Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті

666 0 Новини високих технологій

Сучасні технології не стоять на місці. Ще зовсім недавно ніхто й гадки не мав про наявність ультразвукових хвиль з практично необмеженим спектром застосування. У наш же час застосування ультразвукового апарату поширене не тільки в медицині, але і в косметології. Крім того, цей прилад може стати незамінним у побуті та господарстві! Але про все по порядку.

Принцип дії

Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті
Як же працює цей пристрій? Чому завдяки апарату ультразвукової терапії лікар може побачити зображення певного органу, а косметолог провести чистку обличчя і поліпшити кровообіг в капілярах шкіри? Робота УЗД-апарату заснована на створенні ультразвукової хвилі, що коливається з частотою 1-25 МГц. Коли ця хвиля ультразвуку потрапляє на різні органи і тканини, кожна окрема клітина відображає її по-своєму, передаючи сигнал назад до датчика, після чого відбувається його трансляція на монітор апарату. Саме на цьому принципі дії засновано його застосування в медицині.


У косметології використовується не відображає здатність тканин, а можливість ультразвуку своїми коливаннями буквально проштовхувати в шкіру необхідні речовини. Перед проведенням процедури на шкіру маститься спеціальний крем-гель, що очищає пори під дією ультразвукової хвилі. У відео докладно описується принцип дії та історія відкриття ультразвуку.
Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті

Застосування в побуті

Ультразвук широко використовується в побуті в наші дні, замінюючи звичні нам хімічні відлякувачі гризунів. Ультразвук від мишей - інноваційний засіб, який дозволяє очистити будинок від них раз і назавжди. Хвилі, що виробляються приладом, порушують дію нервової системи гризунів, викликаючи страх і тривожні відчуття. Тому миші оминають стороною житла з такими приладами.


Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті
Існує безліч різних моделей цього апарату, найбільш високоефективні моделі, згідно з відгуками в інтернеті, "ГРАД А-500", "ТОРНАДО 400", "ЭКОСНАЙПЕР LS 927M", "ГРАД А-1000 ПРО+", "ТОРНАДО 300". Ці апарати не тільки ефективні, але і безшумні в роботі, а додаткова перевага приладу "ГРАД А-1000 ПРО+" - відлякування не тільки гризунів, але і комарів, мух і тарганів.

Застосування в медицині

Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті
Найбільш широке поширення ультразвуковий апарат придбав саме в сфері діагностики. Метод УЗД-діагностики є високоінформативним і дозволяє отримати наступні дані:
 • локалізацію патологічного процесу;
 • розміри органу або чужорідного освіти;
 • товщину стінки органу;
 • контури органу або патологічного освіти;
 • розташування відносно інших органів;
 • наявність або відсутність рідини в порожнинах;
 • щільність тканин або, на мові УЗД-діагностики, ехоструктуру.
 • Застосування в косметології

  Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті
  Ультразвуковий апарат для особи являє собою пристрій набагато менших розмірів, ніж застосовуваний у медицині. Він поміщається в руці і має невелику вагу, щоб не викликати стомлення рук косметолога. Ультразвукові хвилі відбиваються від невеликої металевої пластини, розташованої на кінці приладу. Вони вбивають засіб, нанесене попередньо на обличчя, очищаючи пори, відлущуючи ороговілі клітини. Також він покращує кровообіг в капілярах і відтік лімфи від шкіри, підвищуючи інтенсивність обмінних процесів і омолоджуючи.

  Основні ефекти

  Ультразвуковий апарат забезпечує комплексний вплив на шкіру особи, а саме:
 • інтенсивне очищення;
 • пілінг, що дозволяє організму позбавитися від ороговілого епітелію і мікрочастинок бруду;
 • масаж, підвищує регенерацію клітин;
 • бактерицидний ефект, який полягає у знищенні бактерій і мікроорганізмів, що знаходяться на шкірі обличчя.
 • Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті
  Зверніть увагу! При появі неприємних відчуттів на шкірі обличчя потрібно зменшити частоту ультразвуку або збільшити кількість нанесеного на обличчя гелю.

  Як вибрати ультразвуковий скрабер

  УЗ-обладнання для чищення особи є надзвичайно затребуваним продуктом на б'юті-ринку завдяки високому попиту на нього. Адже очищення шкіри за допомогою апарату ультразвукової терапії є чи не найпоширенішою процедурою в косметології. Саме з високим попитом пов'язана така велика кількість УЗ-апаратів на ринку. Кожен з них має свої особливості і нюанси застосування. Проте загалом розрізняють два основних види апаратів: портативний і стаціонарний. Стаціонарний є більш ефективним і дає більш глибоке очищення, він орієнтований на професійні салони і має більш високу вартість. Портативний ж дешевше і більше підходить для домашнього використання.

  Що говорять в інтернеті

  Відгуки на ультразвуковий апарат для чищення особи досить однозначні. Люди задоволені його використанням і прирівнюють чистку в домашніх умовах до чищення в професійному салоні.
  Ось які відгуки залишають покупці про ультразвуковому масажері-очиснику FASS2-NC. Вони пишуть, що прилад чудово чистить особа, очищення можна навіть порівняти з салонним, шкіра обличчя очистилася, а колір став більш рівним. Ефект ще краще, якщо перед застосуванням скрабера розпарити шкіру. Прилад просто супер, шкіра дихає, ефект очевидний. Дуже простий у використанні, докладна інструкція додається.

  Протипоказання

  Якими б унікальними властивостями не володів ультразвук для очищення шкіри обличчя, існує низка протипоказань до його застосування:
 • період вагітності і годування дитини груддю;
 • наявність гострих інфекційних хвороб;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • ендокринологічні захворювання (цукровий діабет, проблеми з щитовидною залозою);
 • наявність новоутворень;
 • вік менше 18 років.
 • Також не варто проводити дану процедуру при поверхневому розташуванні капілярів особи, тобто дуже близько до шкіри, оскільки ультразвук може викликати їх пошкодження і поява геморагічних висипань.

  Ціновий діапазон

  Апарат ультразвукової: принцип дії, застосування в медицині і в побуті
  Ціни на ультразвуковий апарат варіюються в залежності від області його застосування, від того, розрахований прилад на професійне або ж на домашнє застосування. Ціни на апарат, що використовується в побуті для відлякування мишей, коливаються від 1900 рублів до 5290 рублів за "ГРАД А-1000 ПРО+". Як правило, прилади з ультразвуковим діапазоном, здатним відлякати тільки гризунів, коштують в районі 2000 рублів, а ультразвук від мишей з більш широким діапазоном і декількома режимами проти мишей, комарів, мух і тарганів, як "ГРАД А-1000 ПРО+", коштують від 5000 рублів.

  Найбільш високою є вартість УЗ-апаратів, застосовуваних в діагностичній медицині. Оскільки використовується він лише лікарями-диагностами в приватних і державних установах, закуповують його за гроші лікарні або державного бюджету. Таким чином, ціна на цей пристрій доходить до 20 млн рублів. Якщо ж ви вирішили придбати ультразвук для чищення особи, необхідно пам'ятати, що вартість портативного апарату нижче, адже він розрахований на застосування в домашніх умовах. Середня вартість 18000 - 25000 рублів. Ціни ж на професійний стаціонарний апарат починаються від 200000 рублів і можуть доходити до 500000 рублів залежно від фірми-виробника і кількості режимів. Такі УЗ-апарати застосовуються косметологами для процедур чищення особи. Ультразвуковий апарат дійсно широко застосовується в наші дні в багатьох сферах життя. Але дуже важливо перед його купівлею і застосуванням ознайомитися з усіма плюсами і мінусами конкретного пристрою, щоб домогтися максимального результату з мінімальною шкодою для здоров'я і найменшими витратами!

  Популярі новини
  Загрузка...