Короткий огляд Audi A3 Sedan

430 0 Новини високих технологій

Audi A3 Sedan – автомобіль німецького автоконцерну, що випускається з 2012 року і по даний момент. Модель володіє шикарним і незабутнім дизайном, високою надійністю, потужними характеристиками, високим рівнем безпеки і, звичайно ж, відмінним комфортом. Автолюбителів машина буквально притягує, і недарма, адже за ціну А3 можна сміливо назвати одним із найкращих седанів у своєму класі. Давайте ж розглянемо цю модель більш докладно.

Зовнішній вид

Отже, почати огляд автомобіля хочеться з його зовнішнього вигляду. Виглядає А3 Sedan просто відмінно. Відразу ж впізнається фірмовий стиль компанії. Передня частина седана максимально нагадує спортивний автомобіль. В очі відразу кидаються "злі" фари цікавої форми зі світлодіодним оптикою і, звичайно ж, величезна решітка радіатора, на якій красується емблема компанії.


Короткий огляд Audi A3 Sedan
Бампер має короткий звис та спортивну форму. По краях бампера розташовані отвори під повітрозабірники, які прикриті дрібною сіточкою. Фото Audi A3 Sedan спереду демонструє нам дуже навіть непогану машину. Задня частина авто виглядає не менш ефектно. Тут також хочеться відзначити "агресивні" і запам'ятовуються фари зі світлодіодними елементами, акуратний і невеликий спойлер, бампер з коротким виступом і чітко виділеної формою, а також вихлопну систему. Збоку Audi A3 Sedan теж виглядає просто шикарно. Форма наповнена плавними лініями, переходами і заокругленнями, але при цьому всьому присутні і прямі, більш різкі і чіткі лінії, які буквально підкреслюють окремі елементи і частини автомобіля. Ну і, звичайно, не можна не відзначити шикарні, легкосплавні литі диски, які стають справжньою окрасою седана.

Короткий огляд Audi A3 Sedan
Якщо коротко оцінювати "внешку", то автомобілю є за що поставити "п'ятірку", і таке авто явно буде виділятися в загальному потоці серед інших машин.

Характеристики Audi A3 Sedan

Тепер саме час перейти до характеристик автомобіля. Особливий інтерес тут представляють кілька категорій: двигуни, коробка передач, підвіска і ходова частина. Розглянемо кожен з цих пунктів більш докладно.

Двигуни та КПП

Почати варто, звичайно ж, з двигунів, бо це "серце" автомобіля. Всього на седан ставляться два бензинових агрегату об'ємом 14 і 2 літри. Перший має потужність в 150 "конячок", що дозволяє автомобілю розганятися до сотні за 82 секунди. Максимальна швидкість обмежена відміткою 224 км/год Витрата палива в міському режимі виробник обіцяє в районі 9 літрів, що, загалом-то, непогано, а за містом – 4 літри.
Короткий огляд Audi A3 Sedan
Другий двигун – на 2 літри, він має потужність в 190 л. с., що дозволяє седану розігнатися до 100 км/год за 62 секунди. Максимальна швидкість може доходити до позначки в 242 км/год Витрата палива у мотора трохи більше – 72 літра в місті і майже 5 за його межами. За типом будови мотори однакові – це класичні рядні "четвірки" з поперечним розташуванням і прямим уприскуванням. Турбіна присутній на обох агрегатах.
Короткий огляд Audi A3 Sedan
Що стосується коробок передач, то обидва мотора йшли в парі або з класичної 6-ступінчастою механікою, або з роботизованою КПП S-tronic на сім швидкостей. І та і інша коробки дуже надійні, якісні і мають відмінні параметри передавальних чисел.

Ходова частина і підвіска

В якості підвіски на Audi A3 Sedan спереду встановлюється класична незалежна підвіска зі стійками типу McPherson, а ззаду стоїть незалежна багатоважільна підвіска.
Короткий огляд Audi A3 Sedan
Але це не все. В якості додаткових опцій покупцеві надається на вибір посилена підвіска, спортивна підвіска з більш жорсткими пружинами і трохи меншим кліренсом на 15 мм і спортивна підвіска S-line, яка має ще меншим кліренсом на 25 мм від стандартної, а також оснащується ще більш жорсткими пружинами, амортизаторами і має зовсім інші налаштування.
Короткий огляд Audi A3 Sedan
Тип приводу автомобіля передній, але також є комплектація з повним приводом 4 х 4 Quattro. Дорожній просвіт невеликий – 14 см, так що по сільським дорогам і з бордюрами потрібно бути максимально акуратним.

Вартість

Ну і в кінці трохи варто сказати про вартість новенького автомобіля Audi A3 Sedan. В самій доступній комплектації з двигуном 14 модель коштує від 1760000 до 1850000 рублів. Що стосується версії з двигуном 2 літра, то вона обійдеться вже в суму від 1940000 до 2000000 рублів. Ну і за повнопривідний варіант А3 доведеться віддати близько 2 млн 110 тис. рублів (без додаткових пакетів опцій).

Популярі новини
Загрузка...