Як включити спалах при дзвінку на Android і iOS?

909 0 Новини високих технологій

Музичне сповіщення про виклик не завжди зручно, в той час як візуальне, тобто з допомогою спалаху, іноді просто необхідно. Подібні інструменти припадуть як не можна до речі користувачам з ослабленим слухом або людям, які займаються якоюсь специфічною роботою, де почути рінгтон в навколишньому шумі не представляється можливим. Ми ж спробуємо розібратися, як включити спалах при дзвінку на Android і iOS, причому зробити це максимально безболісно як для самого смартфона, так і для користувача. Розберемо основний штатний функціонал, який відповідає за цей процес (якщо він є), і сторонні інструменти.

Місцеві засоби

Перед тим як включити спалах при дзвінку на Android за допомогою сторонніх додатків, явно зайвим буде уточнити, чи немає в стокової прошивці вбудованої можливості такого сповіщення.


Як включити спалах при дзвінку на Android і iOS?
Наприклад, практично у всіх смартфонів «Самсунг» подібний функціонал вшитий в систему і відмінно працює. У цьому випадку включити спалах при дзвінку на «Андроїд» дуже просто. Досить відкрити налаштування телефону, перейти в розділ «Спеціальні можливості» і знайти в ньому пункт «Слух», після - "Повідомлення за допомогою спалаху", активувати повзунок "Спалах".

Пристрої Apple

Що стосується «яблучних» пристроїв, то починаючи з четвертого покоління гаджетів, можливість зробити спалах при дзвінку на айфоні передбачена за замовчуванням. Заходимо в налаштування, переходимо в розділ «Основні», потім відкриваємо «Універсальний доступ» і активуємо повзунок на пункті «LED-спалах для попереджень».


Як включити спалах при дзвінку на Android і iOS?
Єдине, варто уточнити, що зробити спалах при дзвінку на айфоні можна тільки для режиму блокування. Тобто в цьому стані вона буде працювати як треба, але при активації екрану, на жаль, відключається. Аналогічним чином працюють і інші індикації: пропущені СМС, будильник і т. д.

Сторонні додатки

Судячи з численних відгуків користувачів, одне з найбільш тямущих додатків, що дозволяють включити спалах при дзвінку на «Андроїд», – це CallFlash. Завантажити його можна в звичному для платформи сервісі «Гугл Плей».
Як включити спалах при дзвінку на Android і iOS?
Додаток не русифікований, але інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс не дасть заблукати навіть новачкам у цій справі. Після установки необхідно провести тест для коректної роботи спалаху і самої програми. Для цього клікаєм на невеликому вікні Test Flash, після чого повинні загорітися світлодіоди для камери. Далі необхідно налаштувати додаток, а конкретно - видаються оповіщення. Необхідно вибрати сигнали тільки від дзвінків або від СМС з іншими повідомленнями. Можна сміливо активувати всі пункти, і утиліта буде сповіщати вас про всі події спалахом камери. Врахуйте, що працює це додаток тільки при наявності світлодіодного спалаху на вашому пристрої. Якщо гаджет оснащений лише камерою, то корисність буде просто марна. Поширюється продукт абсолютно безкоштовно, додаток невимоглива до технічної частини мобільного девайса, так що буде працювати без проблем навіть на самих древніх смартфонах. Також варто зазначити, що іноді в процесі користування з'являється реклама, але назвати її агресивної просто язик не повертається. З інструкціями, отриманими в цій статті, ви без проблем зможете поставити спалах на дзвінок в будь-якому з популярних гаджетів на платформах.

Популярі новини
Загрузка...