Найкрутіші програми для Android

205 0 Новини високих технологій

Для рядового користувача нижчеописані додатки можуть здатися складними, десь незручними та надмірними. Але якщо ви як слід освоїли платформу Android, маєте мінімальні знання англійської мови і відчуваєте себе на цій ОС як риба у воді, то напевно помічали за собою, що звичайних утиліт Гугл Плее» вам вже не вистачає. Хочеться чогось високого і багатофункціонального. Але на тому ж «Гугл Плее» можна знайти досить круті програми для телефону на «Андроїд», які можуть запропонувати своєму користувачеві набагато більше звичних програм. Їх ми і спробуємо розглянути. Як така «крутість» буде визначатися складністю утиліти, але разом з тим і її підвищеною практичністю в тій чи іншій області.


Отже, представляємо вашій увазі список найкрутіших додатків для Android, які відзначилися своєю якісної складової, а також високою ефективністю роботи, поряд з великою кількістю позитивних відгуків від користувачів. Весь цей софт поширюється безкоштовно, так що проблем з тестуванням бути не повинно. Топ крутих додатків на Android виглядає наступним чином:

 • IFTTT.
 • App Cloner.
 • Air Droid.
 • Avatan.
 • LastPass.
 • All-In-One ToolBox.
 • Nova Launcher.
 • Розглянемо кожну утиліту детальніше.

  IFTTT

  Це одне з самих крутих безкоштовних додатків на Android для просунутих користувачів. Утиліта позиціонується розробником в першу чергу як інструмент для автоматизації роботи місцевих програм і сервісів, які синхронізовані з вашим гаджетом.


  Найкрутіші програми для Android
  Наприклад, програма може сама робити бекап нових знімків Гугл Драйв» або включати вай-фай, як тільки ви переступили поріг свого дому. Тобто даний софт є набором різноманітних і складних сценаріїв, які направлені на роботу з численними службами і сторонніми додатками. Можна як вибрати з безлічі готових рішень, так і створити якісь свої індивідуальні сценарії. Судячи з відгуків, просунуті користувачі вважають IFTTT одним з найбільш корисних і крутих додатків для Android.

  App Cloner

  Ця утиліта дозволяє копіювати, а вірніше, клонувати інші програми. Наприклад, деяким користувачам необхідно вести два аккаунта в якомусь соціальному сервісі, а штатні засоби платформи таких можливостей, на жаль, не надають. Ось тут і приходить на допомогу круте додаток для Android App Cloner.
  Найкрутіші програми для Android
  Софт створює точну копію вибраної програми на вашому мобільному гаджеті, і ви зможете з однаковим успіхом користуватися як оригіналом, так і клоном. Поширюється продукт за безкоштовною ліцензією, але розробник передбачив ще більш просунуту модифікацію з приставкою Pro, де підтримується набагато більший список додатків, а також значно розширюється функціонал: установка паролів, налаштування проксі і т. п. Для завсідників соціальних мереж і любителів поспамить на форумах це круте додаток для Android стане відмінним підмогою.

  Air Droid

  Це здебільшого сервіс, ніж окрема програма, але поширюється саме як платформний продукт. Круте додаток для Android дозволяє помітно збільшити функціональність і практичність сторонніх сервісів.
  Найкрутіші програми для Android
  Air Droid допоможе передати файли, так і будь-які дані між комп'ютером і мобільним гаджетом без участі всюдисущих шлейфів і проводів. Крім того, сервіс дозволяє переглядати і відправляти короткі повідомлення прямо з ПК, а також дублювати картинку з камери смартфона на екран монітора. Продукт поширюється в двох модифікаціях – з безкоштовної і платної ліцензією. У першому випадку є обмеження на кількість підключених пристроїв, а в другому вони повністю зняті. Реклами немає ні у безкоштовною, ні, природно, в платній версії.

  Avatan

  Це, мабуть, саме круте додаток для обробки фото на «Андроїд». Утиліта включає в себе просто величезна кількість всіляких фільтрів та перелік функцій, які притаманні десктопних версій редакторів, начебто «Фотошопу» або «Корел».
  Найкрутіші програми для Android
  Тут можна обрізати зображення, підігнати кольорову гаму, поліпшити якість знімка в автоматичному і ручному режимі, додати підписи, накласти якісь ефекти і багато іншого. Окремо варто згадати про редагуванні портретів. У цьому розділі можна знайти весь необхідний інструментарій для роботи з фотографією: виправлення дефектів шкіри, позбавлення від «червоних очей» і навіть зміна рис обличчя, аж до накладання макіяжу.
  Круте фото-додаток для Android дозволяє редагувати зображення будь-якого розміру, причому без оглядки на джерело. Останніми можуть бути як знімки з камери смартфона, так і якісь професійні начерки з персонального комп'ютера. Також тут можна створювати слайд-шоу з колажами і відразу відправляти їх на пошту або прямо в соціальні мережі, що дуже зручно.

  Особливості софта

  Єдиний, а для деяких критичний мінус, – це вимогливість софта до «начинки» вашого гаджета. Користувачі часто скаржаться на фризи і лаги при запуску програми на бюджетних і слабких пристроях з малим об'ємом оперативної пам'яті і скромним процесором. Всі інші цілком і повністю задоволені наявними функціоналом, так само як і великими можливостями програми. Сам софт розповсюджується за безкоштовною ліцензією, але якщо ви серйозно захоплюєтеся графікою, потужні й тлумачні фільтри з плагінами доведеться докуповувати на офіційному ресурсі розробника. «Гола» версія чудово справляється з колажами та первинною обробкою фото, але ось для решти потрібні доповнення серйозніше.

  LastPass

  Якщо ви використовуєте на своєму мобільному гаджеті ціла купа всіляких сервісів, так само як і облікових записів, то напевно стикалися з проблемою паролів і логінів. Запам'ятовувати їх і придумати не так вже й просто, особливо якщо ви не хочете, щоб до них зловмисники отримали доступ.

  Найкрутіші програми для Android
  Цей додаток повністю позбавить вас від подібних проблем. Утиліта генерує найбільш складні паролі з логінами і надійно зберігає їх системної частини смартфона. Якщо ви все ж хочете взяти участь у процесі, то можна виставити напівавтоматичний режим, де доступна коригування даних, що вводяться. Мабуть, єдиний самостійний і відповідальний крок, який покладається на користувача – це придумати пароль і логін до самого сервісу LastPass. Все інше програма зробить сама і в кращому вигляді. Поширюється продукт абсолютно безкоштовно і практично позбавлений рекламних блоків, які, до речі, агресивними ніяк не назвеш.

  All-In-One ToolBox

  Розробник позиціонує свій додаток як дєїнсталлятор програм, але функціонал утиліти помітно ширше. Софт дозволяє в короткі терміни позбавитися від непотрібного сміття і позбавити від нього гаджет буквально в два кліка.
  Найкрутіші програми для Android
  Тут можна не тільки видалити встановлені програми, в тому числі і пакетно, але ще і почистити кеш, перенести програми з внутрішнього накопичувача на зовнішню карту пам'яті і назад, а також редагувати список автозавантаження. Останній пункт буде особливо корисний, якщо ваш пристрій почало гальмувати і вести себе дивно. Додаток швидко позбавить вас від непотрібних програм в системній пам'яті і прискорить роботу гаджета. Поширюється продукт абсолютно безкоштовно, причому як такої реклами тут і немає. Програма, по суті, рекламує розробника і інші додатки.

  Nova Launcher

  «Нова Лаунчер» являє собою щось на зразок програмної оболонки, яка в значній мірі розширює можливості та функціональність звичного андроїд-інтерфейсу. Для тих, кому набридли звичні теми платформи, цей софт доведеться як не можна до речі.
  Найкрутіші програми для Android
  Після його установки і активації програми ваша операційна система заграє новими фарбами і помітно покращає у візуальному плані. Додаток додає симпатичні іконки, віджети, визначені анімації, а також зручні жести. Вникати в інтерфейс програми немає необхідності, тому як основне меню буквально дублює штатний, де вибираються теми та елементи оформлення. Все, що вам потрібно-це вибрати потрібну оболонку і при необхідності налаштувати іконки. Поширюється продукт безкоштовно, але хоче ще більшого різноманіття доведеться розщедритися на додаткові теми і всякого роду анімовані «фішки».

  Популярі новини
  Загрузка...