Огляд зарядного пристрою Robiton

249 0 Новини високих технологій

У кожному будинку є прилади, які живлять батарейки АА і ААА. Деякі гаджети поглинають велику кількість енергії. Для них набагато вигідніше використовувати NiMH акумулятори. Їх ємність порівнянна з ємністю дорогих одноразових батарейок. При цьому їх можна використовувати до 3 тисяч разів. При правильному догляді акумулятори прослужать близько п'яти років. Їх заряджають спеціальними пристроями.

Вибір пристрою

Використання неякісних зарядних пристроїв істотно знижує термін служби акумуляторів. Виробники пропонують величезну кількість пристосувань для швидкої зарядки нікелевих батарей. В них використовуються високі струми (1000 mAh і вище).
Огляд зарядного пристрою Robiton
При виборі пристрою необхідно звернути увагу на наступні фактори: наявність окремих слотів для кожного акумулятора, функціональність (визначення повного заряду батареї, розряд), наявність захисних систем, можливість роботи з різними типорозмірами акумулятора, час зарядки.


Robiton

Robiton - російська торговельна марка, що спеціалізується на виробництві блоків живлення. Компанія з'явилася на російському ринку в 2004 році. Інтелектуальний зарядний пристрій Robiton procharger призначене для зарядки нікель-кадмієвих акумуляторів. Воно оснащено захистом від перезаряду і перегріву. Пристрій має чотири слота. За допомогою зарядного пристрою Robiton можна заряджати як один, так і декілька елементів різних типорозмірів.
Огляд зарядного пристрою Robiton
Внизу моделі знаходяться кнопки управління і отвори для охолодження. На корпусі розташовані два входи: для usb і мережевого адаптера. За допомогою пристрою можна заряджати прилади безпосередньо. Користувач самостійно регулює силу струму. Зарядний пристрій Robiton працює в трьох режимах: заряд, розряд, тестування і відновлення. Замість стандартного індикатора ця модель оснащена інформативним екраном.


Упаковка

Зарядний пристрій Robiton упаковано в стандартну коробку чорного кольору. На ній зазначені характеристики і функції моделі. Вага пристрою - 130 р, в повній комплектації -340 р. В комплект зарядного пристрою Robiton procharger входять: інструкція російською мовою, мережевий і автомобільний адаптери.

Можливості

Пристрій підтримує типорозміри АА і ААА. Спочатку користувач вибирає потрібний режим і силу струму за допомогою кнопок управління. Кнопкою "Дані" можна вибрати, яка саме інформація буде відображатися на екрані. Це сила струму, час зарядки, напруга і ємність батареї. За допомогою кнопок з цифрами користувач вибирає слот з батареєю. У відгуках про зарядному пристрої Robiton користувачі особливо оцінили наявність додаткових функцій. Функція "Розряд" дозволяє продовжити термін служби акумуляторів. Багато прилади вимикаються при не повністю розрядженою батареї. При зарядці такого акумулятора втрачається частина його ємності і знижується термін служби. Для запобігання цього ефекту рекомендується повністю розряджати батарею. Багато користувачів розряджають батареї, вставляючи їх в кишеньковий ліхтарик. Але такий спосіб може призвести до переразряду акумулятора. Краще використовувати функцію зарядного пристрою.
Огляд зарядного пристрою Robiton
Режим "Тест" дозволяє оцінити ємність акумулятора. За допомогою функції "Відновлення" можна збільшити строк служби старої батареї. До недоліком пристрою можна віднести відсутність підсвічування дисплея. Зарядний пристрій необхідно використовувати в закритому приміщенні. Не варто піддавати його впливу вологи, високих температур, вібрації і ударів. Для чищення корпусу і екрану потрібно використовувати м'яку тканину. Забороняється зберігати пристрій біля джерел тепла. Після завершення використання необхідно відключити апарат від мережі. Не варто розбирати пристрій. Це може призвести до займання або ураження струмом. Краще довірити ремонт професійному майстру.

Популярі новини
Загрузка...