Всі види телефонів. Дізнайтесь більше!

899 0 Новини високих технологій

Найпопулярнішим девайсом в сучасному світі є смартфон. Світові бренди ведуть популяризацію повністю бескнопочных пристроїв, так що сенсорний телефон займає лідируюче положення серед всіх видів телефонів, і його вже "не зрушать" кнопкові телефони. Проходить століття - пройшла епоха! Але не варто забувати, з чого все починалося

Які види мобільних телефонів існують?

Пробіжимося по основних модифікацій.
 • Сенсорний телефон. Являє собою моноблок без клавіатури, найбільш популярний вид смартфона. Реагує на дотик пальців, тіла або стилуса, що дозволяє швидко переміщатися по меню пристрою.
  Всі види телефонів. Дізнайтесь більше!
 • Слайдер. В народі - "выдвигушка", складається з двох частин. У зібраному стані являє собою екран з динаміком. При необхідності користувач висуває клавіатуру для набору повідомлень.
 • Розкладачка. Багато знайомі з цією моделлю, тому що у свій час вона була на піку популярності. Мобільний пристрій складається з двох частин: клавіатури і екрану з динаміком.
 • Моноблок з цифровою клавіатурою (класичний). Телефон з екраном, вбудованим динаміком і цифровою клавіатурою. Підходить тим, хто використовує мобільний апарат тільки за прямим призначенням. Для дзвінків - відмінний варіант.
 • Моноблок з фліпом. Фліп - кришка для клавіатури, яка захищає її від фізичного впливу навколишніх чинників. Найбільш популярна модель Sony Ericsson, мала нечувану популярність в кінці 90-х - початку 2000-х років.
 • Моноблок з QWERTY-клавіатурою. Смартфон схожий на класичний телефон. Єдина відмінність в клавіатурі. Замість цифрової - клавіатура з цифрами і алфавітом для друку.
 • Всі види телефонів. Дізнайтесь більше!

  Стаціонарний телефон

  "Домашній телефон" теж входить в список всіх видів телефонів. Правда, з кожним роком все більше втрачає актуальність. Рекомендуємо позбутися застарілої конструкції, т. к. стільникові телефони чудово виконують всі необхідні функції.

  Популярі новини
  Загрузка...