Магнітола "Піонер" 2 Дін: характеристики та відгуки

303 0 Новини високих технологій

"Піонер" - найбільший виробник мультимедійної техніки. Більше всього славиться своїми магнітолами 1 Дін і 2 Дін, про яких і піде мова. При виборі магнітоли 2 Дін варто враховувати розміри дисплея, функціонал і зовнішній вигляд. У моделей "Піонер" він на вищому рівні.

Магнітола "Піонер" 2 Дін: характеристики та відгуки

Короткий опис

Магнітоли 2 Дін "Піонер" найчастіше мають дисплей діагоналлю 7 дюймів, також зустрічаються моделі з діагоналлю 6 дюймів. У них присутній модуль блютуз, в деяких є можливість роздачі вайфай. Є вбудована система навігації, медіапрогравачі та багато іншого.

Технічні характеристики Pioneer AVH-170Розмір монтажу2 ДінПідтримувані форматиMP3 WMA, WAW, MPEG4 JPG, JPEGПідтримувані носіїCD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DWD-RWПотужність на канал, Вт50Кількість каналів4РадіочастотиFMКількість збережених радіостанцій24Діагональ дисплея, дюйм6Технологія матриціTFTПідсвічуванняЧервона

Магнітола "Піонер" 2 Дін: характеристики та відгуки

Опис

Огляд магнітоли 2 Дін "Піонер" 170 (Pioneer AVH-170) варто почати з того, що вона випускається в двох версіях - з червоним підсвічуванням і з зеленою підсвіткою (AVH-170G). В комплект постачання входить сама магнітола, шахта для установки в корпус автомобіля, декоративна рамка, виносний USB-кабель для більш зручного використання USB-пристроїв, а також кабель і роз'єм ISO. Підключення магнітоли 2 Дін "Піонер" не складе ніякої праці. Шахта встановлюється в ямку штатної магнітоли, потім через роз'єм, що йде в комплекті, підключається до живлення автомобіля і до проводів динаміків. За бажанням ззаду можна підключити USB-накопичувач, так як USB-роз'єм знаходиться там.


Вхід aux, роз'єм для підключення камери заднього виду, роз'єм для управління кнопками на кермі - все це розташовано на задній панелі. На лицьовій панелі розташовується великий шестидюймовый сенсорний дисплей. Зверху нього розташований дисковод, мікрофон. Зліва дисплея розташовуються кнопки управління гучністю, перемикання композицій, вимкнення звуку і дисплея. 2 Дін магнітола "Піонер" має велику кількість налаштувань, яскравий дисплей і прекрасну насиченість. 7 налаштувань еквалайзера доступні користувачеві. Також їх можна настроювати самостійно.

Технічні характеристики Pioneer AVIC-F980BTРозмір монтажу2 ДінПідтримувані форматиMP3 WMA, WAW, MPEG4 JPG, JPEG, AACПідтримувані носіїVCD, CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DWD-RWПотужність на канал Вт50Кількість каналів4РадіочастотиFMКількість збережених радіостанцій24Діагональ дисплея, дюйм6Технологія матриціTFT

Опис

Дана 2 Дін магнітола "Піонер" з навігацією є самою функціональною у всій лінійці "Піонер". Вона має свою навігаційну систему, що включає 45 карт країн Європи і Туреччини. Можливо, це найкраща 2 Дін магнітола на сьогоднішній день. Завдяки своєму покриттю дисплей магнітоли буде відображати всі чітко і яскраво, без сонячних відблисків. З допомогою магнітоли можна переглядати фільми в хорошій якості, прослуховувати музику. Завдяки якісної звукової карти прослуховування доставить тільки лише комфорт. 2 Дін магнітола "Піонер" AVIC-F980BT здатна відтворювати більшість аудіо - і відеоформатів, включаючи MPEG4 MP3 і багато інших. На сьогоднішній день мало хто користується дисководами, але промовчати про його наявність буде неправильно. Також в магнітолі є функція, здатна синхронізувати будь "Еппл" девайс з магнітолою. При неможливості прийняти вхідний дзвінок, є функція підключення по блютуз. Мікрофон розташований на лицьовій панелі магнітоли, з допомогою якого магнітолу можна використовувати як hands-free пристрій.


Навігація здатна працювати спільно зі смартфоном, який показує швидкість руху автомобіля, дорожню ситуацію, обмеження швидкості та інформацію про об'єкти, знаходяться вздовж дороги. Можна підключити камеру заднього виду і одну додаткову для інформування про наближення до перешкоди. Вартість даної автомагнітоли становить близько 40000 рублів (близько 600 доларів). Фото магнітоли 2 Дін "Піонер" AVIC-F980BT представлено нижче.
Магнітола "Піонер" 2 Дін: характеристики та відгуки

Технічні характеристики Pioneer AVH-190GРозмір монтажу2 ДінПідтримувані форматиMP3 WMA, WAW, MPEG4 JPG, JPEGПотужність на канал Вт50Кількість каналів4РадіочастотиFMКількість збережених радіостанційнемаєДіагональ дисплея, дюйм6Технологія матриціTFT

Магнітола "Піонер" 2 Дін: характеристики та відгуки

Опис

Комплект поставки магнітоли 2 Дін "Піонер": інструкція, сама магнітола, шахта для установки, декоративна кришка, роз'єм для підключення. Характеристики даної магнітоли схожі з можливостями версії AVH-170. На передній панелі також розташовується дисплей, дисковод, збільшення-зменшення гучності, включення-вимкнення дисплея, перемикання композицій і кнопка меню, розташована в центрі вузла керування.
Переваги даної магнітоли 2 Дін "Піонер":
 • гарний дизайн;
 • відмінна якість звуку на високих частотах, так і на низьких;
 • безліч можливостей настройки еквалайзера;
 • потужна ФМ-антена, ловящая станції в радіусі 300 кілометрів;
 • можливість перегляду відео.
 • наявність роз'єму для камери заднього виду і адаптера для управління кнопками на кермі.
 • Недоліків не виявлено, навіть ціною. Адже вона складає в середньому 180 доларів (12000 рублів), що досить небагато порівняно з іншими 2 Дін магнітолами компанії "Піонер".

  Технічні характеристики Pioneer AVH-A200BT  Розмір монтажу  2 Дін  Підтримувані формати  MP3 WMA, WAW, MPEG4 JPG, JPEG  Підтримувані носії  CD-R, CD-RW, DVD-R, VCD  Потужність на канал Вт.  2250 (залежно від версії)  Кількість каналів  4  Радіочастоти  FM  Кількість збережених радіостанцій  немає  Діагональ дисплея, дюйм  6  Технологія матриці  TFT

  Магнітола "Піонер" 2 Дін: характеристики та відгуки

  Опис

  Дизайн у даній магнітоли 2 Дін "Піонер" на вищому рівні. Вона підтримує майже всі популярні формати, навіть WAW формат, який практично не займає місце на вашому пристрої. На відміну від своїх попередніх моделей, ця магнітола підтримує синхронізацію з пристроями на операційній системі Android, також тут є функція караоке, якої немає ні в однієї іншої версії. Замість старого еквалайзера тут коштує 13-смуговий, якість звучання якого можна налаштувати під кожного слухача. Можна налаштувати кожен динамік, також відрегулювати рівень низьких частот.
  Підтримує дана магнітола і пристрої з IOS, програючи їх формат медіафайлів (AAC). За допомогою модуля блютуз до магнітоли можна підключити 2 пристрої без втрати на кожному функцій управління магнітолою. Завдяки виносному мікрофону, який можна прикріпити на кузов біля керма, пристрій можна використовувати як гарнітуру для розмов. Екран сенсорний, діагональ 6 дюймів, займає все місце, оточений лише рамкою дисплея. Зліва екрана розташовані кнопки управління, підсвічені зеленим кольором. Ззаду розташовується роз'єм для підключення камери заднього виду, адаптер для управління кнопками на кермі, головний роз'єм, а також USB і RCA-вхід. Також розташований і роз'єм для антени, підсилює сигнал вбудованої.

  Екран дуже яскравий, покритий антибліковим покриттям, має більше 200 тисяч квітів. Функціонал даної магнітоли досить солідний: від налаштувань еквалайзера до перегляду фільмів і прослуховування інтернет-радіо за допомогою підключеного до неї смартфона. Саме меню зрозуміло навіть без мануала, така магнітола буде відмінно виглядати в багатьох машинах, не псуючи їх зовнішній вигляд. Ціна на дану магнітолу коливається від 17 до 20 тисяч рублів (250-300 доларів).
  Магнітола "Піонер" 2 Дін: характеристики та відгуки

  Відгуки

  При виборі магнітоли автовласники звертають увагу на їх зовнішній вигляд, технічні складові, якісь свої уподобання, наприклад, якість звуку, гранична допустима потужність на канал і багато іншого. Як зазначають водії, лінійка 2 Дін магнітол "Піонер" багата різними по ціновій категорії пристроями: від бюджетних до преміальних, з сенсорним екраном і звичайним, з навігаційною системою і без. Тому кожен автовласник знайде для себе ту саму ідеальну автомагнітолу.

  Популярі новини
  Загрузка...