Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки

306 0 Новини високих технологій

"Нокіа 3600" – один з тих телефонів, які нікому не подобаються, але їх все купують. Стриманий, але зручний, акуратний і компактний слайдер підтримує всі базові функції, прагнучи вийти за рамки свого цінового діапазону з точки зору якості зображення.

Основні характеристики

Особливістю моделі "Нокіа 3600" став акцент на візуалізації. Екран з 16 млн кольорів, 32 Мп камера з автофокусом, відео VGA і ТБ-вихід виходили за рамки середнього цінового діапазону. В іншому телефон складався з набору досить простих компонентів. Це аудіоплеєр, FM-радіо, Bluetooth, EDGE і розширювана пам'ять, зручною і надійною платформі S40 в акуратному гладкому корпусі-слайдері. Хоча набір функціональних можливостей телефону був неабияким, наявність 3G дійсно спростило б вибір.


Комплектація

Склад роздрібного набору телефону досить середній. В комплект входить звичайне зарядний пристрій "Нокіа 3600" (без міні-порту), USB-кабель і пара стереонавушників. Бонусом є карта microSD об'ємом 512 МБ. Також пропонувався акумулятор ємністю 860 маг, коротке керівництво по початку роботи та інструкція до "Нокіа 3600" Розміри моделі – 978 x 472 x 145 мм Пластиковий телефон дуже компактний, а його форма ідеально підходить для будь-якої кишені. Важить пристрій 973 р.
Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки

Дизайн і конструктивне виконання

Під 2-дюймовим екраном розташована приємна навігаційна панель з широкими і акуратними контекстними клавішами, а також кнопками виклику і його завершення, розташованими по обидві сторони добре піднятою навігаційної панелі. Всі елементи управління дуже зручні і випадкові пропуски повністю виключені. Навігаційна панель добре і рівномірно підсвічена. Те ж відноситься і до підсвічування дисплея.


Висувна панель являє собою алфавітно-цифрову клавіатуру, яка займає всю нижню частину телефону. Середній ряд обрамлений тонкою металевою рамкою, що нагадує класичний стиль клавіатури Nokia 6230. Кнопки досить великі, вони добре розділені і забезпечують чітке натискання. Помилки при наборі малоймовірні, користувачі задоволені якістю збірки і комфортом використання. Єдина проблема полягає в обмеженому просторі для верхнього ряду кнопок, частково з-за овального контура корпусу. Підсвічування клавіатури дуже яскрава і дозволяє комфортно користуватися телефоном навіть у темряві. На верхній панелі телефону "Нокіа 3600" знаходяться два роз'єми для підключення зарядного пристрою і навушників. 25-мм порт є стандартним вибором виробника, який зарезервував 35 мм тільки для мультимедійних пристроїв високого класу. Між роз'ємами знаходиться вимикач живлення, короткочасне натискання на який викликає профілі дзвінка.
Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки
Праворуч розташований регулятор гучності і виділена кнопка камери, розміри і висота яких дозволяють швидко намацати їх пальцем. Користувачі трохи незадоволені спуском затвора, цілком нормальним при частковому натисканні, але жорстким при повному. Зліва розташований тільки один елемент – порт microUSB. Він зміщений до верхньої частини, а його пластикова кришка зберігає зовнішню бездоганність телефону. Слот для карт пам'яті, на жаль, розташований під акумулятором. Мікрофон і отвір для ремінця знаходяться трохи вище порту USB.
Внизу розміщений тільки клямка кришки батарейного відсіку. Вона досить жорстка і для її зняття потрібно досить велике зусилля. Задня панель виконана з матового пластика, на якому не залишаються відбитки пальців. Подвійна світлодіодна спалах знаходиться поруч з об'єктивом, весь модуль розміщено на пластині з глянсового пластика. У лівому нижньому куті розташований динамік гучного зв'язку. Якщо зняти кришку батарейного відсіку, що простіше сказати, ніж зробити, то відкривається доступ до батареї BL-4S ємністю 860 маг і до відсіку для SIM-карти. Акумулятор "Нокіа 3600" випадає відразу після зняття задньої панелі, так як немає нічого, що могло б утримати його на місці. На противагу цьому слот для SIM-карт поміщений в металевий кронштейн, який спочатку здається трохи жорстким. Сама батарея функціонує гідно – телефон працює на одному заряді 3-4 дні. З невеликим слайдером приємно працювати. Ковзне висунення виконується чітко і надійно. Середньої якості корпус приємний на дотик і досить стійкий до пошкоджень. Його позитивними сторонами є градуйований кольоровий малюнок і стійкі до відбитків пальці поверхні.
Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки

Дисплей

2-дюймовий екран підтримує роздільну здатність QVGA і 16 млн кольорів. Відмінною особливістю телефонів Nokia є чіткість зображення під прямим сонцем, недоступна більшості інших виробників. За відгуками, розмір дисплея відповідає цінового діапазону, але це слайдер з акцентом на якість графіки, тому, на думку користувачів, виробник міг запропонувати трохи більше.

Зв'язок

За відгуками власників, прийом сигналу і якість звуку при телефонній розмові проблем не викликають. Трубка обладнана системою придушення фонового шуму. Однак майже всі сучасні телефони S40 також оснащені функцією шумозаглушення, званої Voice Clarity. Модель краще справляється з передачею звуку, ніж Nokia 6500 Classic. У всякому разі, він гучний і ясний на обох кінцях, тобто проблем з чутністю при здійсненні телефонних дзвінків не виникне. Сила вібрації теж дуже хороша.

Інтерфейс: короткий опис

У "Нокіа 3600" використовується інтерфейс 5-й версії Series 40 FP 1. Кількість настроюються опцій зросла, але за рахунок ускладнення структури меню і навігації. Самим серйозним досягненням в цій версії інтерфейсу є додавання додатків Nokia Maps, який працює також добре, як і на смартфонах Nokia Symbian. Програма сумісна з зовнішнім Bluetooth GPS-приймачем, тому знайти правильну дорогу не проблема, навіть для традиційного мобільного телефону.
Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки
Ніяких змін до екранної заставки немає. На дисплеї відображаються попередньо вибрані шпалери з звичайними показаннями стану, такими як рівень сигналу, стан батареї, значок профілю дзвінка і час у верхній панелі. Центр навігаційної клавіші відкриває головне меню, а контекстним кнопок може бути призначена функція по вибору користувача. Шрифт на головному дисплеї будь-якого кольору за бажанням користувача.

Доступний активний режим очікування. Він складається з 4 вкладок, які можна редагувати або переміщувати по мірі необхідності. У найбільш популярному варіанті верхня область зарезервована для миттєвого доступу до улюблених функцій, позначених відповідними значками. Центр відведена для доступу до музичного плеєра, радіо і календарем. У самому низу знаходиться панель пошуку в Інтернеті. Цілком природно, що роботу двох програмних клавіш також можна налаштувати. Самі іконки не змінилися, зберігаючи добре відомий дизайн з анімацією обраного значка. Їх теж можна вільно змінити таким чином, якщо користувач знайде порядок їх розміщення незручним. Підменю відображаються у вигляді списків. Як зазвичай передбачені буквено-цифрові клавіші швидкого доступу до пунктів меню. За відгуками, інтерфейс швидкий і чуйний. У Nokia 3600 є 6 мелодій дзвінка. Цього достатньо, щоб охопити практично будь-який сценарій. Також передбачений режим польоту, в якому відключаються всі передавачі, і телефон можна використовувати без вставлена SIM-карти.
Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки

Музичний програвач

Аудіоплеєр "Нокіа 3600", за відгуками власників, є одним з кращих додатків моделі. У нього пристойний дизайн і непогана функціональність, включаючи демонстрацію обкладинок альбомів і підтримку великої кількості форматів.
Програвач управляється за допомогою клавіш навігації. Крім стандартних функцій, музичний плеєр Nokia 3600 дозволяє сортувати пісні виконавцю, альбому та жанру. Він програє файли AAC, AAC +, eAAC +, MP3 MP4 WMA, AMR-NB, Mobile XMF, SP-MIDI, MIDI Tones (64-тональний полі) і True. Природно, підтримується профіль A2DP, що дозволяє використовувати стереофонічні навушники Bluetooth. У плеєра один додатковий скін. Відтворювані треки відображаються на активному головному екрані. Якщо гарнітуру, яка постачається разом із телефоном, не подобається, її можна легко замінити, все завдяки стандартним роз'ємом 25 мм. Плеєр пропонує велику кількість параметрів. Звучання можна поліпшити налаштувань еквалайзера і розширенням стерео. Є 5 предустановок, але можна легко створювати нові, так як є два користувальницьких слотів.
Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки

Якість звуку

За відгуками власників, незважаючи на те що це не музичний телефон, слайдер відрізняється досить хорошою частотною характеристикою. "Нокіа 3600" іншими параметрами звуку не вражає, але в цьому немає нічого страшного. Тим не менш необхідно знати, що більшість з них нижче середнього рівня. Враховуючи реалістично низький ціновий діапазон і той факт, що у даного виробника бувають телефони і набагато гірше, можна сказати, що звук у Nokia 3600 гідний. Альтернативою для попередньо завантаженого контенту є FM-радіо. Він використовує інтерфейс аудіоплеєра і підтримує всі основні функції. Як і музичний плеєр, радіо також 2 теми. Доступна підтримка RDS.

Відеоплеєр

Відеоплеєр Nokia 3600 підтримує формати 3GP і MP4. Відео можна відтворювати в повноекранному режимі, а також швидко перемотувати. Опція приховування функцій програмних клавіш дозволяє краще використовувати повноекранний режим, покращуючи якість перегляду. Звичайно, як і FM-радіо, і аудіоплеєр, плеєр-плеєр працює у фоновому режимі на активній заставці телефону.
Стільниковий телефон "Нокіа 3600": опис, характеристики, інструкція, відгуки

Камера

Якість зображення повинно було стати основним відмітним моментом Nokia 3600. Телефон пропонував на той час найбільш доступну 32 Мп камеру з роздільною здатністю до 2048 x 1536 пікселів. Як зазвичай у 40 серії, можливості її налаштування досить обмежені, але розумні, враховуючи ціновий діапазон моделі. Користувач може встановити баланс білого, 3 рівня якості - від базового до високого, і різні ефекти. Послідовні знімки і зйомка в портретному і альбомному режимах також входили у число доступних опцій. За відгуками власників, камера з автофокусом відповідає більш високому класу, але світлодіодний спалах досить слабка, придатна тільки для близьких об'єктів. Виділена кнопка спуску затвора власникам сподобалася, але її зайва жорсткість позбавляла їх значній частині задоволення від її використання. Камера "Нокії 3600" навряд чи входить в число кращих 32 Мп моделей. Якість зображення середня. У сприятливу погоду можна отримати пристойні фотознімки, трохи різкі, але з гарною передачею кольору. Рівень шуму залишається високим на пласких ділянках. Недолік деталізації фотографій – ще одна слабка сторона сенсора зображення. Швидкість камери не примітна, а час збереження файлів не краще середнього. Що стосується відеозапису, Nokia 3600 дозволяє знімати з роздільною здатністю VGA зі швидкістю 15 к/с. Довжина відеороликів у форматі 3GP обмежена тільки об'ємом доступної пам'яті. Хоча відео зовсім не приголомшливе, дозвіл VGA в середньому ціновому діапазоні було досить рідкісним явищем.

Ігри

На телефоні встановлені 6 розважальних додатків для геймерів. Шанувальникам класичних настільних ігор виробник пропонував Backgammon II. Це хороша Java-інтерпретація популярної гри в нарди. Snake – звичайне явище для Nokia, тому її наявність чи когось здивує. Наступні 2 гри – симулятора гольфу Golf Tour і Java-версія популярної японської «Судоку». Виклик мозку і рефлексам користувача кидає City Bloxx. Мета гри – створити місто, укладаючи частині башти один на одного. Music Guess перевіряє здатність дізнаватися пісні по невеликих уривків із них. Ігри на телефоні відрізняються гарною графікою і порівняльної простотою.

На закінчення

Від моделей базового рівня часто несправедливо очікують більш високої продуктивності і функціональних можливостей за їх завищеної ціни. Акуратний і зручний телефон "Нокіа 3600" нічим не здивує, але можна розраховувати на його розумну продуктивність. Приємна зовнішність моделі мотивує до її подальшого дослідження та оцінки корисного набору функцій: 16-кольоровий QVGA-екран, FM-радіо, Bluetooth стерео, розширюваної пам'яті і карт Nokia. 32 Мп камера користувачів явно не вразила, особливо враховуючи високі претензії на якість зображення, але телевізійний вихід, VGA-відео це компенсували.

Популярі новини
Загрузка...