Топ 5 бюджетних міді-контролерів

197 0 Новини високих технологій

Сьогодні існує величезний вибір музичних інструментів. Часом навіть складно уявити, як можна вмістити відразу кілька вдома або в студії. А якщо прийти в музичний магазин, виявляється, що кожен з них окремо коштує багато грошей. Вирішити проблему допоможе міді-контролер. Клавішний інструмент, який при підключенні до комп'ютера може синтезувати різноманітні пресети. У цій статті мова піде про вибір класичних MIDI-девайсів з середньою і низькою цінових категорій. Ми не будемо приводити екзотичні види начебто контролерів міді-гітари, що нагадують форму реального інструменту. Тільки класичні клавіатури.

Akai Pro LPK25 - малий та молодецький

Топ 5 бюджетних міді-контролерів
Midi-контролер Akai Pro LPK25 - одна з найбільш доступних клавіатур на даний момент. На борту має все необхідне для комфортної гри. Дуже портативна і легкий, що дозволяє взяти її з собою і писати пісні прямо в дорозі. Двадцять п'ять незалежних динамічних клавіш забезпечують плавне натискання і швидкий відгук. Все, що вам потрібно - підключити даний midi-контролер до комп'ютера або ноутбука і почати складати музику в будь-який момент.


Просте і зручне оформлення не залишить байдужим жодного музиканта. Більше того, ця клавіатура не вимагає установки додаткових драйверів, на відміну від конкурентів, що робить її ще більш мобільною.

IK Multimedia IRig Keys 25 - просто і зі смаком

Топ 5 бюджетних міді-контролерів
Ще одна міні-клавіатура з недорого сегмента. Цей міді-контролер виконаний з упором на мінімальну кількість налаштувань, але максимальну якість клавіш. Всі 25 клавіш чутливі до швидкості і силі натискань - це дуже важливо для професіоналів, що записують музику в студії. Але в збиток цьому ви втрачаєте безліч інтегрованих тонких налаштувань, які присутні в аналогах. Грубо кажучи, це сама базова, але якісна клавіатура зі всіх представлених в сьогоднішньому топі. Якщо вам не потрібні додаткові налаштування і вбудовані мікшери, цей інструмент - ваш варіант. Важливий момент: даний контролер споживає мало енергії, а це, безсумнівно, величезний плюс.


Варто також відзначити, що в комплекті в подарунок йде програмне забезпечення, встановлення якого і робота в ньому будуть зручні для новачків.

Korg Microkey2-37 - експериментатор

Топ 5 бюджетних міді-контролерів
Наступний претендент - міді-контролер Korg Microkey2-37. Як і в попередньому варіанті, в цій клавіатурі не дуже багато налаштувань, проте є одна вагома відмінність - 37 клавіш. Тобто ще одна додаткова октава. Незважаючи на велику кількість клавіш, виробники змогли зробити цю клавіатуру компактною. І вона ще підходить для подорожей і гри в дорозі. Також це поки що перша клавіатура в нашому топі, в якій присутня функція "Модуляція". Колесо модуляції дозволяє підвищувати/знижувати тон прямо під час гри. Це дуже часто використовується опція, часом навіть визначальна покупку девайса. Виконана в тому ж строгому чорному стилі. Має урізану довжину клавіш, що також може бути як перевагою, так і недоліком. До таких клавішах, безумовно, необхідно буде звикати. Але надалі гра на такій клавіатурі не складе проблем.
В комплекті при купівлі ви отримаєте програмне забезпечення для підключення до мобільних пристроїв. Так, цей міді-контролер здатний підтримувати мобільні гаджети. У Korg Microkey2-37 присутній гніздо для підключення демпферної педалі. Сукупність характеристик цієї клавіатури натякає на те, що вона призначена для експериментів і відмінно підійде для втілення мрії щодо написання нетривіальною музики.

M-Audio Axiom Mini Air - діджей-студія

Топ 5 бюджетних міді-контролерів
Тепер розглянемо абсолютно протилежний підхід до музики. Прикладом для розгляду послужить міді-контролер M-Audio Axiom. Мабуть, це сама наворочена клавіатура з бюджетного сегменту. Принциповою відмінністю від аналогів є наявність восьми педів і восьми ручок гнучкої настройки. Педи дуже зручні для написання бітів або прописування барабанів/перкусії. Фактично інтеграція перетворює ваш девайс в міді-контролер барабанів. Крім того, ця клавіатура наділена ручками і кнопками з дуже гнучкими можливостями настройки. Широкий функціонал стає приводом для покупки як для початківців, так і професіоналів своєї справи. M-Audio Axiom все ще потрапляє під визначення компактної клавіатури, маючи на борту 32 клавіші. Навігація по великій бібліотеці не залишить байдужими навіть найвибагливіших любителів музики. З недоліків можна відзначити тільки відсутність колеса модуляції. Але будьте впевнені, що все інше там присутній.

Acorn Masterkey 61 - домашній оркестр

Топ 5 бюджетних міді-контролерів
Це єдина клавіатура, яка потрапляє в бюджетний сегмент має в наявності 61 клавішу. Буде чесним назвати її справжнім аналогом електронного піаніно. Причому виробники робили наголос саме на якість клавіш і зручність гри на всіх октавах. Звичайно ж, цей міді-контролер вже насилу можна застосовувати як переносний, проте широкий спектр звучання просто необхідний для написання по-справжньому складних мелодій. Розробники порадували нас колесом модуляції і пітча, що також не може не радувати, а ось більш гнучкі налаштування все ж відсутні. Швидше за все, такий варіант підійде людині для домашньої розміреної гри, який хотів би придбати електронне піаніно, що підключається до комп'ютера.

Висновок

Тепер ви знаєте про кращих представників міді-пристроїв серед низького бюджетного діапазону (до 6000 тисяч рублів). По зрозумілих причинах у топ не увійшли бездротові міді-контролери з-за завищеної ціни. Сподіваємося, що ця стаття допомогла визначитися з вибором інструменту, а надалі у вас не буде сумнівів при покупці.

Популярі новини
Загрузка...