Навушники випадають з вух. Що робити?

1232 0 Новини високих технологій

Люди почали використовувати навушники відразу після винаходу радіо. У перших приймачах звукові коливання прослуховували через головні телефони. Вони складалися з двох чашок і дужки, надягали на голову і закривали вуха. Такі навушники не випадали з вух.

Навушники випадають з вух. Що робити?
Ці пристосування спочатку використовували у військових цілях. Лише через кілька років їх почали застосовувати і в звичайному житті. Наприклад, для синхронного перекладу та записи пісень. Для цього до навушників стали прикріплювати мікрофон, щоб мати можливість чути свою мову.

Відкриті навушники

Революцією у розробці цих пристроїв стало винахід відкритих видів навушників. У двотисячних роках з'явилися перші «барила» — моделі, які дозволяють вставити в кожне вухо по насадці.


Їх появу пов'язують з поширенням мобільних гаджетів. Вони подарували людям можливість слухати музику на вулиці, під час пробіжки і поїздок. Але, на жаль, такі навушники випадають з вух.
Навушники випадають з вух. Що робити?

Правила носіння вакуумних навушників

Описуваний пристрій – винахід, що зробив людське життя набагато яскравішим і цікавішим. Але багато любителів музики змушені відмовитися від цього девайса з-за того, що він погіршує слух. Адже люди часто носять їх неправильно:
 • Потрібно знати, що не можна включати навушники на всю гучність і слухати в них музику тривалий період.
 • При неправильному носінні вакуумних навушників у вухах утворюється пробка, так як насадки просовують у вушний прохід сірку, яка в надлишкових кількостях погіршує слух.
 • Крім того, часто вакуумні навушники випадають з вух. Що робити, щоб виправити це?


 • Розміщення пристрою варто почати з легкого проштовхування навушника вглиб вуха.
 • Пристосування повинне бути надійно зафіксоване. При відсутності цього якість звуку значно погіршиться: низькочастотні баси будуть чути гірше, а сторонні шуми з вулиці — навпаки, краще. До речі, якщо вставити навушники невірно, то можна відчути головний біль. Це призводить до дратівливості і розбитості.
 • На пристрої необхідно надягати накладки, ідеально сидять у вусі. Вони не повинні входити у вушний прохід занадто щільно або випадати.
 • Навушник вставляють у вухо плавним вкручивающим рухом. При цьому потрібно відчути, як подушечка заповнює слуховий прохід.
 • Після використання обладнання необхідно акуратно витягнути з вуха. Якщо його висмикнути різко, то накладка може застрягти, і отримати її зможе тільки лікар.
 • Періодично накладки потрібно міняти. Адже вони зношуються з часом. Також потрібно правильно розташувати пристрій - якщо це стандартна модифікація, то вона вставляється у вушний прохід під прямим кутом. Якщо це повернене пристрій, то провід опиниться за вухом.
 • Навушники випадають з вух. Що робити?

  Види навушників

  Чому навушник випадає з вуха? Як правило, це пов'язано з неправильним носінням пристрою. Слід враховувати різновид придбаного девайса. Найвідоміші види навушників - це внутрішньоканальні навушники і крапельки. Вони дуже зручні і мають компактні розміри, але у них є і недоліки. Внутрішньоканальні навушники випадають з вух. Крапельки щільно вставляються лише при підборі правильних амбушюр, а це виходить не у всіх. Тому вони теж вислизають з вуха.

  Що робити, якщо навушники випадають з вух

  Деякі модифікації внутрішньоканальні навушники вирішують цю проблему оригінально. Вони призначені для носіння кабелем вгору. Тоді все навантаження ляже на змінний провід, а навушники прослужать довше. Інша особливість, пов'язана з таким носінням: розміри навушників можуть бути набагато більше, що дозволяє розміщувати у корпусі кілька випромінювачів.
  Навушники випадають з вух. Що робити?
  Так розташовують провід і арматурних пристроїв. При перевернутому носінні є можливість вішати їх на вуха, результат вийде такий же, як і при носінні на шиї. Не тільки висококласні навушники проектують для аналогічного носіння. Перевернуті моделі існують і в деяких бюджетних виробників. Ці моделі виділяються тим, що щільніше заповнюють вушну раковину. До речі, стандартні навушники можна носити і зворотним способом: перевернувши їх і надівши кабель на вухо. Правда, деякі модифікації не дозволяють здійснити подібне, але найчастіше так можна носити на вухах будь-яку модель, не боячись ненароком витягнути її, наприклад, в складний момент тренування. Подібні пристрої гарантують щільну посадку в вушні канали при великих навантаженнях, завдяки чому навушники випадають з вух дуже рідко.

  Популярі новини
  Загрузка...