Короткий огляд проектора Acer P1500

217 0 Новини високих технологій

Вибираючи хороший проектор додому, хочеться, щоб він не займав надто багато місця, володів хорошими характеристиками, чітко передавав зображення і прослужив якомога довше. Сьогодні на ринку присутня безліч різних моделей за привабливими цінами, але не кожна поєднує в собі всі перераховані вище можливості. Можна звичайно купити перше вподобане пристрій, але краще звернути увагу на Acer P1500. Цей дуже компактний портативний проектор володіє відмінними характеристиками, видає чітку картинку, і його навіть можна брати з собою в подорожі.

Комплект поставки

Пристрій поставляється в невеликій картонній коробочці. На упаковці відразу ж можна ознайомитися з фотографіями моделі, а також прочитати основні можливості та характеристики. Всередині коробки користувач виявить цілком звичайний комплект, який складається з: інструкції, гарантійного талона, самого проектора Acer P1500 пульта управління, USB-кабелю і мережевого шнура. В деяких випадках в комплекті можуть ще йти VGA і HDMI-кабелі.


Зовнішній вид

Виглядає проектор досить цікаво і привабливо. За своїми розмірами це цілком компактний пристрій. Ширина становить 264 мм, висота 78 і довжина 220 мм, Важить пристрій трохи більше 2 кг.
Короткий огляд проектора Acer P1500
На передній частині Acer P1500 знаходиться вічко лампи. Зверху розташувалися кнопки ручного управління і налаштування проектора. На задній частині знаходяться всі основні роз'єми для підключення: RS-232 мікро-USB, HDMI, аналоговий вхід S-Video, RCA відеовхід, VGA In, VGA Out, 2 роз'єми RCA під аудіо та «розетка» кабелю живлення. Знизу у проектора знаходяться тільки 4 ніжки з гумовими підкладками, щоб забезпечити кращу стійкість на поверхні.
Короткий огляд проектора Acer P1500
Що стосується якості збірки, то з цим у Acer P1500 все добре. Всі деталі і частини щільно підігнані один до одного, будь-яких зазорів, скрипів або люфтів немає. В якості матеріалів використовується хороший матовий пластик, на якому практично не залишаються відбитки пальців.


Характеристики та можливості

Саме час перейти до характеристик пристрою. В якості джерела світла тут варто P-VIP лампа з яскравістю 3000 люменів. Це дозволяє отримувати на виході хороший світловий потік, через який передається зображення з високим рівнем контрасту, яскравості і непоганий передачею кольору. Максимальна відстань від проектора до стіни може досягати до 76 метра, а мінімальне – 15 м. Потужність лампи становить 210 Вт, а термін служби доходить до 5000 годин.
Короткий огляд проектора Acer P1500
Максимальна роздільна здатність вихідного зображення – 1920 х 1080. Є підтримка HDTV і 3D. Частота кадрів варіюється від 50 до 120 Гц. Також у Acer P1500 присутня можливість цифрового дворазового масштабування і оптичного зума. Якість зображення досить висока. Завдяки FullHD-дозволом, картинка виглядає чіткою. З передачею кольору і контрастом все в повному порядку. Єдине, насиченість іноді може бути не зовсім достатньою, але це легко виправити через налаштування меню.
Короткий огляд проектора Acer P1500
З додаткових особливостей варто відзначити наявність автоматичного фокусування, ручне кадрування зображення, функцію коригування спотворення зображення і наявність економічного режиму, який продовжує термін служби лампи.

Відгуки користувачів

Ну і на завершення огляду Acer P1500 – відгуки. Загалом користувачі дуже хвалять проектор за відмінну якість зображення, компактність, доступну ціну, підтримку Full HD і 3D-зображення чітке фокусування і тиху систему охолодження. До недоліків можна хіба що віднести не найкращий вбудований динамік, тільки вертикальну налаштування проекції і нестандартний роз'єм для кріплення на кронштейні.

Популярі новини
Загрузка...