесвітню мережу.

  Популярі новини
  Загрузка...