Екшн камера Dominant-S06: відгуки, огляд характеристик, інструкція

80 0 Новини високих технологій

Все більше людей намагаються відобразити кращі моменти свого відпочинку на відео. Часто вони набувають для цього досить дороге обладнання, хоча такі відео навряд чи підуть кудись далі сімейного альбому. Однак навіть у такому питанні можна непогано заощадити, купивши екшен камеру Dominant-S06. Відгуки про неї говорять в її користь. Багато підкреслюють досить високу якість, незважаючи на те, що дана камера є однією з самих бюджетних. Для того щоб розібратися, чому вона коштує недорого, слід ознайомитися з її основними характеристиками.

Комплектація

Перше, що кидається в очі при розтині упаковки, — це різноманітні кейси, кріплення, затискачі, засувки та інші деталі, які покликані полегшити використання камери і зробити її максимально універсальною. Перелічити їх усі практично неможливо, проте варто згадати основні елементи, що поставляються в комплекті.


Екшн камера Dominant-S06: відгуки, огляд характеристик, інструкція
Головним з них по праву можна вважати водонепроникний бокс, який дозволяє вести зйомку під водою. Саме він найчастіше активно використовується на пляжах, оскільки з його допомогою можна зняти багато яскравих моментів. Крім того, рекомендується використовувати його не тільки під час занурень, але і на протягом всього перебування на пляжі, оскільки він захищає екшен камеру Dominant-S06 також від попадання дрібного піску і пилу, які могли б погіршити її роботу. Крім боксу, в комплекті є безліч кріплень, що дозволяють встановлювати камеру на штатив, а також приклеювати до різних поверхонь. Варто відзначити, що все це добро сумісно зі всесвітньо відомими камерами GoPro. Іноді, враховуючи вартість оригінальних витратних матеріалів для цих камер, можна всерйоз задуматися про придбання такої недорогої моделі тільки заради комплектуючих.


Також в комплект входить акумулятор для камери, різні ремінці і чохол для перенесення. Окремо варто відзначити наявність російськомовної інструкції до екшен камері Dominant-S06 за допомогою якої можна виконати початкову настройку пристрою, а також розібратися з повним функціоналом.

Основні характеристики

Основою камери є 5-мегапіксельний CMOS-сенсор, за допомогою якого проводиться зйомка відео в двох режимах: 1920 * 1080 при 30 кадрах в секунду і 1280 * 720 при 60 кадрах в секунду. Само собою, при таких характеристиках екшн камера Dominant-S06 не може знімати уповільнені відео, однак при її вартості очікувати таких висот було б нерозумно.
Екшн камера Dominant-S06: відгуки, огляд характеристик, інструкція
Підвищує зручність використання досить яскравий 2-дюймовий дисплей, розташований на задній стороні. З його допомогою можна налаштувати ракурс зйомки, зробити необхідні маніпуляції в меню або переглянути відзнятий матеріал. Запис проводиться на карту пам'яті об'ємом від 4 до 32 гігабайт. Карти, що не входять в діапазон, камера не розпізнає.

Автономність і віддалене управління

Ємність акумулятора становить 900 мАч, чого цілком вистачає для запису декількох годин відео. При бажанні можна докупити додаткові акумулятори та замінювати по мірі розряду. Переглядати відео найзручніше через HDMI для підключення до монітора або телевізора.
Окремо варто згадати наявність Wi-Fi модуля. Він дозволяє синхронізуватися зі смартфоном, на якому встановлено фірмовий додаток, і використовувати його в якості пульта управління. Досить корисна функція, особливо якщо зйомка екшен камерою Dominant-S06 проводиться на відстані через потенційну небезпеку.
Екшн камера Dominant-S06: відгуки, огляд характеристик, інструкція

Якість відео

Як не дивно, але камера здатна записувати дійсно непогане відео, цілком прийнятне для домашнього перегляду. Недоліком при цьому, мабуть, можна назвати тільки надмірно насичені кольори. При перегляді записів з'являється відчуття, що світ навколо неприродно яскравий. В іншому ролики виходять досить непогані, добре видно деталі. При зйомці під водою слід пам'ятати, що бокс можна легко подряпати, що згодом може негативно відбитися на якості відео, що знімається.
Екшн камера Dominant-S06: відгуки, огляд характеристик, інструкція

Відгуки про моделі

Для того щоб побачити реальну картину щодо якості товару, слід ознайомитися з думкою тих, хто їм вже користується якийсь час. Серед відгуків про екшен камері Dominant-S06 дуже багато позитивних моментів, найчастіше користувачі згадують наступні плюси:
 • Багата комплектація. У наборі є насадки і кріплення на всі випадки життя, і це не перебільшення. Камеру дійсно можна зафіксувати на будь-якому предметі під необхідним кутом для отримання найкращого ракурсу.
 • Низька ціна. Вартість камери, враховуючи все вищесказане, невелика, і дивує той факт, що виробник зміг зробити пристрій, що виконує свої завдання без проблем за таку невелику плату.
 • Наявність дисплея. Можливість бачити напрямок зйомки і переглядати відзнятий матеріал допомагає робити кращі знімки та відеоролики під час відпочинку. Відгуки про екшен камері Dominant-S06 показують, що за допомогою дисплея можна контролювати основні показники, наприклад, залишок ємності акумулятора.
 • Можливість віддаленого управління. Підключення по Wi-Fi додає кількість сцен, де може бути задіяна камера. Наприклад, є можливість зняти запуск феєрверка поблизу, не ризикуючи при цьому своїм здоров'ям.
 • Прийнятне якість відео. Ролики виходять, мабуть, занадто насиченими, але при цьому володіють достатньою чіткістю і детальністю зображення.
 • Як видно з цих витягів з відгуків, користувачі насправді задоволені своїм придбанням. З мінусів, які відзначають деякі з них у відгуках про екшен камері Dominant-S06 можна виділити тільки відсутність функції видалення певних файлів з пам'яті пристрою. Це можна зробити тільки за допомогою комп'ютера або іншого пристрою, що має слот для карти пам'яті і файловий менеджер.
  Екшн камера Dominant-S06: відгуки, огляд характеристик, інструкція

  Висновок

  Цей огляд екшен камери Dominant-S06 показав, що вона відмінно підійде для тих, хто вже давно мріє про екшен камері, але не може собі її дозволити. Вона володіє низькою ціною (близько 3000-4000 рублів), але при цьому її функціоналу повністю вистачає, щоб відобразити основні моменти або яскраві епізоди відпустки. Комплектація дуже багата, і різноманітні кріплення можна використовувати так, як потрібно в поточній ситуації. Бокс, що йде в комплекті, насправді водонепроникний і дозволяє вести підводну зйомку.

  Популярі новини
  Загрузка...