Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?

669 0 Новини високих технологій

Нерідко виникають такі випадки, коли в купленому айфон або Android-пристрої радують наворочені функції, великий обсяг пам'яті і стильний дизайн, але зовсім не надихає тихе звучання улюблених композицій. Тоді на допомогу прийдуть хитрі і корисні рекомендації про те, як зробити телефон голосніше в лічені хвилини.

Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?

Інженерне меню через код

Для того щоб використовувати таку функцію на смартфоні з підтримкою "Андроїд", потрібно набрати наступну кнопкову комбінацію "*#*#3646633#*#*". Потім в меню з'являться вкладки англійською мовою, потрібна третя "Хадвери тестінг", опція "Аудіо" і пункт "Нормал мод". У рядку Tipe відкриється вибір, що позначає, як зробити динаміки голосніше на телефоні при розмові, де потрібно натиснути Sph, нижче вибрати бажаний рівень звуку і число, наприклад "160", зберегти, клікнувши на Set Ok. Щоб поліпшити звук при розмові по "Скайпу", необхідно вибрати в розділі "Нормал Мод" пункт "Сіп". Для аудіо - і відеоплеєрів, а також мобільних іграшок підійде режим "Медіа". Як зробити дзвінок телефону голосніше, підкаже рядок "Ринг". Щоб налаштувати звучання радіо, потрібно натиснути на графу "Фмр".


Цей поширений спосіб залежить від прошивки, де інженерне меню не заблоковано. У разі відсутності такої можливості пропонуються методи закачування спеціальних утиліт з підтримкою такої функції. Для виклику такої функції можна скористатися і такими наборами, згідно моделі телефону:
 • для Samsung: *#*#4636#*#* або *#*8255#*#*;
 • для HTS: *#*#3424#*#*, *#*#4636#*#* або *#*#8255#*#*;
 • для Sony: *#*#7378423#*#*;
 • для Huawei: *#*#2846579#*#* або *#*#2846579159#*#*;
 • для MTK: *#*#54298#*#* або *#*# 3646633#*#*;
 • для моделей Philips, Alcatel, Fly: *#*#3646633#*#*;
 • для Lenovo: ####537999#;
 • для Xiaomi: *#*#6484#*#* або *#*#4636#*#*.
  Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?
 • Mobileuncle tools на "Андроїд"

  Це додаток можна знайти і безкоштовно завантажити на просторах "Плей Маркету". Програма корисна тим, хто не знає, як зробити дзвінок телефону голосніше і збільшити звучання музики, а також для тих, чий смартфон не прошитий. В залежності від версії меню може відрізнятися інтерфейсом. У меню потрібно знайти і вибрати пункт для платформи МТК і натиснути рядок "Аудіо", де відкриються такі функції:


 • Normal Mode для вушного динаміка при розмові;
 • Headset Mode підкаже, як зробити телефон (Android) голосніше через навушники.
 • LoudSpeaker Mode для гучного зв'язку і зовнішніх динаміків.
 • Щоб не виникло питань, як зробити телефон голосніше, слід вибрати потрібний рядок у цьому аудиоменю, набрати тип звучання динаміка Tipe і Sph, відрегулювати рівень звуку і налаштувати число посилення. Потім натиснути Set для збереження параметрів. При регулювання чутливості мікрофона потрібно натиснути функцію Mic в пункті Type, відрегулювати рівень в залежності від місця знаходження при розмові. Спосіб, як зробити, щоб телефон грав голосніше через навушники, полягає в пункті Audio ModeSetting. При входженні вибрати тип і рівень звучання через гарнітуру, не забувши зберегти натисканням Set.
  Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?

  З допомогою посуду

  Щоб не морочитися кодами і думками, як зробити кнопковий телефон голосніше, на виручку приходить старий добрий, пройшов вогонь і воду, спосіб. Для цього потрібно включити в мобільнику музику і акуратно покласти його в чисте, насухо протертий склянку. Також можна використати банку з-під чіпсів "Принглс", невелику скляну баночку або тарілку, бажано глибше.
  Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?

  Через колонки

  Це, мабуть, самий простий і ефективний спосіб, як зробити телефон голосніше. Головне — не нарватися на дратівливих сусідів. Роз'єм для навушників слід підключити штекер від колонок, ввімкнути апаратуру в розетку і відрегулювати на них бажану гучність.

  Ідея "Фікс"

  Встановлена спеціальна утиліта Fix підкаже, як зробити голосніше телефон, Samsung наприклад, і надати звучанню ефект стерео. Залити її в смарт можна через спеціальний сайт в інтернеті за допомогою кастомного рекавері. Після закачування потрібно відключити телефон, затиснути одночасно кнопки збільшення гучності і "Додому" і потримати, поки не з'явиться меню. Потім увійти в рекавері в рядок "Інсталл", знайти файл "Фікс", ім'я якого буде позначено знаками запитання і почати установку. Потім перезавантажити смартфон.
  Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?

  Параметри iPhone

  Слабо грає музика на айфоні? Як зробити телефон голосніше, підкажуть налаштування. Потрібно увійти в меню параметрів, спуститися до рядка "Музика", клікнути на "Обмеження гучності", вимкнути зелений значок напроти пункту "Обмеження гучності (ЄС)" та поставити максимальний рівень звуку. Далі натиснути на рядок "Еквалайзер" і вибрати режим "Пізня ніч". Якщо руки у господаря айфона не завжди вільні і він не знає, як зробити гучний зв'язок на телефоні, необхідно активувати функцію "Динамік". Потім у журналі вибрати номер контакту тієї людини, якій треба подзвонити, і проговорити його в динамік гаджета. Для повернення в параметри виклику потрібно клікнути на фразу вгорі дисплея "Натискання поверне вас до викликом".

  Еквалайзер Volume+

  Для девайсів з підтримкою "Андроїда" підійде безкоштовний додаток "Вольюм плюс", яке можна легко відшукати в магазині "Плей Маркет". Після завантаження та установки слід увійти в додаток і вибрати рядок "Speaker Settings", позначити "пташками" графу Speaker Modifications, потім зазначити пункт Virtual Room Effect. Саме в такому порядку натиснути Volume Level, потім Bass Enhance і Virtual Room, збільшуючи рівні не на 4 а на одиницю, щоб не виникло неприємних зависань в техніці.

  "Долбі Атмос"

  Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?
  Універсальне додаток працює на всіх моделях Android-гаджетів. Його встановлення здійснюється тільки з наявного кастомного рекавері. Програма включає в себе безліч різноманітних налаштувань як для аудіокомпозицій, так і для відеороликів. Коригувати параметри можна як вручну, так і в автоматичному режимі. Спрощує задачу наявність смартфона "Леново А7000", де така наворочена" сучасна технологія вже вбудована.

  "СпикерБуст" для гарнітури

  Щоб не виникло труднощів з тим, як зробити "Андроїд"-телефон голосніше в навушниках, потрібно відкрити встановлену програму SpeakerBoost. У спеціальному спливаючому вікні перший повзунок гучності повинен стояти на максимумі, а другий слід акуратно пересувати до рівня 40 не вище, інакше є великий ризик зіпсувати гарнітуру і пошкодити барабанні перетинки. Включити будь-яку пісню і перевірити зміни.

  З допомогою магнітофона

  Легкий спосіб, як зробити звук на телефоні голосніше, — "прилаштувати" бумбокс або звичайний касетний магнітофон, в якому потрібно включити функцію Tape. Далі відкрити відсік для вставки касет, відрегулювати гучність до кінця і вставити грає мобільник з музикою.

  Додаток VIPER FX

  Такий метод підсилення звуку підходить для девайсів зі слабкими частотами гучності, а також версіями Android від 4 і вище. Як зробити звук на телефоні голосніше без гарнітури?
 • Для початку потрібно встановити програму "Вайпер", вибрати бажаний пункт "Динамік" або "Навушники".
 • Клікнути на "Вибір драйвера" і "Стандартна якість", дозволити запит root-прав і перезавантажити телефон.
 • Потім необхідно увійти в завантажену програму, натиснути на пункт "Інтерфейс" і вибрати функцію "Експерт"'.
 • Далі вибрати будь-яку мелодію, включити "Вайпер", натиснути галочку на "Еквалайзер" і налаштувати якість звучання, додавши високі частоти.
 • Для додавання луни треба натиснути галочку "Відлуння" і клікнути на "Мокрий сигнал", встановивши рівень 40.
 • Щоб прибрати зайві відзвуки, "Мокрий сигнал" налаштувати на 0 і додати рівень 100 у графі "Сухий сигнал".
 • Включити "Супергромкость" і настроїти параметри посилення звуку.
 • Численні функції програми належать прослуховування музики в навушниках. Як зробити музику голосніше на телефоні, налаштувати якість і максимальний обсяг звучання, підкажуть наступні нескладні кроки:
 • Увійти в додаток "Вайпер FX".
 • Вибрати стовпчик "Навушники".
 • Встановити позначку навпроти графи "Всі ефекти".
 • Для максимальної гучності вибрати "Авторегулювання підсилення".
 • Для чіткості звучання клікнути на "Аналоговий компресор і налаштувати пункт "Цифрова корекція".
 • Щоб слухати композиції в стислих форматів, допоможе рядок "Розширення спектра".
 • Налаштування еквалайзера допоможе додати пісні благородне звучання без зайвих тресков і сторонніх шумів.
 • Спеціально Для завантажених треків підійде функція "Конвольер".
 • Для об'ємного звучання підійде пункт "Просторовий звук" або "Ефект віртуального приміщення".
 • Оригінальна "примочка" під назвою "Хаос-ефект" додасть незвичайне звучання.
 • "Реверберація" додасть в музику ехо.
 • Для посилення басів і низьких частот потрібно клацнути на "Динамічну обробку" і відрегулювати пункт "Реставрація НЧ".
 • Для високих частот потрібна функція "Реставрація ВЧ"'
 • Щоб втома від тривалого звучання музики не заставала, на допомогу прийде графа "Кроссфидер".
 • Для м'якого відтворення музики можна скористатися пунктом "Аналоговий рівень".
 • Для налаштування повноцінного звучання без сторонніх спотворень нагоді рядок "Вихідний сигнал".
 • "Мобільний дядько"

  Цей нескладний спосіб підійде для недорогих гаджетів з "Андроїд"-системами старих версій і платформою МТ. Через "Гугл Маркет" потрібно завантажити програму інженерного меню для МТК. Щоб драйвер функціонував чітко, необхідно наявність рут. Після установки "Мобільного дядька" вибрати пункт Engineer Mode (MTK) і опцію "Аудіо". Щоб налаштувати динамік розмови зі співрозмовником, потрібно увійти в графу "Нормал Мод" і вибрати в списку з рядка "Тайп" режим "Мік". У пункті "Левел" регулюються налаштування рівня звуку. Для налаштування динаміка слід в основному меню "Аудіо" вибрати опцію "Спіч Энхансмент", з верхнього списку пункт "Нормал Мод". Для поліпшення чутності налаштування "Левел" відрегулювати на 6. Щоб редагувати установки навушників, з меню "Аудіо" необхідно натиснути на функцію "ХедСет Мод" і підібрати параметри, що підходять для певної моделі девайса.

  Плеєр "ТСЦ-Мьюзік" для Apple

  Щоб почати експлуатацію цієї корисної програми, необхідно зробити калібрування, потрапивши гойдалкою гучності середній діапазон і для кожного вуха в тихому приміщенні відсканувати п'ять частот. Ця процедура потрібна для подальшого сприйняття музики без шкоди для слуху. Рекомендується використовувати гарнітуру. Переваги плеєра:
 • еквалайзер з величезним числом режимів;
 • функція сну для прослуховування музики протягом 60 хвилин з поступовим зменшенням гучності;
 • статистика програми, яка працює тільки в режимі онлайн;
 • відсутність реклами і доната;
 • безкоштовне завантаження.
 • Корисні рекомендації

  Якщо функції МТК не вдається відкрити, це пов'язано з відсутністю меню розробника. Щоб виправити виниклу помилку, потрібно з "Маркету" завантажити додаток "Інженерне меню МТК" і відкрити його. Далі у налаштуваннях смартфона знайти рядок "Про телефон", увійти і натиснути кілька разів на Номер складання", поки не з'явиться пункт "Для розробників", куди потрібно увійти, перевірити включений повзунок і позначити пункт "Заводські розблокування". У завантаженому інженерному меню відкрити "БэндМод" і залишити галочки на діапазонах, які використовуються у відповідності з місцем розташування.

  Коли в кнопковому "Нокіа" немає звуку

  Якщо в телефоні Nokia бюджетної моделі різко пропав звук, не варто передчасно панікувати і бігти його ремонтувати, вкладаючи немалі гроші. Це можна зробити абсолютно безкоштовно. Для початку досконально перевірити всі звукові настройки, щоб остаточно переконатися в тому, що звучання "накрилося". Потім вимкнути апарат і розібрати його, добираючись до материнської плати. Ймовірно, на ній утворилося окислення, накопичилася пил або потрапила бруд. Видалити все це потрібно за допомогою звичайної зубної щітки, якої ніхто з домочадців не користується. Заодно не завадить почистити корпус і важкодоступні місця, куди запросто потрапляють частинки бруду. Перевірити звучання, якщо все відновилося, акуратно зібрати апарат і знову насолоджуватися музичними композиціями.
  Як зробити телефон голосніше (Android) з допомогою інженерного коду?

  Вода — ворог номер один

  У разі коли гаджет вирішив несподівано "скупатися" у воді , після висушування і повної чистки пропав звук, насамперед варто оглянути всі з'явилися значки. Перешкоджати звучанням може знак прослуховування в навушниках, стоїть навіть при відключеній гарнітурі. Щоб повернути гучність, треба в "Маркеті" знайти і закачати невелике за вагою додаток SoundAbout. У встановленій програмі вибрати опції "Спікер" у вкладках "Медіа аудіо" і "Фон кол аудіо".

  Популярі новини
  Загрузка...