Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення

410 0 Новини високих технологій

Сьогодні вже нікого не здивувати наявністю магнітоли в автомобілі. Музика стала незмінним супутником багатьох водіїв, оскільки вона допомагає концентруватися на русі і не відволікатися, а також не дає заснути в далеких поїздках. Однак не кожен водій може дозволити собі придбання дорогого акустичного комбайна з великою кількістю функцій. Саме для такої категорії розробляються бюджетні варіанти, такі як Pioneer MVH-150UB. Чому така магнітола відрізняється від більш дорогих «родичів» і чи варто її купувати? Отримати відповіді на ці питання допоможе як офіційна інформація від виробника, так і рецензії простих користувачів, опробовавших цю магнітолу після покупки.

Загальна інформація

Як вже було зазначено, дана магнітола відноситься до бюджетного сегменту. Вона являє собою стандартний варіант аудіопристрої, який можна без проблем встановити самостійно. Схема підключення Pioneer MVH-150UB нічим не відрізняється від інших подібних пристроїв.


Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення
Якщо в автомобілі вже була встановлена інша магнітола, то в більшості випадків буде досить просто переставити DIN-роз'єм в куплену новинку, попередньо звіривши розташування елементів згідно з доданою інструкцією.
Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення
Для того, щоб здешевити конструкцію, виробник відмовився від можливості відтворення дисків. Враховуючи, що дана технологія вже трохи застаріла, користувач втратить за її відсутності. Такий хід дозволив знизити не тільки вартість, але і вага магнітоли, що полегшує її фіксацію в DIN-панелі.

Основні характеристики

До магнітоли можна одночасно підключити до 4-х динаміків потужністю 50 ват. Її підсилювач здатний розкачати їх на пікової гучності, стандартна ж вихідна потужність дорівнює 22 ватам при імпедансі в 4 ома.


Для тонкої настройки звуку передбачений п'ятиполосний графічний еквалайзер, за допомогою якого можна, використовуючи як стандартні, так і шаблони, установити відповідність звукових частот вихідного сигналу. Таким чином, користувач може налаштувати під магнітолу наявну акустику, що позитивно позначиться на якості відтворення звуку. Для того щоб зрозуміти, як налаштувати Pioneer MVH-150UB, достатньо приділити трохи часу короткої інструкції. Якщо ж раніше доводилося мати справу з магнітолами, то розібратися в меню можна і зовсім без неї, все просто і інтуїтивно зрозуміло.
Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення
Користувач може підключити додатковий активний сабвуфер, скориставшись спеціальним виходом, розташованим на задній панелі магнітоли. На цей вихід подається вже фільтрований низькочастотний сигнал. Тому додаткове обладнання не потрібно.

Радіоприймач

Одними з основних джерел звуку можна назвати ефірні радіостанції. У магнітолі передбачений режим автоматичного пошуку доступних радіоканалів з подальшим збереженням і присвоюванням номери. Всього в пам'ять може бути внесено до 12 станцій, чого в більшості випадків цілком достатньо.
Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення
Для того щоб збільшити комфортабельність прослуховування, магнітоли Pioneer MVH-150UB присутня функція придушення ефірних шумів. Завдяки їй при попаданні в зону невпевненого прийому сигнал буде автоматично очищатися від шипіння та інших неприємних звуків, що дозволить насолоджуватися прослуховуванням музики, а не намагатися перемикатися між станціями в пошуках тієї, яка зможе порадувати якісним відтворенням. Для більш впевненого прийому рекомендується використовувати активну антену з додатковим харчуванням.

Звукові входи

Відтворювати музику на цій магнітоли можна з USB-флешок об'ємом до 32 Гб. Такого розміру цілком достатньо, щоб зберегти більшу аудиоколлекцию, отсортированную згідно з уподобаннями водія. Приємною особливістю є можливість магнітоли запам'ятовувати останній відтворений трек, і при повторному включенні продовжувати програвання плейлиста саме з нього, а не з початку списку. Для того щоб флеш-накопичувач коректно розпізнавався магнітолою, він повинен бути відформатований за стандартами FAT16 або FAT32 в іншому випадку відтворити запису буде неможливо. Також в якості флешки можуть використовуватися телефони і смартфони, що підключаються по протоколу Mass Storage. Перевагою такого підключення є одночасна зарядка носимого гаджета струмом до 1 ампера.
Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення
Якщо ж смартфон не підтримує такий тип підключення, звуковий сигнал з нього можна подати на магнітолу за допомогою AUX-входу, використовуючи її в якості підсилювача. Крім смартфона для цієї мети можна застосувати будь гаджет, який має лінійним входом, будь то плеєр, портативна ігрова консоль або планшет. Параметри Pioneer MVH-150UB для використання в такому режимі не потрібно, перехід відбувається автоматично.

Зручність експлуатації

Серед додаткових особливостей можна виділити бажання виробника полегшити використання магнітоли. Так, в ній передбачено 2 режими яскравості підсвічування, що дає змогу водієві не відволікатися на занадто яскраве світло в нічний час доби. Не забули розробники і про енергонезалежній пам'яті. Так, більшість параметрів, заданих при установці, зберігається навіть після тривалого відключення акумулятора автомобіля. Ця особливість корисна в зимовий час року, коли акумулятор часто доводиться заряджати, знімаючи з машини.
Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення

Позитивні відгуки про магнітолі

Для того щоб повністю зрозуміти, що собою являє дана магнітола, варто ознайомитися з рецензіями на тих, хто вже мав можливість користуватися нею тривалий час. Проаналізувавши відгуки про Pioneer MVH-150UB, можна виділити такі позитивні моменти:
 • Якісний звук. Багато користувачів дивуються після установки даної магнітоли, наскільки чистим і приємним звучанням вона володіє.
 • Вбудований еквалайзер. Якщо ж у звуці щось не подобається, завжди можна домогтися більш високої якості за рахунок тонкого налаштування частот за допомогою графічного еквалайзера.
 • Велика кількість режимів. Додаткові опції дозволяють додати об'ємності або перетворити тилові динаміки в подобу сабвуфера.
 • Приємний зовнішній вигляд. Незважаючи на невисоку вартість, виробник постарався зробити магнітолу Pioneer MVH-150UB сучасної і здатна вписатися в інтер'єр будь-якого автомобіля.
 • Ергономічне управління. Клавіші та інші елементи розташовані дуже зручно, їх легко знайти на дотик, не відволікаючись від водіння.
 • Стандартні роз'єми. У користувача не виникає питання, як підключити Pioneer MVH-150UB, оскільки більшість магнітол даного класу взаємозамінні. Якщо раніше в автомобілі магнітоли не було, то при встановленні досить слідувати схемі, що знаходиться в прикладеній інструкції користувача.
 • Швидка обробка команд. Магнітола без проблем справляється з читанням карт пам'яті великих обсягів і не «зависає» при пошуку музики та її відтворенні.
 • Як видно, виробник постарався, щоб зробити недороге, але при цьому дуже функціональний пристрій. Однак невисока вартість цієї магнітоли все-таки обумовлює певні проблеми.

  Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення

  Негативні сторони моделі

  Серед основних недоліків водії у своїх відгуках про Pioneer MVH-150UB найчастіше відзначають відсутність у комплекті пульта ДУ. Він став би у пригоді як під час налаштування, так і при експлуатації магнітоли. На догоду зниження вартості виробником було прийнято рішення не додавати його в комплект, що і викликало загальне невдоволення.
  Pioneer MVH 150UB - огляд моделі, відгуки покупців і експертів. Схема підключення
  Ще одним мінусом, на думку користувачів, є те, що регулятор гучності поєднаний з кнопкою для входу в меню.

  Висновок

  Дана модель добре підійде для тих, хто не хоче витрачати занадто багато грошей на автомобільну акустику, але при цьому хоче отримати більш-менш якісне звучання. В цьому випадку як не можна краще підходить саме магнітола Pioneer MVH-150UB. Відсутність приводу для дисків багато водіїв навіть називають плюсом, оскільки саме ця деталь часто вимагала до себе підвищеної уваги і регулярного сервісного обслуговування.

  Популярі новини
  Загрузка...