Що значить відновлений телефон: поняття, відмінності, вибір, поради з купівлі та використання

548 0 Новини високих технологій

Будь-якій людині хочеться мати пристойний смартфон, однак не кожен здатен собі його дозволити. При цьому не варто впадати у відчай. Деякі люди воліють купувати смартфони, які вже раніше були у використанні. Проте існує таке поняття, як відновлений телефон. Таких пристроїв досить багато, і їх вартість набагато менше, ніж оригінальних.

Що значить відновлений телефон: поняття, відмінності, вибір, поради з купівлі та використання

Який пристрій називається відновленою.

Іноді покупці протягом двох тижнів повертають куплений телефон. Причини подібної дії можуть бути об'єктивними і суб'єктивними. До перших слід віднести наявність шлюбу, а до других - непонравившийся дизайн, проблемні характеристики і так далі. Тому, кажучи про те, що значить відновлений телефон, потрібно відзначити, що саме такі прилади так називаються.


Іноді в категорію таких відносять ті смартфони, які були деформовані або ж втратили працездатність і надалі відновлені в заводській майстерні. При цьому запчастини використовуються тільки від виробника, а також ремонт здійснено у спеціальних сервісних центрах. Такі прилади можна назвати відновленими.
Що значить відновлений телефон: поняття, відмінності, вибір, поради з купівлі та використання

Як відрізнити відновлене пристрій від нового?

Потрібно зауважити те, що відрізнити відновлене пристрій від новітнього зовні неможливо, так як вони повністю ідентичні. Тому при покупці потрібно звертати увагу на деякі нюанси:
 • На коробці від пристрою буде написано слово "відновлений".
 • Потрібно перевірити IMEI на сайті виробника, він не буде активовано.
 • Там, де на коробці вказано IMEI, адреса виробництва та штрих-код, буде вказано повне назва приладу. Якщо вказані додаткові літери RFB, то це відновлений телефон.
 • Бажано перевірити серійний номер телефону та упаковки, в якій вона продається.
 • Слід звернути увагу на ціну. Як правило, на більш пізні моделі приладів знижка може становити велику суму. Тому перевага подібної покупки наявності. Однак, важливе зауваження: купівлю потрібно робити лише в офіційних магазинах, щоб не придбати китайську підробку.


  Відгуки та гарантія

  Відгуки про відновлених телефони "Самсунг", "Епл" та інших досить позитивні. Пристрої зовні не відрізняються від нових моделей, а по функціональності нічим не поступаються. Це пов'язано з тим, що процес відновлення здійснює сам виробник. Після перезбирання пристрої гарантія видається заново. Вона становить рік або два в залежності від моделі і виробника. Це окреме перевагу.
  Що значить відновлений телефон: поняття, відмінності, вибір, поради з купівлі та використання

  Комплектація

  Розібравшись з тим, що значить відновлений телефон, важливо зрозуміти те, чим же він комплектується. У більшості виробників повний набір. Якщо в оригінальній нової моделі в комплекті була гарнітура, зарядка, кабель для підключення до комп'ютера, гарантійні документи та інструкція до використання телефону, і у відновленій версії буде присутній такий набір.

  Чи варто купувати?

  Багатьох цікавить те, чи варто подібна покупка своїх грошей. Що значить відновлений телефон, в статті вже описано, тому слід звернути увагу на тонкощі питання. Деякі пристрій виробляються з певним браком, який вже після вступу телефону на полиці усувають на заводі. Такий телефон вже буде вважатися відновленою, тому буде коштувати дешевше. Тому не треба вважати подібний смартфон б/у або щось в такому роді.
  На даний момент в Російській Федерації досить мало магазинів, де продаються такі пристрої. Однак за кордоном продажу відновлених телефонів успішно практикуються. Щоб не прогоріти на покупку, потрібно стежити за рейтингом покупця.
  Що значить відновлений телефон: поняття, відмінності, вибір, поради з купівлі та використання

  Поради при покупці

  Що значить відновлений телефон? Це смартфон, який був відремонтований після покупки кимось і знову поставлений в магазин в хорошому стані. На упаковці, яка додається до пристрою, завжди написано те, ким був відновлений гаджет. Вибирати потрібно той прилад, який має підпис Manufacturer Refurbished. Саме такі прилади відновлюються на заводах у оригінальних виробників, а значить, вони можуть гарантувати якість всіх використовуваних матеріалів. На даний момент досить популярні відновлені телефони "Айфон". Що це значить? Те, що багатьом покупцям вигідніше купити відремонтоване пристосування, ніж витрачатися на новий прилад. Іноді на коробках красується інша напис: Seller refurbished. Це говорить про те, що телефон був відновлений самим продавцем. Тому якість ніхто не гарантує. Потрібно бути гранично уважним, так як подібні пристрої продаються навіть на великих інтернет-майданчиках.
  Слід звернути увагу на те, що зараз є велика кількість шахраїв. Задавшись питанням, чи можна відновити телефон, вони проводять всі роботи вручну, використовуючи китайські деталі, а потім продають пристрою за високою ціною. Деякі продавці навіть закуповують партії відремонтованих приладів і продають як нові. Не слід забувати, що офіційно на відновлені телефони надається довгострокова гарантія, тому вигідніше купувати у перевірених продавців.
  Що значить відновлений телефон: поняття, відмінності, вибір, поради з купівлі та використання

  Купівля відновленого айфона: як перевірити?

  Перевірку можна зробити через сайт компанії і через iTunes. Розглянемо обидва способи:
 • Сайт. Потрібно подивитися на смартфоні серійний номер. Потрібно використовувати дані конкретно з інформацією в телефоні, а не з коробки. Далі слід зайти на сайт під вкладку "Перевірка права на підтримку". На сторінці, що відкриється, потрібно ввести код, натиснути "Продовжити". Якщо пристрій активований, значить, воно не відновлене.
 • iTunes. Популярна схема шахраїв: підроблений серійний номер, вшитий в неофіційну прошивку. Слід запустити програму, підключити телефон до ПК і дочекатися, поки воно повністю синхронізується. Далі потрібно натиснути на іконку смартфона і подивитися його характеристики. Серійний номер повинен збігатися.
 • Як використовувати?

  Відновлені телефони працюють так само, як і нові. Тому ніяких важливих нюансів і правил по эксплуатированию немає. До всіх телефонів, як до нових, так і до відновленим, потрібно ставитися дбайливо і не упускати. Не потрібно забувати про віруси, які є на просторах інтернету.

  Популярі новини
  Загрузка...