Триколісний скутер Gilera Fuoco 500: опис, технічні характеристики

516 0 Новини високих технологій

Спортивний триколісний скутер Fuoco 500 від компанії Gilera - унікальний транспортний засіб, що значно обходящее інші максі-скутерів не тільки за технічними характеристиками, але і за оригінальним дизайном. Скутер володіє прекрасною гальмівний динамікою, стійкий на невеликих швидкостях і не поступається звичайним максі-скутерів та мотоциклів в маневреності і керованості.

Загальний опис

Передня колія триколісного скутера становить 420 міліметрів, максимальний кут нахилу - 42 градуси. Модель оснащується електронною системою стабілізації з автоматичним включенням і відключенням, що забезпечує безпеку руху на слизькому дорожньому покритті. Агресивний і унікальний дизайн скутера Gilera Fuoco 500 підкреслять "кенгурина", встановленими знизу, спереду і ззаду. Таке рішення покликане виділити спортивний характер максі-скутера.


Триколісний скутер Gilera Fuoco 500: опис, технічні характеристики
Виробник скутера Gilera Fuoco 500 - однойменна компанія Gilera, що входить до концерну Piaggio. Вона піддає себе значних ризиків, реалізуючи триколісну модель. Незважаючи на всю оригінальність та інноваційність транспортного засобу, ймовірність його позитивної оцінки і прийняття на світових ринках невисока.

Технічні характеристики

Gilera Fuoco 500 комплектується перевірених багаторічним досвідом двигуном об'ємом 492 кубічних сантиметри, раніше встановлювалися на різні двоколісні транспортні засоби. Мотор відрізняється чудовою роботою на середніх оборотах і незначними проблемами на низьких, що жодним чином не позначається на його ефективності та потужності. Силовий агрегат такого класу несподівано економічний: споживання палива складає 45 літра на 100 кілометрів шляху.

Трансмісія і ходова

Плавні перемикання передач і рівна робота на будь-яких оборотах забезпечується блокової розсувний трансмісією. На Gilera Fuoco 500 встановлюється шасі MP3 для подовженою колісною бази, потужний двигун і масивна верхня конструкція, що робить агрегат справжнім спортивним максі-скутером, призначеним для поїздок по бездоріжжю. Прекрасні маневреність і керованість дозволяють використовувати модель і в межах міста, особливо в годину пік.
Триколісний скутер Gilera Fuoco 500: опис, технічні характеристики
Підвіска скутера легка, гасить нерівності дорожнього полотна. Мотолюбителі у відгуках про Gilera Fuoco 500 відзначають, що жорсткість підвіски негативно позначилася на комфорт пересування, але це повністю перебивається надійністю і безпекою всієї конструкції, оснащену додатковим зчепленням для другого колеса. Налаштування підвіски убога і включає лише регулювання висоти ходу. Гальмівна система скутера високоефективна, забезпечує швидке гальмування на будь-якому дорожньому покритті. Передня частина Gilera Fuoco 500 може фіксуватися у суворо вертикальному положенні при русі на невеликій швидкості.

Неймовірна стійкість

Два передніх колеса гарантують неймовірну гальмівну динаміку і стійкість скутера Gilera Fuoco 500 і комплектуються незалежною підвіскою, що забезпечує постійне зчеплення з дорожнім полотном навіть при входженні в повороти під гострим кутом. Триколісний максі-скутер не боїться і мокрого слизького асфальту, а наїзд на перешкоду переднім колесом практично не відчувається. 110-міліметровий хід підвіски і заднє 14-дюймове колесо забезпечують оптимальний рівень стабілізації. Перераховані характеристики гарантують комфортну їзду і відмінну керованість скутера Gilera Fuoco 500 як по асфальту, так і по грунтовій трасі на стандартній гумі.
Триколісний скутер Gilera Fuoco 500: опис, технічні характеристики
Інноваційним рішенням, які застосовуються інженерами Gilera при створенні передньої підвіски триколісного максі-скутера, стала електронно-гідравлічна система, що блокує кут нахилу. Вона дозволяє зафіксувати транспортний засіб у будь-якому положенні з максимальним кутом нахилу до 40 градусів, завдяки чому водій може здійснювати практично будь-який маневр. Необхідність в бічній підніжці відпадає зважаючи на триколісній конструкції скутера: для паркування досить зафіксувати його у вертикальному положенні. Блокування заднього колеса застосовується для паркування під ухилом.

Ефективна гальмівна система

Гальмівні механізми скутера Gilera Fuoco 500 представлені 240-міліметровими дисками, встановленими на всі три колеса. Спереду знаходиться однопоршневий супорт, ззаду - двухпоршневой. Армовані гальмівні шланги гарантують надійність гальмової системи та її високу ефективність.
Триколісний скутер Gilera Fuoco 500: опис, технічні характеристики
Стабільність гальмівної системи дозволяє зберігати вертикальне положення максі-скутера навіть при активному гальмуванні на слизькій трасі, що тягне за собою блокування усіх коліс. Така особливість гальм значно підвищує рівень безпеки, чого важко очікувати від мототранспорту.

Особливості конструкції

Основними родзинками скутера Gilera Fuoco 500 є його інноваційна конструкція і унікальна фронтальна підвіска, що відрізняє мотоцикл від його двоколісних побратимів. Триколісна схема створювалася спеціально для підвищення маневреності і стійкості транспортного засобу, через що додаткове колесо і встановлювалося спереду, а не ззаду.

В результаті інженери компанії встановили спереду два 12-дюймових колеса на відстані 420 міліметрів один від одного і одне 14-дюймове колесо ззаду. Незалежна фронтальна підвіска представлена конструкцією з чотирьох дюралевих важелів, виконаних у вигляді паралелограмів. Передні колеса встановлені на двох амортизаторах і не залежать один від одного, але при відхиленні корпусу від вертикальної осі вони йдуть за ним, повторюючи кут нахилу.
Триколісний скутер Gilera Fuoco 500: опис, технічні характеристики
Кут нахилу скутера з аналогічною підвіскою становить 40 градусів, чого достатньо для здійснення більшості маневрів. Особливістю підвіски Fuoco 500 є система електронно-гідравлічної блокування кута нахилу, що дозволяє зафіксувати максі-скутер в будь-якому положенні. Ручне гальмо, стопорящий заднє колесо, передбачений для тих випадків, коли необхідно припаркувати мотоцикл на похилій поверхні дороги.

Вертикальна блокування

Підвіска оснащена двома режимами вертикальної блокування - автоматичним і ручним. Перший активується при перевищенні швидкісний позначки в 15 км/годину і відключається при падінні швидкості нижче цієї позначки. В ручному режимі вертикальна блокування здійснюється за бажанням водія, однак вона можлива тільки на нерухомому скутері і знімається відразу ж після рушання з місця. Перемикач режимів і блокування знаходиться на правій ручці керма.
Триколісний скутер Gilera Fuoco 500: опис, технічні характеристики
Мотолюбителі і власники триколісного максі-скутера відзначають, що в межах міста зручніше використовувати ручний режим блокування, оскільки при маневруванні в автомобільному потоці на мінімальній швидкості електроніка може автоматично включити стопор, що може призвести до виникнення аварійної ситуації. Ручний режим блокування нерідко використовують на світлофорах або парковках, оскільки утримувати досить-таки важкий скутер своїми силами дуже складно.

Ціна Gilera Fuoco 500

У своїй категорії триколісний максискутер володіє, мабуть, найвищою вартістю: нову модель можна придбати мінімум за 350 тисяч рублів. За великим рахунком такий скутер вартістю зобов'язаний оригінальної конструкції, але ніяк не технічним характеристикам: вони, звичайно, вражають, однак є й інші двоколісні транспортні засоби, відрізняються куди кращою динамічністю і потужністю. У порівнянні з ними безперечною перевагою Gilera Fuoco 500 є оснащення і різні системи, які значно полегшують і спрощують управління. В цілому скутер Fuoco 500 досить функціональний і продуманий буквально до дрібниць, а укупі з оригінальною конструкцією і привабливим дизайном стає бажаним мототранспортом.

Популярі новини
Загрузка...