Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка

253 0 Новини високих технологій

Рано чи пізно стандартний інтерфейс «Андроїда» набридає, і милуватися їм стає вже не так приємно, як в перші місяці після покупки. Звичайно, нерозумно змінювати телефон тільки лише з тієї причини, що системний інтерфейс набрид і став нудний. Є інший спосіб, що дозволяє надати графічній оболонці «друге дихання» – лаунчер. Існує величезна кількість такого роду програм, але сьогодні, в рамках огляду, ми розповімо тільки про самих кращих лаунчер на «Андроїд», які обов'язково сподобаються кожному, а також розповімо, як їх встановлювати і змінювати в самій системі. Буде цікаво!

Що таке лаунчер?

Отже, перед тим як розповісти про кращих лаунчер, варто сказати пару слів про те, що ж це таке. Адже не кожен може знати про це. Лаунчер – це стороннє додаток, який замінює стандартний робочий стіл, меню додатків і, у деяких випадках окремі програми, наприклад, стоковий «дзвонилку» або книгу контактів.


Величезний плюс лаунчер полягає ще й у тому, що у багатьох з них є підтримка величезної кількості додаткових тем, за допомогою яких змінюються іконки, шрифти, шпалери, іноді навіть звуки.

Установка

Тепер буквально в декількох пропозиції ми розповімо про те, як встановити лаунчер на «Андроїд». Насправді тут все дуже і дуже просто. Якщо на телефоні є магазин додатків Google Play, то завантажити лаунчер можна безпосередньо через нього.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
Якщо ж з якихось причин магазину немає, то доведеться пошукати в інтернеті інсталяційний файл, завантажити його на телефон, після чого встановити вручну, просто натиснувши на нього, йдучи подальших кроків.

Як змінити?

Ну і на завершення трохи про те, як поміняти лаунчер на «Андроїд». Після того, як додаток буде встановлено, в меню або на робочому столі з'явиться ярлик. Необхідно натиснути на нього, щоб запустити лаунчер. При першому запуску відразу ж буде запропоновано замінити стандартний лаунчер на сторонній, для цього досить слідувати інструкціям програми.


Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
Якщо ж раптом пропозицію про заміну не з'явилося автоматично, то можна поміняти лаунчер самостійно, через налаштування самого додатка. На цьому все. Тепер можна переходити до огляду.

GO Launcher EX

Перший лаунчер, про який піде мова – знаменитий Go Launcher. Подібна програма вже дуже давно знаходиться на просторах Google Play і має у своєму розпорядженні понад 100 млн установок. Додаток дуже порадує користувачів величезним наявністю тим, швидкодією, красивим дизайном і іншими принадами.

Опис

Після запуску лаунчер, перше, що кидається в очі – приємний інтерфейс і висока швидкість роботи. Також дуже приємно дивує ефект перегортання екранів, який виконаний в 3D стилі. Ефект перегортання, до речі, можна поміняти. Для цього на робочий стіл виведений окремий значок. Примітно, що при виборі ефекту відразу ж можна бачити анімації перегортання – це дуже зручно.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
Друге, що варто відзначити – нижня панель з ярликами. Крім стандартних іконок дзвонилки, СМС, камери і браузера, тут є ще ряд іконок з додатками, який з'являється при свайпах вліво і вправо. Налаштувати програми можна в налаштуваннях GO Launcher EX, що також дуже зручно.
Меню додатків теж заслуговує кілька теплих слів. У ньому є швидкий пошук по додаткам, можна встановити пароль, виконати сортування за кількома пунктами, об'єднати ряд додатків в папки, для економії місця і т. д. загалом, з функціоналом меню тут повний порядок. Серед інших цікавих моментів, варто відзначити величезну кількість тем, серед яких є навіть платні варіанти, а також колекцію шпалер, віджети, включаючи фірмові від самого лаунчер і широкий набір налаштувань. Можна поміняти і відредагувати буквально все: сітку робочого столу, нижню панель програм, індикатори сповіщень на ярликах, іконки, шрифти, блокувальник екрану і багато що інше.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
По своїм можливостям GO Launcher, безумовно, є одним з кращих лаунчер «Андроїда».

Мінуси

Без недоліків, на жаль, не обійшлося теж. Лаунчер поширюється хоч і безкоштовно, але реклама, а також банери з пропозиціями про купівлю преміум-версії з'являються частенько, і це дратує. Також в рамках безкоштовної версії ряд функцій у налаштуваннях обмежений. І це теж погано. Також засмучує, що при підключенні до інтернету, трохи падає швидкість роботи лаунчер, тому що обсяг надходить реклами помітно збільшується.

NOVA Launcher

Наступний у списку лаунчер для Android - NOVA Launcher. До цього додатка вдаються всі ті, кого за тим чи іншим причин не влаштував попередній лаунчер, що, загалом-то, логічно. У NOVA простий і симпатичний інтерфейс, є підтримка сторонніх тим, висока швидкість роботи і головне – немає настирливої реклами.

Особливості

Перше, що побачить кожен користувач при запуску NOVA Launcher – практично порожній робочий стіл. На ньому є тільки рядок пошуку і татко Google з відповідними додатками.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
Нижній док-бар включає в себе 4 іконки додатків, які можна налаштувати, і кнопку входу в меню. Саме меню додатків тут набагато простіше. При відкритті відразу ж видно один величезний список всіх встановлених додатків, що не дуже зручно. Також тут є рядок пошуку, яка допомагає швидко відшукати потрібну програму. До мінусів можна віднести неможливість створення папок для більш зручної угруповання. Налаштування лаунчер досить великі. Тут можна змінити багато параметри, наприклад, є можливість поміняти сітку робочого столу, включити нескінченну прокрутку, вибрати анімацію перегортання, налаштувати розмір іконок і т. д. В меню додатків також є свої налаштування, але здебільшого вони схожі з попередніми параметрами. Нижню панель на робочому столі теж можна піддати змінам. Зокрема, пропонується збільшити або зменшити кількість значків в док-барі, вибрати розміри іконок, встановити колір фону і багато іншого.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
Серед інших цікавих моментів варто відзначити можливість змінювати зовнішній вигляд лаунчер за допомогою сторонніх тим, підтримку швидких жестів, резервне копіювання налаштувань та інше. Загалом, завдяки своїм можливостям, швидкодії, відсутність реклами, маленькому споживання ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і іншим параметрам, NOVA Launcher і вважається одним з кращих лаунчер на Android на сьогоднішній день.

Недоліки

Що ж стосується недоліків додатків, то сюди можна віднести недоступність деяких функцій у безкоштовній версії, неможливість створення папок в меню, мала кількість тим і ефектів переходів.

Evie Launcher

Ще одне вельми популярний додаток-лаунчер на «Андроїд» – Evie Launcher. Хоч це і відносно нове додаток до цієї категорії, але воно вже встигло зібрати безліч схвальних відгуків і потрапити в кілька рейтингів «Кращий лаунчер 2017 року» за версією деяких авторитетних джерел.

Опис програми

Evie вражає своєю простотою і мінімалізмом. Робочий стіл у лаунчер за промовчанням, але при необхідності можна додати додаткові екрани. На основному столі» в самому верху знаходиться рядок, який приємно дивує своїм функціоналом. Можна не тільки шукати слова в інтернеті, але й виконувати пошук за встановленими додатками – це зручно.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
Меню додатків зручно заховане і зайти до нього можна за допомогою свайпа від нижній частині екрана. Саме по собі меню просте і більше нагадує список контактів в телефоні. Навігацію можна робити як за допомогою звичайного гортання, так і через навігацію за алфавітом. Режим перегляду у вигляді списку можна змінити на звичні «плитки».
Налаштування лаунчер анітрохи не поступаються попереднім варіантам. Тут можна налаштувати робочий стіл, змінювати сітку, розмір іконок, можна включити док-бар і також його налаштувати. Окремо є пункт щодо зміни іконок, підтримка жестів, управління папками і т. д. Який підсумок можна підвести за Evie? Це дійсно один з кращих лаунчер на «Андроїд». Тут є все необхідне для комфортного використання, і навіть додавати якісь додаткові функції не хочеться. Крім того, Evie повністю безкоштовний - у нього немає реклами і розблоковані абсолютно всі функції.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка

Мінуси лаунчер

Дивно, але причепитися до Evie дуже складно навіть при великому бажанні. Тут немає яких-небудь яскраво виражених недоліків, так що, мабуть, його можна цілком назвати ідеальним.

Microsoft Launcher

Ну і насамкінець останній на сьогодні і один з найкрасивіших лаунчер для Android – Microsoft Launcher. Таке додаток явно припаде до смаку тим, хто цінує елегантний і витончений інтерфейс. Але не варто думати, що, крім, краси тут більше нічого немає, навпаки, лаунчер володіє вельми непоганим функціоналом. Втім, про все нижче.

Особливості програми

Microsoft Launcher по своїм можливостям чимось дуже схожий з операційною системою Windows. Тут також можна вибрати в якості шпалер «Зображення дня» за версією Bing. Можна налаштувати оформлення поточної теми, на зразок тієї ж персоналізації в Windows і т. д. Це здорово і напевно багатьом сподобається.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
За замовчуванням лаунчер створює 2 робочих стола. На одному є татко з додатками від Microsoft, на іншому знаходиться дуже зручна стрічка, з новинами, календарем, часто використовуваними застосуваннями і т. д. Стрічку також можна повністю налаштувати під себе. Що стосується меню додатків, то в нього можна зайти через окрему кнопку на док-панелі. Параметри сортування і відображення змінюються через налаштування. Є рядок пошуку і алфавітний покажчик для більш швидкого переходу до потрібного з додатком. Створення папок підтримується, і це великий плюс. Налаштування програми досить цікаві і обширні. Крім зміни шпалер і тим оформлення, тут можна налаштувати теки, сітку робочого столу, нижній док-бар, меню додатків, активувати значки повідомлень, налаштувати жести і багато що інше. Також варто відзначити одну дуже корисну функцію, яка стане в нагоді для слабких пристроїв – «Режим високої продуктивності». З його допомогою можна відключити візуальні ефекти, тим самим підвищивши продуктивність лаунчер.
Кращі лаунчер на "Андроїд": огляд, вибір, установка
До однозначних плюсів програми слід віднести високу швидкість роботи, красивий і зручний інтерфейс, широкі можливості налаштування, повна відсутність реклами, немає платних функцій, фірмові віджети і багато іншого.

Недоліки лаунчер

Як і в попередньому випадку, серйозних мінусів у цього лаунчер немає. Швидкодія хороше, інтерфейс зручний і приємний, реклами і платних функцій немає. Єдине, для когось, можливо, буде недоліком можливість встановлювати сторонні теми і міняти іконки, але це не такий великий мінус, щоб відмовлятися від чудового і одного з кращих лаунчер на «Андроїд».

Популярі новини
Загрузка...