Ігрове кермо: все, що потрібно знати при виборі гаджета

234 0 Новини високих технологій

Ігрове кермо є загальновизнаним кращим гаджетом для цифрових розваг жанру гонки. Саме він дає можливість користувачеві відчути себе у кріслі цієї гоночної машини і зануритися в атмосферу суперництва, що панує на треку. Про різновиди механізму, підключенні і вбудованих технологіях піде мова в статті.

Загальний опис і кріплення

Ігровий кермо є ідеальним варіантом для гоночних проектів як звичайних аркадних, так і хардкорних симулятор з імітацією реальних дорожніх умов. Користувачеві досить придбати модель з педалями і підключитися до комп'ютера, щоб почати розвага. Під час вибору моделі гаджета особливу увагу рекомендується приділити тому, на яку поверхня буде кріпитися кермо. Зверніть увагу на присутність подвійний фіксації, гвинтових рукояток, а також надійність затиску. Конструкція може підвести в самий невідповідний момент, адже під час гри користувач сильно захоплюється, і необережні рухи відбуваються досить часто.


Ігрове кермо: все, що потрібно знати при виборі гаджета

Різновиди технологій

Ігровий кермо здається простим і очевидним гаджетом, але до його створення розробники йшли довгий час. Перші моделі були стандартними і дозволяли тільки перехоплювати управління автомобілем на цей механізм. У двадцять першому столітті такі зразки вже майже перестали випускатися. Більшість різновидів оснащують двома широко відомими технологіями – Force Feedback або Rumble Feedback. Перша з них передбачає наявність вбудованого сервомотора, який гарантує унікальність кожної поїздки. Симуляція зчеплення з дорогою максимального рівня гарантована. Подібна розвага ніколи не набридне, адже приміряти роль гонщика сподобається багатьом людям. Друга гарантує трохи менше занурення під час заїздів. Вона передбачає розташування невеликих моторчиків з вібрацією по контуру ігрового керма. Вони в певний момент струшують пристрій, ніби нагадуючи, що ви дійсно водите машину. Відбувається це при заносі, тарані або вильоті на узбіччя.


Ігрове кермо: все, що потрібно знати при виборі гаджета

Важливі параметри

Далеко не кожен гравець знає про те, що ігровий кермо для ПК може бути оснащений різними параметрами. Зовнішнє покриття - одне з них, про це слід завжди пам'ятати, адже продавці про це люблять промовчати. Найгіршим матеріалом вважається пластмаса, з якої завжди злітають руки і яка дає погане зчеплення з гаджетом. В той же час шкіра найбільш приємна для дотику, відчуття комфорту навіть при тривалому використанні не буде пропадати. Важливо також при придбанні взяти кермо в руки і уважно оцінити простоту натискання клавіш. Пальцями їх повинно бути легко діставати, а руки повинні прилягати до обода так, ніби спеціально під ваші долоні робилося. Кут повороту в ігровому кермі на ПК оптимальним вважається 180 градусів. До недавнього часу вважалося, що достатньо 150 але виробники нових моделей вийшли на новий рівень. Варто відзначити, що є моделі і з великим градусом повороту, але таке значення ускладнює гру. При комплектації з педалями обов'язково варто звернути увагу на пружність і розмір, що безпосередньо впливає на комфорт.
Ігрове кермо: все, що потрібно знати при виборі гаджета

Підключення

Щоб не виникало проблем з тим, як підключити ігровий кермо, потрібно заздалегідь підготуватися. Підключення відбувається через стандартний порт USB, який є у будь-якого комп'ютера. Драйвера регулярно випускаються кожним виробником до своєї продукції. Це стосується гаджетів і операційної системи для підтримки технологій. Більше того, зараз інженери намагаються необхідні налаштування відразу закладати всередину керма, щоб їх було видно відразу ж при першому підключенні. Вручну оновлювати їх доведеться на системах старше ХР, яку все ще люблять деякі геймери і не хочуть міняти. У кожній гоночної грі підтримка керма передбачається. З тим, як налаштувати ігровий кермо, також не повинно бути проблем. В настройках самого проекту повинен бути розпізнаний механізм, і всі кнопки можна перепризначити. На весь процес займе не більше п'яти хвилин, після чого можна сміливо виходити на свою першу трасу.
Ігрове кермо: все, що потрібно знати при виборі гаджета

Цінові категорії

Здавалося б, що вибрати якісний ігровий кермо за доступною ціною майже нереально, але це не так. Навіть з гумовим або шкіряним покриттям зручний гаджет з вбудованою модною технологією Force Feedback не забере багато коштів. Через зменшення конкуренції на ринку за минулі п'ять років вартість трохи зросла, але якісний виріб від трьох до п'яти тисяч рублів можна легко купити. Тільки якщо мова не йде про ексклюзивні виданнях. Коли механізм тільки з'явився на ринку, то його випускали різні фірми, але він виявився цікавий лише любителям жанру гонки. Незабаром залишилися тільки європейські організації, які підтримують свою репутацію. Кермо рекомендується до купівлі всім, хто бажає відчути гоночні симулятори зовсім по-іншому. Головне - правильно підійти до вибору пристрою, адже воно повинно служити навіть не один рік.

Популярі новини
Загрузка...