Мотоцикл "Патрон Спорт 250": опис, технічні характеристики

322 0 Новини високих технологій

Лідируючі позиції на російському ринку мототехніки займають малокубатурних мотоцикли Patron. "Уральська мотоциклетна компанія" вперше представила мотоцикл "Патрон Спорт 250" в 2005 році. Одночасно з презентацією мототранспорту був укладений договір з китайським заводом, що послужило початком виробництва не тільки мотоциклів, але і снігоходів з квадроциклами. Незважаючи на різноманітність продукції, техніки, найбільшою популярністю користуються саме мотоцикли Patron. Компанія приділяє особливу увагу сервісного супроводу та гарантійного обслуговування продукції. Серійне виробництво дорожніх мотоциклів стартувало в 2011 році.

Мотоцикл "Патрон Спорт 250": опис, технічні характеристики

Опис мотоцикла

Patron Sport 250 поєднує в собі комфорт, легкість управління і експлуатації, економічність і динамічність дорожнього мотоцикла зі стильним дизайном спортбайка. Комплектується мотоцикл одноциліндровим чотиритактним двигуном з системою повітряно-масляного охолодження об'ємом 233 кубічних сантиметри, оснащеним електростартером, п'ятиступінчастою трансмісією і балансирным валом. Інженери компанії внесли в конструкцію байка "Патрон Спорт 250" інноваційні технології - 17-дюймові легкосплавні колісні диски, шосейну гуму, діагональну штампо-зварну раму, дискові гальмівні механізми, задній моноамортизатор, пластикову облицювання з тонованим вітровим склом, не тільки надає мотоциклу ефектний дизайн, але і підвищує його аеродинамічні характеристики. Колірна гамма представлено двома відтінками - червоно-чорному і чорному металіку.
Мотоцикл "Патрон Спорт 250": опис, технічні характеристики

Особливості конструкції мотоцикла

Спортбайк "Патрон Спорт 250" - один з найбільш популярних мотоциклів на ринку, що здобули популярність завдяки простоті обслуговування і легкості управління. Система охолодження двигуна повітряно-масляна, сам силовий агрегат - одноциліндровий чотиритактний дизельний об'ємом 233 кубічних сантиметри. Прекрасні характеристики потужності дозволяють добитися високих показників динаміки мотоцикла. Привабливістю зовнішнього вигляду модель зобов'язана вітрового тонированному склу, яке і створює унікальний і помітний дизайн. Комфорт посадки і стійкість на трасі забезпечуються моноамортизатором передньої вилки перевернутого типу та діагональної рамою. Посадка мотоцикла пряма, як і належить даного класу. "Патрон Спорт 250" укомплектований 17-дюймовими колісними дисками і шосейної гумою. Легкосплавні диски знижують вагу мотоцикла, підвищуючи його максимальну швидкість і зменшуючи час розгону.
Мотоцикл "Патрон Спорт 250": опис, технічні характеристики

Технічні характеристики "Патрон Спорт 250"

Мотоцикл оснащений п'ятиступінчастою трансмісією з легким переключенням передач. П'ята передача в основному використовується під час руху по трасі. Завести двигун можна або кік-стартер, або електростартером. Приладова панель володіє максимальною інформативністю: на ній розташовується індикатор перегріву двигуна, тахометр, спідометр, датчик активної передачі, індикатор покажчиків поворотів і датчик рівня палива. Підсвічування приладів м'якого блакитного відтінку, не сліпить водія в темний час доби.


Гальмівна система представлена гідравлічними дисковими механізмами з двухпоршневыми супортами. Передній гальмівний диск діаметром 300 міліметрів, задній - 240 міліметрів, завдяки чому ефективність гальмування багаторазово зростає і полегшує пересування в межах міста. На 100 кілометрів шляху спортбайк "Патрон Спорт 250" споживає 4 літри палива і розвиває максимальну швидкість 110 км/год. Ергономіка мотоцикла чудова, всі необхідні важелі й елементи управління знаходяться під рукою водія. Паливний кран автоматичного типу: його відкриття відбувається автоматично при запуску двигуна, що є додатковою перевагою.
Мотоцикл "Патрон Спорт 250": опис, технічні характеристики

Вартість спортбайка

Мотоцикл Patron Sport 250 невибагливий в обслуговуванні та експлуатації, що є його безперечною перевагою і високо цінується мотолюбителями. Оскільки збірка байка здійснюється на території Китаю, то запчастини до нього продаються за невисокою ціною і їх легко можна знайти в спеціалізованих магазинах. Мінімальна вартість мотоцикла "Патрон Спорт 250" становить 25 тисяч рублів, але вона може змінюватись в залежності від обраної моделі, яких за весь час виробництва було випущено більше трьох десятків. Максимальна ціна спортбайка може становити 125 тисяч рублів.

Популярі новини
Загрузка...