Як змінити клавіатуру на андроїд: покрокова інструкція

246 0 Новини високих технологій

Буквально кожен виробник мобільних гаджетів намагається додати в операційну систему якісь свої оригінальні «фішки». Підвищеною увагою з їх сторони користуються не тільки іконки, робочі столи і меню, але і такий важливий елемент, як клавіатура. Причому саме вона може перетворити досвід використання смартфона не тільки задоволення, але і в саму справжню тортури. У гонитві за якимись нововведеннями і модними віяннями виробники дуже часто забувають про такий звичайний, але в той же час важливому моменті, як зручність. Так, клавіатура може бути красивою і багатофункціональною, але якщо на ній неможливо друкувати, то гріш їй ціна.

Як бути?

Так що багато користувачів в зв'язку з цим задаються цілком закономірним питанням про те, як змінити клавіатуру на андроїд і що для цього потрібно. Процес цей не такий вже і складний, але у новачків виникають деякі труднощі. Причому деякі навіть не можуть змінити мову на клавіатурі андроїда і, здавалося б, найпростіша процедура перетворюється в проблему. Тим більше в добрій половині інструкцій з експлуатації до мобільних гаджетів нічого про це не сказано.


Як змінити клавіатуру на андроїд: покрокова інструкція
Отже, спробуємо розібратися, як змінити клавіатуру на андроїд і зробити це максимально безболісно як для платформи, так і для самого користувача. Нижчеописані методи актуальні для всіх версій ОС.

Міняємо налаштування

Якщо ваша поточна клавіатура виглядає, що називається, не від світу цього і нав'язана вам виробником гаджета, то для включення штатного інструменту необхідно покопатися в налаштуваннях.
Як змінити клавіатуру на андроїд: покрокова інструкція
Щоб змінити клавіатуру на андроїд, необхідно виконати наступний порядок дій:
 • Для початку переходимо в налаштування гаджета.
 • Далі необхідно знайти пункт «Мова і введення». В деяких версіях платформи цей розділ називається «Засоби вводу».
 • Тепер клацніть пункт «Поточна клавіатура». Після цього має відкритися системне вікно, а в ньому вам необхідно поставити маячок на положенні «Русский», а потім клікнути на «Вибрати розкладку».
 • У цій частині меню перед вами повинен бути список встановлених клавіатур, з якого ви зможете вибрати будь-яку вподобану.
 • Що стосується зміни мови введення, то тут все дуже просто. Штатна, та й добра половина сторонніх клавіатур мають, як правило, в нижній частині значок глобуса, де за його кліку змінюється локалізація.


  Альтернативний метод

  Якщо вам зовсім не хочеться блукати по гілках меню, то можна змінити клавіатуру на андроїд більш простим способом. Для цього необхідно перейти на «Гугл Плей» і в тематичному розділі підшукати собі будь-який засіб введення, благо їх там дуже і дуже багато.
  Як змінити клавіатуру на андроїд: покрокова інструкція
  Після вибору програми досить встановити його на ваш гаджет, після чого нова клавіатура активується автоматично. До речі, з допомогою сторонніх і тямущих додатків можна зробити багато. Тут ви при бажанні змінюєте колір клавіатури андроїда, розміри букв, клавіш та інші візуальні елементи. Користувачі дуже тепло відгукуються про таких програмах такого плану:
 • SWIFTKEY;
 • Swype;
 • Google Keyboard;
 • Fleksy;
 • TouchPal.
 • Даний софт відмінно встає на всіх версіях платформи Android, займає не багато місця і стабільно працює.

  Популярі новини
  Загрузка...