Клавіатура Logitech K120: характеристики, інструкція відгуки

229 0 Новини високих технологій

Комфорт визначає все. Багатьом офісним працівникам доводиться годинами безперервно набирати текст. Роблячи це неякісної на клавіатурі, будь почне відчувати дискомфорт, який може суттєво вплинути на якість і швидкість виконання роботи. Але не кожен клерк зможе дозволити собі придбання дорогої фірмової клавіатури. Цю проблему покликана вирішити клавіатура LogitehK120. Це недорогий, але якісний девайс для введення тексту від іменитої компанії, що зарекомендувала себе, як одного з кращих виробників допоміжної комп'ютерної техніки. Далі будуть перераховані всі основні і найбільш значущі переваги даної моделі.

Клавіатура Logitech K120: характеристики, інструкція відгуки

Поставка

Клавіатура Logitech keyboard K120 поставляється на прилавки у витонченій коробці з досить тонкого, але щільного картону, пофарбованою в біло-блакитні тони. Можна бути впевненим, що вміст не пошкодиться при транспортуванні і до користувача на стіл потрапить не зіпсований товар. За допомогою загальнозрозумілих маркувань на лицьовій стороні коробки перераховані основні технічні особливості клавіатури. На задній стороні боксу є більш детальний опис продукту, продублированное на декількох мовах, включаючи Англійську, Російську, Польську і Чеську.


У самій коробці розташований клавіатура Logitech K120 упакована додатково в конверт з щільного поліетилену — для більшого захисту від впливу вологи. Також в комплект входить і коротенький мануал. Так що навіть самий далекий від світу техніки людина під усім розбереться без праці. Таких, звичайно, мало, але те, що для клавіатури Logitech K120 інструкція все таки присутній – добре. Logitech дуже тонко відчувають межу між ціною продукції і повагою до споживачів їх продукції. І саме по тому, як вони підносять свій товар, це видно найкраще.

Клавіатура Logitech K120 Black: зовнішній вигляд

Клавіатура Logitech K120: характеристики, інструкція відгуки
Після безпосереднього вилучення нам постає сам девайс. Перше, що кидається в очі, - це те, що клавіатура повнорозмірна. У ній є як цифровий блок, так і блок з шести спеціальних клавіш, не рахуючи F-клавіш, які є на кожній клавіатурі. Клавіатура виконана LogitehK120 з якісного матового пластику. На дотик поверхню злегка шорстка, що дуже допомагає при сліпий друку, так як при такій текстурі пальці не будуть зісковзувати на сусідні клавіші. Також слід відзначити нехай і якісну, але витончено виконану форму самого корпусу: всі контури клавіатури заокруглені для підвищення комфорту, нижній ряд клавіш також закруглений, що насправді дуже допомагає при натисканні на них бічною частиною великих пальців.

Клавіша «Enter» на для даної моделі витягнута і однорядна, що стосується і клавіші «Caps Lock». Конструктори подбали також і про запобігання випадкового натискання цієї клавіші, зробивши її фігурної, що дозволяє тактильно відрізнити її від усіх інших у лівій частині. Слід зазначити, що наклейки, що позначають найменування клавіш, нанесені вкрай добре. Вони не зітруться і будуть служити стільки, скільки знадобиться.
Клавіатура Logitech K120: характеристики, інструкція відгуки

Клавіатура Logitech K120: характеристики

Визначати якість продукції лише по зовнішньому вигляду в корені неправильно. Тому проведемо більш глибокий огляд клавіатури Logitech K120. Важливо, щоб пристрій не займало багато місця на вашій робочій поверхні. При досить обмеженому в розмірах офісному столі, вмістити масивну, що займає багато простору, клавіатуру вкрай проблематично. Але в цьому випадку ці проблеми мінімізуються за рахунок невеликих габаритів вироби – всього 454 см в ширину, 155 см у висоту і всього 21 см в товщину.
Дана модель мембранна, що значно здешевило виробництво. Однак, за заявленим виробникам даними, клавіатура має високі показники міцності – її клавіші розраховані на 10000000 спрацьовувань. Цього з лишком вистачить на кілька років експлуатування навіть при самих важких навантаженнях.
Клавіатура Logitech K120: характеристики, інструкція відгуки
Таке приємне доповнення – тиша роботи. Здійснюється вона за рахунок короткого ходу клавіш, що допомагає мінімізувати звуки механічного руху окремих частин клавіатури. Тим, хто довгий час користувався клавіатурою з клавіатурою високопрофільними клавішами, звикнути не складе праці, крім того, багато хто відзначає, що при подібній конфігурації збільшується швидкість набору тексту і знижується втома в пальцях і зап'ястях. Також суттєво полегшать роботу п'ять тефлонові накладок: Дві на регульованих ніжках, дві по кутах в нижній частині і одна під пробілом. Така постановка точок дотику з робочою поверхнею запобігає ковзання навіть на гладких столах, а накладка під пробілом не дозволить клавіатурі прогинатися при натисканні.

Клавіатура Logitech K120: характеристики, інструкція відгуки

Водовідвідна система

Часто траплялося, що через невеликий неакуратності ви проливали на клавіатуру склянку води або іншої рідини? На цей випадок в клавіатурі передбачена система водовідведення – наскрізні отвори в днищі корпуса, крізь які зайва волога зможе витекти. Так що при попаданні на поверхню клавіатури рідини вам слід лише витрусити залишилася вологу і, попередньо розібравши, мінімально видалити залишки вологи серветкою. Однак не варто сподіватися на цю функцію занадто сильно. Від великої кількості вологи вона не врятує, як і від рідин з великою кількістю цукру, наліт від якого порушить роботу клавіш.
Клавіатура Logitech K120: характеристики, інструкція відгуки

Підключення

Зараз розберемо процес підключення клавіатури Logitech K120920-002522. У плані безпосереднього підключення пристрою до системного блоку все гранично просто. Необхідно лише виділити вільний гніздечко для USB-підключення. Ніякої метушні з налаштуванням, драйвери, всі вшито безпосередньо всередину. Як говориться, plug-and-play. Сумісна дана «Клава» з пристроями на базі "Віндовс", починаючи з ХР, закінчуючи десятої, пристроями з ОС "Лінукс" і "МакОС" відповідно.

Недоліки

Вивчивши відгуки користувачів, можна виділити ряд незначних недоліків моделі, таких як:
 • Незвичне розташування/форма клавіш. (Згодом ви повинні звикнути до нового розташування і вже не будете помічати різниці).
 • Тривалий час відгуку в іграх. (Важливо розуміти, що клавіатура була розроблена для професійного кіберспорту, а виключно в якості офісного інструменту).
 • Також для завзятих геймерів дуже важливо знати, що від сильного і тривалого впливу на клавіші WASD, вони починають нерідко западати. (Проблема поширена, причому навіть на багатьох ігрових клавіатурах. Так що слід розраховувати силу натискання під час ігрових баталій).
 • Але як можна помітити, якщо ви не збираєтеся вигравати турніри, клавіатура для вас підійде ідеально, а за свою вартість більшого і не потрібно

  Переваги

  Тепер перейдемо безпосередньо до переваг цієї клавіатури. Вони наступні:
 • Насамперед, низька ціна.
 • Надійність і якість.
 • Легкість в обслуживанииуходечистке.
 • Зручність експлуатації.
 • Можна зробити висновок, що плюси геть перекривають недоліки. Особливо тішить те, що все це ви отримаєте за відносно не високу ціну.

  Популярі новини
  Загрузка...