Телевізор "Самсунг" сам вмикається і вимикається: причини, можливі поломки, способи усунення несправностей

491 0 Новини високих технологій

Ще жоден виробник не добився того, щоб створювати ідеальну продукцію. Вся наявна техніка рано чи пізно зношується або, що ще гірше, ламається. Інколи це відбувається із-за недбалого використання, іноді із-за браку. Насправді ж причин може бути безліч, тому краще відразу розібратися в них, адже навіть недосвідчений користувач в деяких випадках самостійно справляється з неполадками. Телевізори також можуть іноді давати збій. Іноді неполадки непередбачувані, можуть налякати власника пристрою. Наприклад, телевізор «Самсунг» сам вмикається і вимикається. Якби таке сталося вперше, будь-яка людина злякається, особливо якщо це станеться вночі.

Телевізор "Самсунг" сам вмикається і вимикається: причини, можливі поломки, способи усунення несправностей

Проблема

Чому телевізор «Самсунг» сам вмикається і вимикається, розібратися непросто. Але є відразу кілька причин цього феномену. Іноді таким чином може вийти самостійно виправити проблему. Але в більшості випадків вона може бути технічно складною, тому впоратися з нею зможе тільки фахівець.


Якщо ви помітили, що телевізор почав «жити своїм життям», не потрібно панікувати. І хоча це не найпоширеніша проблема, вона все ж зустрічається в деяких моделях пристроїв. Тому шляхи її вирішення вже знайдені.

Причини

Якщо телевізор «Самсунг» включається і вимикається сам, причини цього дозволять вам зрозуміти, як далі діяти. Іноді це ряд простих збоїв, а часом і серйозні поломки. Також винуватим може виявитися блок живлення, але його, до речі, легко замінити. Деколи інвертор ламається або всьому виною стає поганий догляд за технікою. Кожна з цих проблем має рішення.
Телевізор "Самсунг" сам вмикається і вимикається: причини, можливі поломки, способи усунення несправностей

Простий збій

Якщо телевізор «Самсунг» сам вмикається і вимикається, це не говорить про його безповоротної поломки. Така проблема часто зустрічається в сучасних моделях пристроїв. Навіть деякі вже застарілі апарати можуть вести себе подібним чином.


Іноді пристрій відключається тоді, коли користувач увімкнув його. Іноді він самостійно вмикається, а потім згасає. Але не завжди причина технічної поломки. Іноді винні:
 • Помилки з настройкою пристрою.
 • Налаштування спеціальної утиліти.
 • У першому варіанті проблема може бути у включеній опції автоматичної, яка розрахована на вимкнення пристрою, не уловлює сигнали прийому. Наприклад, ви включили улюблену телепередачу і певний час не брали в руки пульт, не перемикали і навіть не регулювали гучність. Відключення зазвичай відбувається через 2-4 години. У другому варіанті можливо була встановлена опція відключення телевізора через певний час.
  Телевізор "Самсунг" сам вмикається і вимикається: причини, можливі поломки, способи усунення несправностей

  Усунення збоїв

  Щоб подібне не відбувалося, варто просто розібратися в налаштуваннях пристрою. В меню телевізора зазвичай вказані всі основні технології, які є в моделі. Також можна змінювати і настроювати наявні функції. Відразу варто сказати, що причиною подібної поведінки пристрою може бути й інша проблема. Наприклад, неполадки електромережі можуть призводити до помилок. Якщо розетка неякісна або ненадійна, він може подавати нестабільне електрична напруга, яке і буде впливати на працездатність телевізора.
  В цьому випадку доведеться перевірити напругу. Для цього потрібно запросити фахівця, або обзавестися спеціальним приладом, який і покаже стабільність струму.

  Несправний блок живлення

  Якщо телевізор «Самсунг» включається і відразу вимикається, проблему слід шукати в блоці живлення. Фахівці рекомендують займатися діагностикою індикатора. Наприклад, якщо в меню очікування лампочка пристрою реагує на включення, але блимає, можуть бути проблеми з БП. Хоча іноді проблема може бути пов'язана з поломкою інших деталей пристрою. Телевізор доведеться віднести в сервісний центр. Індикатор при включенні може постійно світитися. Можливо, спостерігаються збої в харчуванні телевізора. БЖ відмовляється відповідати командам користувача, відповідно, індикатор ніяк не буде себе проявляти.

  Складні поломки

  Якщо телевізор «Самсунг» сам вмикається і вимикається, доведеться задуматися про більш серйозні наслідки. Іноді така поведінка викликана низькими частотами прийому сигналу. Найчастіше саме тому телевізор працює той чи інший час.
  Телевізор "Самсунг" сам вмикається і вимикається: причини, можливі поломки, способи усунення несправностей
  Наприклад, один телеканал може відмінно працювати до моменту, поки пристрій сам не відправиться в режим очікування. На іншому каналі буде спостерігатися така історія, коли частоти не вистачає, тому пристрій працює всього кілька хвилин. До складних проблем відносять:
 • проблеми напруги;
 • поломку інвертора;
 • забруднення плати;
 • збій.
 • Чистота пристрою

  Якщо телевізор «Самсунг» вимикається і включається, варто задуматися про чищення пристрою. Всі користувачі розуміють, що необхідно дбайливо ставитися до будь-якої техніки. Пил або бруд можуть заподіяти шкоду. Тому важливо доглядати за телевізором регулярно.
  Чим же може нашкодити звичайна пил? Її важко назвати ефективним провідником, але навіть невеликої кількості може бути достатньо для замикання контактів. Тому краще використовувати пилосос або балончик зі стисненим повітрям. Якщо ви ніколи не займалися чищенням телевізора, краще запросити фахівця. Але можна все зробити і самому: досить зняти задню панель і акуратно почистити плату пристрою.
  Телевізор "Самсунг" сам вмикається і вимикається: причини, можливі поломки, способи усунення несправностей

  Проблеми з інвертором

  Коли телевізор «Самсунг Смарт» вимикається і включається самостійно, варто задуматися про працездатності ланцюга живлення інвертора. Як показує практика це одна з найпоширеніших проблем, яка виникає з-за тріщин на платі. Тріщини можуть з'явитися через:
 • нестабільної напруги;
 • перегріву елементів;
 • стрибків температури;
 • надмірної вологості;
 • неполадок з конденсатором.
 • Всі ці питання найкраще вирішувати з фахівцем, оскільки без належних знань і досвіду самостійно виправити все не вийде.

  Виявлення неполадок

  Якщо телевізор «Самсунг» сам вмикається і вимикається, доведеться самостійно визначити причину цього. Робити це нескладно, питання тільки в тому, чи вийде розібратися в деталях.

  Для початку потрібно буде відключити живлення, а після зняти задню кришку. Фахівці рекомендують уважно оглянути плату. Для цього потрібно під гарним освітленням пошукати дефекти, які б кидалися в очі. Шукати потрібно потемніння плати, здуття конденсаторів або тріщини.

  Усунення неполадок

  В залежності від того, які вдалося знайти причини поломки, слід усувати їх. Для початку рекомендується перевірити цілісність всіх підключень: роутера, антени і кабелю живлення. Далі можна приступати до огляду плати. На що слід звернути увагу? Для початку варто подивитися на конденсатори, які можуть роздутися. Вони мають вигляд пальчикових батарейок. Їх оболонка не повинна бути пошкоджена, а форма повинні бути циліндричної, без горбів і тріщин.
  Телевізор "Самсунг" сам вмикається і вимикається: причини, можливі поломки, способи усунення несправностей
  Якщо є іржа на контактах, краще почистити все самостійно. Для цього досить використовувати проспиртованные серветки. Якщо є проблеми з конденсатором, блоком живлення або кабелем, все можна самостійно придбати в магазині і замінити. Якщо ж нічого з вищезгаданого не допомогло, краще звернутися в сервісний центр. Фахівці можуть знайти більш складні проблеми і допомогти виправити їх.

  Популярі новини
  Загрузка...