Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото

290 0 Новини високих технологій

Чашка міцної кави стала стандартним атрибутом доброго ранку для багатьох людей. Завдяки ній, вдається швидко прокинутися, зібратися з думками і налаштуватися на робочий або вихідний день. Однак не кожен кави буде хороший, навіть якщо він приготовлений з кращих кавових зерен. Велику роль відіграє і обладнання, за допомогою якого зерна готують і заварюють. Мова йде про різноманітних кавомашинах, що володіють різними типами помелу і заварювання кави. Однією з найкращих автоматичних кофемашин можна по праву вважати Philips 3000 Series HD8827/09. Відгуки про неї підтверджують її високу якість і здатність задовольнити запити навіть прискіпливого гурмана. Що ж у ній такого особливого?

Основні переваги

Багато користувачі відзначають компактність і приємний дизайн кавового апарату. Він насправді займає небагато місця, тому з легкістю впишеться в інтер'єр навіть невеликій кухні або робочого місця. Строгі лінії і чорний колір кавоварки Philips 3000 Series HD8827/09 фото якої можна побачити нижче, підійдуть для будь-якого стилю оформлення кімнати, оскільки є максимально універсальним рішенням.


Цей апарат належить до кофемашинам повного циклу. У нього достатньо засипати обсмажені кавові зерна, додати воду, після чого натиснути на кнопку з необхідним напоєм, і всі операції, потрібні для його приготування, пройдуть в автоматичному режимі. Це забезпечує максимальну насиченість і свіжість, адже помел проводиться безпосередньо перед приготуванням.
Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото
Згідно з відгуками про кавомашині Philips 3000 Series HD8827/09 єдиний випадок, коли знадобиться невелике втручання, — це приготування капучино. Після того, як цикл варіння кави завершиться, буде потрібно збити молоко з допомогою гарячої пари і додати в свіжозварений напій. Як видно, все дуже просто і зручно для тих, хто постійно поспішає, або ж не хоче розбиратися в тонкощах мистецтва приготування кави.


Удосконалена система помелу

Як стверджує виробник, пильна увага приділялася саме процесу подрібнення кавових зерен. Основним завданням було досягнення однорідності, щоб цінний каву можна було використовувати по максимуму, а не викидати левову частку сировини в сміття, не розкривши до кінця його потенціал. Тому при розробці кавоварки було прийнято рішення використовувати керамічні жорна.
Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото
Такий хід дозволив не тільки домогтися рівномірного подрібнення кави, але і продовжив термін служби самого механізму. Як стверджує виробник у своєму огляді кавоварки Philips 3000 Series HD8827/09 з новими жорнами можна приготувати не менше 20 тисяч чашок ароматного напою, чого вистачить навіть для експлуатації в невеликому офісі без ризику швидко зносити апарат.

Різні режими

Для приготування доступно кілька варіантів поширених кавових напоїв. В їх перелік входять класичний кави, класичний еспресо, капучіно та еспресо лунго. Для приготування кожного з них слід встановити відповідний режим. Як вже говорилося вище, всі ці напої, крім капучіно, не вимагають втручання користувача в процесі приготування. Більш того, як підкреслюється у відгуках покупців про кавомашині Philips 3000 Series HD8827/09 кожен з них може бути приготований відразу в кількості двох порцій, якщо пити каву планується з ким-то. Особливу увагу розробники приділили і любителям напоїв з підвищеною міцністю, дозволивши готувати класичний подвійний кави, застосувавши відповідний параметр.
Для любителів інших видів напоїв є можливість просто набрати гарячої води без кави, щоб згодом, наприклад, заварити чай, але не використовувати при цьому для розігріву чайник.
Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото

Додаткові параметри та налаштування апарату

Від помелу кави залежать його смакові властивості. Одні і ті ж зерна можуть давати кислинку, гірчити або ж мати різну міцність при відміну фракції помелу. Для того щоб користувач міг сам підібрати варіант, який більше доведеться йому за смаком, виробник передбачив можливість вибору ступеня помелу з п'яти доступних варіантів. Ще одним важливим параметром є обсяг посуду, в яку буде подаватися готовий напій. Якщо виставити цей параметр невірно, то є ризик втратити деяку кількість готового кава з-за занадто маленької чашки. Або ж, навпаки, кількість рідини буде занадто маленьким, і повністю насолодитися звичним напоєм не вдасться. Значення об'єму посуду виставляють простим натисканням на відповідну клавішу. Всі елементи управління позначені зрозумілими піктограмами, тому з управлінням та налаштуванням проблем виникати не повинно. Якщо ж виникають питання, відповіді на них можна знайти в комплектної інструкції до кавомашині Philips 3000 Series HD8827/09 написаною простою мовою.
Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото

Просте обслуговування

Не менш важливим є регулярне обслуговування кавового апарату. Це подовжує термін його служби і покращує якість напоїв. Для того щоб очистити варильну групу, достатньо лише зняти її в один рух і прополоскати під проточною водою. Контейнер з відпрацьованої кавовою сумішшю і залишками пролитої кави також легко зняти і очистити. Під час роботи, між циклами, машина сама виконує поточну промивання в автоматичному режимі, що дозволяє готувати свіжу порцію чистої варильної системі.
Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото

Позитивні відгуки про апарат

Для того щоб переконатися в якості представленої в огляді кавомашини, слід дізнатися думку звичайних користувачів. На підставі відгуків про Philips 3000 Series HD8827/09 можна виділити такі позитивні моменти:
 • Компактність. Кофемашина володіє невеликими габаритами, які, втім, жодним чином не позначаються на функціональності або продуктивності.
 • Просте управління. Всі кнопки чітко позначені, і розібратися в налаштуваннях можна за кілька хвилин. Запуск потрібної програми здійснюється одним натисканням і не ускладнюється додатковими операціями.
 • Привабливий зовнішній вигляд. Мінімалізм сусідить з гармонійним розташуванням елементів управління, а м'яке підсвічування виділяє їх і робить зовнішність більш окресленої і суворою.
 • Просте обслуговування. Видаляти відпрацьований кави і промивати машинку зможе кожен, оскільки для цього не потрібна глибока розбирання. Відгуки про кавомашині Philips 3000 Series HD8827/09 не раз підкреслюють, що для цього досить лише зняти відповідні блоки і підставити їх під проточну воду.
 • Достатній об'єм резервуара для води. Незважаючи на компактні розміри, кавоварку поміщається до 18 літрів води, чого цілком вистачає для приготування кави протягом дня навіть у невеликому колективі або сім'ї.
 • Наявність різних режимів. Кожен може вибрати напій собі по смаку за рахунок можливості приготування відразу 4 варіантів.
 • Можливість збивання гарячим паром. Встановлений капучинатор дозволяє підготувати молоко перед тим, як додати його в каву. А ще, як стверджують деякі користувачі, з його допомогою можна приготувати гарячий шоколад.
 • Як можна зрозуміти з відгуків, Philips 3000 Series HD8827/09 отримує досить велику кількість позитивних відгуків, із-за яких і утримує свій високий рейтинг серед подібних пристроїв. Однак у кавомашини є пара недоліків, які також варто враховувати перед покупкою.

  Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото

  Негативні сторони моделі

  Головним мінусом користувачі називають досить сильний шум, який видає техніка під час приготування кави. Перший його етап пов'язаний з помелом кавових зерен, і цей процес протікає голосніше, ніж на апаратах інших виробників. Другий етап починається під час очищення і промивання машини в автоматичному режимі після приготування порції. Тому неголосно приготувати каву вранці, коли інші члени сім'ї ще сплять, ймовірно, не вийде. Другий недолік, зазначений у відгуках про Philips 3000 Series HD8827/09 - це невідповідність заявленого об'єму резервуара для кавових зерен реальним показникам. Деякі користувачі скаржаться, що замість зазначених 250 грамів у них насилу вдавалося завантажити 150 р. Однак, це не така суттєва проблема, оскільки зерна можна додавати по мірі їх витрачання апаратом.

  Висновок

  Кавоварка Philips 3000 series hd8827/09: відгуки, характеристики, фото
  Дана кавова машина відмінно підійде як для домашнього використання, так і для експлуатації в невеликому офісі або опенспейсе. Вона володіє необхідним набором інструментів, що дозволяє задовольнити запити будь-якого кавового гурмана. Характеристики кавоварки Philips 3000 Series HD8827/09 перевершують будь-яку пропозицію конкурентів в даному ціновому сегменті. За рахунок того, що цикл приготування повний і починається з помелу зерен, кави завжди виходить ароматним і смачним. Обслуговування машини може проводити навіть дитина, вона проста в експлуатації і настройці. А її мінуси, незважаючи на їх наявність, можна опустити, так як позитивні сторони з лишком перекривають наявні недоліки.

  Популярі новини
  Загрузка...