Короткий огляд мікрофон Sven MK 200

215 0 Новини високих технологій

Якщо співрозмовники під час розмов по інтернету скаржаться на поганий звук, то самим вірним рішенням виправити дану проблему буде покупка мікрофона. Не обов'язково брати дорогу модель за кілька тисяч рублів, тому як цілком можна обійтися і бюджетним рішенням, наприклад, Sven MK 200. Даний мікрофон коштує невеликих грошей, але незважаючи на це, він володіє хорошими характеристиками і забезпечить гідне якість звуку для будь-якого типу розмов. Давайте ж розглянемо його більш докладно.

Комплектація

Короткий огляд мікрофон Sven MK 200
Почати огляд мікрофон Sven MK 200 варто насамперед з комплекту поставки. Продається пристрій у невеликій упаковці-блістері. Комплектація тут дуже мізерна: кругла підставка, крепежки для стійки, стійка (ніжка) з мікрофоном. Звичайно, від бюджетного устрою нічого особливого в плані комплектації очікувати не доводиться, але вітрозахист все ж виробник міг додати до загального комплекту.


Зовнішній вид

Виглядає мікрофон Sven MK 200 досить зазвичай і непримітно. Корпус, як і інші частини пристрою, зроблений з пластику, причому досить дешевого. Подекуди навіть присутні місця з погано обробленим матеріалом. Ну да ладно, все ж мікрофон коштує недорого і вимагати від нього ідеальності у всьому було б нерозумно. Щодо пластику варто ще відзначити те, що він матовий, без будь-яких глянцевих вставок, так що відбитки пальців на корпусі видно не будуть.
Короткий огляд мікрофон Sven MK 200
Нижня частина мікрофона складається і широкої круглої підставки, на яку кріпиться ніжка. Сам кріпильний елемент, до речі, універсальний і дозволяє знімати ніжку з підставки і кріпити її на корпусі монітора комп'ютера. Що стосується ніжки, то вона має дещо зігнуту форму і довжину в 18см. На одному кінці знаходиться безпосередньо сам мікрофон, а з іншого виходить кабель для підключення зі штекером 35 мм, Довжина кабеля, до речі, складає 18 метра, що дуже непогано.


Підключення

Підключається мікрофон Sven MK 200 дуже просто. Все, що потрібно зробити – увіткнути штекер пристрою у відповідний роз'єм на звуковій платі комп'ютера. Також можна підключати мікрофон на передню панель ПК, якщо на неї є потрібний роз'єм. Установка додаткових драйверів після підключення не потрібно, оскільки все працює за принципом plug&play.
Короткий огляд мікрофон Sven MK 200
Єдине, що рекомендується зробити після підключення – зайти в налаштування звуку на комп'ютері, перейти в розділ запис і у властивостях мікрофон Sven MK 200 налаштувати повзунки рівнів. Посилення бажано залишити на значенні 0 а сам параметр мікрофона перемістити на позначку 35-40.

Характеристики та тестування

Перш ніж перейти до тестування, слід сказати кілька слів про характеристики пристрою. Тип мікрофону тут електретний, що цілком очікувано. Електретний – це різновид конденсаторних мікрофонів, тільки в більш дешевому виконанні і без необхідності в якісному звукозаписуючому обладнанні. З одного боку, це, звичайно плюс, оскільки вести запис з мікрофона можна абсолютно на все, хоч на ноутбук, планшет або той же смартфон. З іншого боку, якість, в порівнянні з тими ж бюджетними конденсаторними пристроями, буде на порядок нижче.
По спрямованості Sven MK 200 – це всенаправлений мікрофон, тобто розташування джерела звуку для нього не так важливо, як, наприклад, для кардиоидных пристроїв. Показник чутливості складає 60 дБ, що цілком непогано. Частотний діапазон менш радує – 50 Гц до мінімальної позначки і 16к Гц на максимумі.
Короткий огляд мікрофон Sven MK 200
Власне, з характеристиками покінчено, можна переходити до тестування. В принципі, за свої гроші мікрофон демонструє вельми непогану якість. Звук передається не ідеальний, звичайно, але значно краще, ніж за той же вбудований мікрофон на веб-камері. Звичного дешевим пристроїв "булькання", "шипіння" або будь-яких інших перешкод, які негативно впливають на запис звуку або чути при розмові, тут немає. Якість, знову ж таки варто повторити, не ідеальне, в першу чергу із-за вузького частотного діапазону, але воно вельми і вельми непоганий. Що стосується чутливості, то незважаючи на 60 дБ говорити доведеться практично поруч з самим мікрофоном Максимальна допустима відстань видалення пристрою – 40-50 см, але не більш.

Відгуки та ціна

Короткий огляд мікрофон Sven MK 200
Відгуки про Sven MK 200 показують, що мікрофон у компанії вийшов дуже гідним за своїми характеристиками та якістю записуваного і переданого звуку. Яких-небудь серйозних або істотних мінусів в пристрою немає. Хіба що деякі користувачі відзначають хисткість підставки, дешевий пластиковий корпус і шлюб, який нехай і нечасто, але все ж зустрічається. Що стосується ціни, то придбати цей мікрофон можна за 150-340 рублів, що в загальному-то, цілком прийнятно.

Популярі новини
Загрузка...