Телефон не приймає вхідні дзвінки: причини та способи усунення

3941 0 Новини високих технологій

Дуже багато користувачів смартфонів стикаються з такою проблемою, коли телефон не приймає вхідні дзвінки. Причин, чому таке може відбуватися, досить багато, починаючи від банального програмного збою і закінчуючи апаратної поломкою. Сьогодні хотілося б більш детально розповісти саме про найпоширеніші причини, через які вхідні дзвінки не приймаються. Ну, і, звичайно, дадуть корисні поради щодо усунення несправності. Що ж, перейдемо одразу до суті!

Програмний збій

Одна з найпоширеніших причин, чому телефон не приймає вхідні дзвінки, – збій в роботі операційної системи. Це цілком звичайне явище, так що нічого особливого в цьому немає. Взагалі, збої та порушення в роботі ОС можуть бути викликані в першу чергу не дуже хорошою прошиванням або ж поганий оптимізацією системи. Як правило, більш дешеві телефони від не дуже відомих брендів частіше схильні до цього «явища».


Телефон не приймає вхідні дзвінки: причини та способи усунення
Виправити цю проблему можна двома різними способами. Перший, він же самий простий – перезавантаження телефону. Можна навіть просто витягнути батарею на 10 секунд, після чого вставити її назад і включити апарат. У більшості випадків дане рішення допомагає. Другий спосіб – скидання до заводських налаштувань. Якщо перше рішення не допомогло, значить, збій стався на більш глобальному рівні, і простий перезавантаженням усунути його не вийде. В такому випадку відмінно допомагає скидання налаштувань до початкового стану. Виконати цю процедуру можна через налаштування пристрою.

Режим польоту

Друга причина, по якій телефону не приймає вхідні дзвінки – режим польоту. Дуже багато користувачів люблять користуватися функцією «Режим польоту», щоб протягом якогось часу їх ніхто не турбував. Але, як показує практика, дуже великий відсоток забуває після вимкнути цю функцію, в результаті чого до них не надходять вхідні дзвінки.


Телефон не приймає вхідні дзвінки: причини та способи усунення
Рішення даної проблеми неймовірно просте – всього-то потрібно відключити цю функцію. Зробити це можна або через статус-бар або як його ще називають «шторку». Також відключити «Політ» можна через налаштування в розділі «Мережі і підключення» (на різних телефонах, даний розділ може називатися інакше). Ще «Режим польоту» відключається через меню вимикання, яке активується при затисненні кнопки живлення/блокування.

Неправильне визначення мережі

Телефон не приймає вхідні дзвінки: причини та способи усунення
Наступна причина, через яку телефону не приймає вхідні дзвінки, – неправильне визначення мережі. Зазвичай телефон самостійно в автоматичному режимі визначає мережу стільникового оператора, але часом трапляються збої в роботі, в результаті чого, апарат переходить на невірну частоту. Для того щоб виправити цю проблему, слід виконати 2 простих кроки:
 • Зайти в налаштування і перейти в меню SIM-карти і мережі».
 • Далі, потрібно вибрати розділ «Мобільні мережі» і виставити там визначення або на автоматичний режим, або виконати пошук і вибрати необхідну мережу, згідно своєму стільниковому оператору.
 • Несправність радіомодуля

  Телефон не приймає вхідні дзвінки: причини та способи усунення
  Наступна причина, чому телефон не приймає вхідні дзвінки, – несправний радіомодуль. З цим, на жаль, нічого не можна вдіяти. Нерідко модулі зв'язку в апаратах виходять з ладу. Це може траплятися з-за браку на виробництві, з-за частих падінь пристрою, попадання вологи всередину і т. д. Виправити проблему можна тільки одним способом – заміною модуля на новий.

  Антивірус на Samsung

  Ну, і в кінці невеликий такий пунктик, присвячений смартфонам «Самсунг». Дуже часто багато хто власники скаржаться, що їх телефон «Самсунг» не приймає вхідні дзвінки. Трапляється таке не тільки із-за перерахованих вище причин, але і ще однією, окремою, яка стосується тільки пристроїв даного бренду. Справа в тому, що, якщо встановити антивірус Dr. Web на смартфон від Samsung, то програма автоматично блокує більшу частину номерів, з яких вхідні дзвінки не будуть прийматися.
  Телефон не приймає вхідні дзвінки: причини та способи усунення
  Виправити цю проблему можна двома способами. Перший – видалити антивірус і знайти йому заміну. Другий – зайти в налаштування програми, перейти в пункт «Профіль» і там виставити галочку навпроти «Приймати всі дзвінки і СМС». Все просто!

  Популярі новини
  Загрузка...