Огляд магнітоли Pioneer FH-X700BT

296 0 Новини високих технологій

Вже давно набули поширення магнітоли, які встановлюються в автомобіль. Варто звернути увагу на модель Pioneer FH-X700BT. Огляд, який зроблений у цій статті, допоможе визначитися з вибором. Розповімо про всі характеристики, переваги і недоліки. Відгуки споживачів також є невід'ємними нюансами при покупці.

Огляд магнітоли Pioneer FH-X700BT

Технічні характеристики

Вбудований радіоприймач та цифровий тюнер, що є досить зручним рішенням. Крім них, є наступні програвачі: CD, MP3. На DVD і Blu-ray сподіватися не варто, тому що про їх наявність виробник не потурбувався. Навігатора і ТБ-тюнера також не знайти, проте вбудовані підсилювач і еквалайзер.


Номінальна потужність приладу Pioneer FH-X700BT – 4x22 Вт. Є можливість підключатися до техніки від Apple. Колір оздоблення – чорний. Дисплей багатоколірний, має формат 16:9. Інфрачервоний пульт в комплект не входить, проте вбудована підсвітка корпусу і клавіш. При бажанні джойстик можна прикріпити до керма. Вбудований автоматичний пошук станцій, при розмові по телефону легко включається пауза. В якості входу є USB-порт, відео композитний роз'єм. Перший розташувався на передній частині. Вбудований блютуз-модуль. Тюнер має дальній прийом, що забезпечує кращу зв'язок. При бажанні можна регулювати тембр відтворення. Габарити пристрою: 17.8x10x16.5 див.
Огляд магнітоли Pioneer FH-X700BT

Загальне враження про пристрій

Нижче будуть обумовлені всі переваги і недоліки приладу Pioneer FH-X700BT. Відгуки – головний критерій, який дозволив скласти докладний огляд наявності всіх плюсів і мінусів.


Загалом господарі не скаржаться після покупки даного пристрою. Ціна невелика, тому вимагати від магнітоли небувалих вершин нерозумно. На свою вартість вона практично ідеальна. Найчастіше її вибирають ті, хто воліє слухати будь-яку музику під час поїздки, не особливо звертаючи увагу на якість її відтворення або ж на те, наскільки добре відображаються частоти в мелодії. Підсвічування допоможе зробити автомобіль затишніше, однак варто відзначити, що вона підходить не всім. Деякі не здатні терпіти її з-за того, що вона здається занадто яскравою. Однак це залежить від кожної людини. При бажанні її можна вимкнути вручну. При підключенні проблеми виникають досить рідко. Зрідка можуть виявитися збої. Наприклад, відходить кабель. Це говорить про шлюб в партії. В сервісному центрі або спеціалізованому магазині з задоволенням можуть поміняти несправну магнітолу. Не варто намагатися вирішити проблему самостійно.
Огляд магнітоли Pioneer FH-X700BT

Переваги

Пристрій Pioneer FH-X700BT має відмінний звук, відрізняється простим управлінням і має підтримку ВТ. Про це повідомляє більшість споживачів. Завдяки «Блютуз» можна з легкістю синхронізувати мелодії з будь-якого пристрою. При бажанні перенести без праці дозволено і телефонну книгу для того, щоб полегшити здійснення дзвінків. Флешка читається надзвичайно швидко. Мікрофон має виносну конструкцію. Якщо є необхідність, можна скористатися пультом управління, який значно полегшить процес експлуатації. Кріплення на кермо продається окремо, проте воно того варто – з ним працювати набагато легше. Файли формату Wave читаються добре і без збоїв.
Еквалайзер Pioneer FH-X700BT допомагає працювати з треками. Налаштування об'ємна. У ній не тільки опції, які дозволяють регулювати відтворення низьких, високих і середніх частот, але і кожної ноти окремо. Є можливість не тільки формувати власні фільтри, але ще і використовувати вже створені раніше. Позитивні відгуки отримує ще і дизайн. Він виявився досить мінімалістичний, приємним для ока людини.

Недоліки

Будь-який пристрій має свої недоліки. Pioneer FH-X700BT, підключення якого іноді супроводжується невеликими збоями, не є винятком. Що не сподобалося споживачам? Немає можливості підключити SD-карту, що значно погіршує відчуття від роботи з пристроєм. «Крутилка» має люфт, тому говорити про максимальний якості збірки не доводиться. Приглушати підсвічування завжди доведеться вручну. Вона активується після підключення магнітоли і автоматично не регулюється. Підсвічування яскрава, що приносить деяким сильні незручності. При дуже низьких температурах пристрій Pioneer FH-X700BT працює зі збоями. Можуть виникнути наступні проблеми: самостійно регулюється звук, змінюються композиції або відключається система. Екран нерідко автоматично гасне, а кнопки перестають функціонувати. Ті, хто працює переважно в мороз або живе на Крайній Півночі Російської Федерації, виносить цей недолік в одні з найбільш важливих аспектів. Окрема група споживачів скаржиться на невеликий екран. Однак цей відносний мінус, адже деякі на дану деталь практично не звертають уваги.
Огляд магнітоли Pioneer FH-X700BT

Цінова категорія

Магнітола відноситься до середньої цінової категорії. Якщо купувати в інтернеті, то можна знайти варіант за 16-20 тис. рублів. В цілому вартість для даного пристрою досить непогана. Рекомендується на нього звернути увагу тим покупцям, які хочуть придбати недорогий, але досить якісний прилад відомого бренду.

Популярі новини
Загрузка...