Як вимкнути режим польоту: опис найбільш ефективних методів

700 0 Новини високих технологій

Дуже часто власники телефонів стикаються з такою проблемою, як вимкнення режиму польоту. Здавалося б, що може бути в цьому складного, адже якось же чоловік включив цей режим? Але не все так просто. Часом буває так, що даний режим активується самостійно або випадково, також його може по необережності включити дитина – всяке трапляється. Так от, щоб допомогти тим, хто зіткнувся з такою проблемою, сьогодні ми розповімо про декілька простих і ефективних способів, як можна відключати режим польоту.

Найпростіший спосіб

Як вимкнути режим польоту: опис найбільш ефективних методів
Перший, він же самий простий спосіб, як вимкнути режим польоту - використовувати іконку в статус-барі або так званої шторці. Напевно її бачили всі, коли опускали шторку, щоб подивитися на попередження або включити вайфай, наприклад. Виглядає іконка режиму польоту стандартно на всіх телефонах – це зображення літачка. Щоб вимкнути режим, потрібно всього лише натиснути на цю іконку.


Налаштування в телефоні

Як вимкнути режим польоту: опис найбільш ефективних методів
Другий спосіб, як вимкнути режим польоту (fly mode) - скористатися налаштуваннями телефону. На жаль, не на всіх пристроях можна відключити «політ» через статус-бар, бо там може просто не бути спеціальної "кнопочки". Але не варто зневірятися, адже в цьому випадку допоможуть налаштування. Отже, ось що потрібно робити:
 • Для початку необхідно перейти в налаштування телефону.
 • Далі потрібно знайти розділ, який відноситься до мереж і підключень. Зазвичай він йде першим у списку параметрів.
 • Тепер потрібно натиснути на кнопочку «Ще», яка знаходиться в цьому розділі.
 • У відкритому підменю як раз і буде перебувати необхідний перемикач для вимкнення режиму польоту. Все просто!
 • Меню вимикання

  Третій спосіб, як вимкнути режим польоту (fly mode) - вдатися до допомоги спеціального меню вимикання. Це теж досить простий, швидкий і ефективний метод, який дозволить буквально за кілька секунд відключити даний режим (польоту).


  Як вимкнути режим польоту: опис найбільш ефективних методів
  Все, що потрібно зробити – натиснути кнопку живлення на кілька секунд. На екрані повинне з'явитися невелике меню з декількома пунктами, один з яких відповідає за включення і відключення режиму польоту. Все, що потрібно зробити – натиснути на відповідний пункт. Важливо: на деяких моделях телефонів, особливо на китайських пристроях, наприклад Meizu, дане меню може бути відсутнім, і все, що відображається на екрані при затисненні кнопки живлення, два пункти: включення і перезавантаження. Так що це теж варто враховувати.

  Спеціальний додаток

  Ну і останній спосіб, як вимкнути режим польоту в телефоні – скористатися спеціальними програмами та утилітами. Так, як би дивно це не звучало, але навіть для такої дрібниці, як режим польоту, є спеціальні невеликі програмки з віджетами для робочого столу, через які, власне, і здійснюється управління даним режимом.
  Як вимкнути режим польоту: опис найбільш ефективних методів
  Можна відзначити кілька цікавих додатків:
 • Літак On/Off Віджет – це невеликий додаток-віджет для робочого столу, яке створює на екрані невеликий перемикач. За допомогою цього перемикача можна в один клік керувати режимом польоту.
 • Ще одне аналогічне першому додаток – Airplane Mode Widget. Принцип дії тут такий же, як і вище. На екрані створюється невеликий віджет з перемикачем, через який управляється режим польоту.
 • Multi Switcher – теж дуже просте додаток, через яке можна створити будь-віджет-перемикач на робочому столі, в тому числі і для управління режимом польоту.
 • Завантажити всі вищеописані програми можна абсолютно безкоштовно в магазині додатків.

  Що робити, якщо вимкнути режим польоту (fly mode) не вдається

  Іноді багато користувачів стикаються з такою проблемою, що жоден з вищепредставленних способів не спрацьовує, і відключити "політ" не виходить. Таке відбувається через програмного збою в роботі операційної системи, і запобігти це ніяк не вийде. Загалом-то, це все наслідки погано оптимізованої роботи ОС, а також внесення до неї певних змін.
  Як вимкнути режим польоту: опис найбільш ефективних методів
  Боротися з цією проблемою можна тільки одним способом – скидання всіх налаштувань телефону до заводського стану. Робиться це через налаштування пристрою. Потрібно знайти пункт меню, який називається «Память та резервні копії» (може по-різному називатися на різних пристроях). У ньому практично в самому низу буде пункт «Скидання до заводських налаштувань». Власне, це єдиний шанс позбутися від проблеми, коли не виходить вимкнути режим польоту.

  Популярі новини
  Загрузка...