Як налаштувати кермо в іграх: поради геймерам

271 0 Новини високих технологій

Комп'ютерні ігри користуються небувалою популярністю. Серед них є повноцінні симулятори водіння, в яких можна керувати машиною за допомогою керма і педалей. Це добре передає атмосферу і почуття водія при управлінні автомобілем. Проте не кожна людина знає, як налаштувати кермо для гри. Щоб це зробити, необхідно дотримуватися чітких інструкцій.

Види пристроїв

Як налаштувати кермо в іграх: поради геймерам
На ринку представлено безліч моделей, вибрати серед яких гідний девайс дуже складно. Вони бувають дорогі, дешеві, з вібрацією, педалями, ручником і так далі. На ринку багато пристроїв від виробників Hori, Defender, Sven і так далі. Повної передачі водіння від продукції цих компаній чекати не потрібно, адже це спрощені і дешеві моделі. Більш серйозні рулі випускають фірми Logitech, Thrusmaster. Моделі від цих брендів мають високу якість. Вони більше підходять для цього симулятора автомобіля, так як добре передають всі тонкощі водіння.


Як кермо передає відчуття

Як налаштувати кермо в іграх: поради геймерам
Дешеві моделі не можуть запропонувати які-небудь додаткові функції. Найчастіше на них можна просто крутити кермо і тиснути на педалі. Більш дорогі моделі дозволяють:
 • Відчувати віддачу. Завдяки такій функції людина відчуває кожну яму і нерівність на дорозі. Також вона може передати відчуття ковзання автомобіля. На важких поворотах кермо може буквально вириватися з рук.
 • Відчувати вібрацію. Якісні пристрої здатні передавати рух автомобіля за допомогою вібрації. Також завдяки такій функції людина відчуває машину більш реалістично.
 • Реалістично крутити кермо. Різні виробники випускають моделі, які здатні обертатися від 180 до 900 градусів.
 • Перемикати передачі. На деяких пристроях вона є. Це дозволяє людині відчувати себе наближеним до реального водіння.
 • Тактильні відчуття. У виготовленні більшості рулів використовуються якісні матеріали. У деяких частинах є гумові підкладки. Це дозволяє людині водити віртуальні автомобілі більш комфортно.
 • Кожна людина вибирає кермо з особистих переваг. Кому-то буде досить недорогий моделі, з обмеженим функціоналом. Головне - підійти до питання покупки максимально відповідально, адже він коштує пристойних грошей.


  Як налаштувати кермо

  Сучасна індустрія відеоігор пропонує багато симуляторів водіння і вуличних гонок. Деякі компанії розробляють їх спеціально для повного занурення в атмосферу автомобільного водіння. Проте не кожен знає, як налаштувати кермо в грі. Для цього необхідно:
 • Встановити програмне забезпечення. Багато хто задається питанням, як налаштувати кермо на комп'ютері. Для початку потрібно встановити драйвери, які йдуть в наборі з будь-яким девайсом, найчастіше на диску. Це просто майстер установки, в ньому потрібно слідувати запропонованим дій. Після чого необхідно перейти в «Панель управління», клікнути «Установлення устаткування», де людина повинна вибрати свій кермо і натиснути «Далі» і «ОК». Деякі компанії не постачають інсталяційний компакт-диск в комплекті, однак драйвери можна завантажити на офіційному сайті. Після цих дій можна підключати руль до комп'ютера.
 • Перевірити, чи нормально працює пристрій. Для цього необхідно зайти в «Панель управління», після чого вибрати «Ігрові пристрої» і в пункті «Стан» переконатися, що є підпис «Про/З», а в ній необхідно клікнути на «Свойства». Після чого можна протестувати, працюють педалі, кермо, кнопки і різні перемикачі. Якщо девайс справний, то на екрані це буде відображатися.
 • Налаштувати кермо в грі. Для цього потрібно відкрити будь-яку гоночну гру. Після чого необхідно зайти в опції і вибрати девайс основним типом управління. У цьому ж розділі можна підігнати чутливість, віддачу, градуси повороту і так далі. Ідеально налаштувати кермо під себе з першої спроби не вийде. Потрібно буде витратити на це трохи часу.
 • Такий алгоритм дій підходить практично під всіх виробників рулів. Також за допомогою таких маніпуляцій деякі пристрої відкалібрувати досить проблематично. Однак це базові налаштування керма, більш просунутим користувачам необхідно слідувати іншим інструкціям. Щоб водіння доставляло комфорт кожному.

  Налаштування стандартними програмами

  Як налаштувати кермо в іграх: поради геймерам
  На кожному персональному комп'ютері є утиліти, які можуть допомогти в калібруванні девайса. Вдатися до них слід людині, якій недостатньо функцій в грі та йому потрібно щось індивідуальне. Для цього необхідно перейти в меню «Панелі управління», «Обладнання і звук», а далі відрити «Пристрої та принтери». З'явиться меню, де потрібно натиснути на розділ з назвою девайса. З'явиться розділ, в ньому потрібно зайти в колонку «Параметри» і «Калібрувати». Після цього перед поглядом людини будуть всі необхідні дані обладнання, де калібрувати всі потрібні параметри маніпулятора, клавіш і педалей можна буде індивідуально.

  Утиліти від компанії Logitech

  Деякі виробники для цього роблять окреме програмне забезпечення з параметрами. Наприклад, налаштувати кермо Logitech можна за допомогою утиліти в комплекті. Це дуже зручне рішення, де можна створити профіль для кожної окремої гри. Вона називається Logitech Proffile. Завдяки цій утиліті не потрібно буде налаштовувати кермо в самій грі і операційній системі. Також вона включається самостійно при запуску будь-якого гоночного симулятора.

  Налаштування в популярних іграх

  Як налаштувати кермо в іграх: поради геймерам
  У різних симуляторах водіння перелік функцій може відрізнятися. Деякі люди навіть не знають, як налаштувати кермо в іграх «ДТА», Crew, Need for Speed і так далі. В основному всі однаково, проте є деякі нюанси:
 • Гра Crew. Дуже багато геймерів не знає, як налаштувати кермо в ній. У цій грі дуже важливі індивідуальні характеристики девайса під кожного гравця. Найзручніше буде користувачам бренду Logitech. Їм необхідно зайти лише в оригінальну утиліту і відкалібрувати всі налаштування для легких поворотів. Користувачам інших пристроїв потрібно робити все за стандартом в головному меню.
 • Лінійка ігор GTA. В ній люди стикаються з проблемою синхронізації керма і педалей. Найчастіше працює щось одне. Для усунення цієї проблеми потрібно встановити спеціальну програму San Andreas Advanced Control. Її треба встановлювати, по всіх кроків, які потрібні для цього. Після чого необхідно відкрити програму і налаштувати кермо з педалями для гри.
 • «3D-інструктор». Це дуже популярний симулятор водіння, він створений для того, щоб в нього грали на кермі. Налаштування гри є всі параметри для налаштування. А також це можна зробити утилітою Logitech Proffile.
 • Euro Truck Simulator 2. Одна з найвідоміших ігор для водіння. Однак користувачі задаються питанням, як налаштувати кермо в Euro Truck Simulator 2? Це досить просто. Необхідно лише перейти в налаштування гри і відкалібрувати їх індивідуально. На це може знадобитися багато часу, адже їх потрібно буде перевіряти на практиці.
 • Це основні проблемні ігри, де необхідно робити трохи інші маніпуляції. В основному налаштування підходять майже під всі ігри. Відмінності тільки в головних меню гоночних симуляторів.

  Налаштування на приставці

  Як налаштувати кермо в іграх: поради геймерам
  Зробити це можна тільки на тих ігрових платформах, які підтримують кермо. Більшість виробників вказують сумісність з ігровими приставками. Якщо модель підходить, то його спочатку потрібно підключити, після чого перейти в налаштування гри і встановити всі потрібні налаштування. Калібрувати людина має виходячи зі своїх особистих переваг.

  Висновок

  Як налаштувати кермо в іграх: поради геймерам
  Завдяки розвитку сучасних технологій людина може отримати велику кількість відчуттів і емоцій від відеоігор. На початку своєї ігрової діяльності багато геймери не знають, як налаштувати кермо в Euro Truck Simulator або іншої подібної грі. Проте після невеликої практики жоден користувач більше вже не задається таким питанням.

  Популярі новини
  Загрузка...