Microlab - акустична система: опис, характеристики і відгуки

292 0 Новини високих технологій

Компанія Microlab вже досить тривалий час випускає різні акустичні системи, причому досить хорошої якості. Модельний ряд колонок дуже великий і включає в себе як бюджетні рішення, так і більш дорогі. У сьогоднішній статті хотілося б розповісти про декілька акустичних системах Microlab, які справді варті своїх грошей і подарує користувачеві масу позитивних емоцій при використанні.

Microlab Solo 7C

Перша модель, про яку піде мова – це акустична система Microlab Solo 7C. Колонки є найбільш популярними в середньому ціновому сегменті. Модель володіє хорошими характеристиками, якісною збіркою і відмінним звучанням.


Комплектація

Microlab - акустична система: опис, характеристики і відгуки
Продаються колонки у великій картонній коробці. Загальна вага акустики становить 25 кг, так що донести упаковку з магазину до будинку буде не так вже й просто. Всередині коробки, крім самих колонок, знаходиться гарантійний талон, пульт дистанційного управління разом з батарейкою, кабель для підключення колонок, RCA-кабель з виходом на 35 мм, інструкція і самоклеючі ніжки.

Детальний опис

Тип акустичної системи Microlab – 2.0. Частотний діапазон становить 55 Гц-20 кГц. Загальна потужність системи становить 110 Вт. Кількість динаміків на кожній з колонок – 3. Два мають розмір 165 мм і один - 25 мм. З цікавих особливостей безперечно варто відзначити наявність регуляторів високих і низьких частот. Ще одним важливим плюсом є наявність пульта дистанційного керування, який дублює функції ручних регуляторів. Насправді це дуже зручно, адже не потрібно буде кожен раз вставати і підходити до колонок, щоб підлаштувати частоти.


Microlab - акустична система: опис, характеристики і відгуки
Що стосується якості звучання, то грає акустика досить добре. Низькі частоти опрацьовано відмінно, бас виходить соковитим і насиченим. Середні в більшості випадків відіграють добре, хоча при прослуховуванні рок-музики частоти і більш детального опрацювання все ж не вистачає. До високих частот особливих претензій немає – звучать вони відмінно, не спливають і не плавають. Запас гучності також радує – його цілком вистачить, щоб влаштувати справжню гучну вечірку.

Відгуки

Відгуки про акустична система Microlab Solo 7C в основному позитивні, хоча, як відзначають користувачі, є кілька недоліків. Перший – це дешевий і неякісний пульт, який часто виходить з ладу. У більш пізніх партіях дану проблему усунули заміною на інший пульт, більш якісний. Другий мінус – вбудований підсилювач, який не розкриває на максимум весь потенціал системи. Третій мінус – при відключенні живлення скидаються всі налаштування колонок, які були зроблені. Ну і останній недолік – тонкий звуковий кабель, що йде в комплекті.

Microlab M-200

Друга акустична система в сьогоднішньому списку – Microlab M-200. Незважаючи на те, що ця модель знаходиться в бюджетному ціновому сегменті, вона має цілком хорошими характеристиками і здатна подарувати своєму власникові високу якість звучання.

Комплект поставки

Microlab - акустична система: опис, характеристики і відгуки
Поставляється акустична система Microlab M-200 в картонній коробці середніх розмірів. На упаковці присутні фото самої акустики, а також вказані основні технічні характеристики. Всередині коробки користувач зможе виявити наступний комплект: гарантійний талон, інструкції, сабвуфер, дві колонки, аудіокабель, провідний пульт керування.

Характеристики та звук

Що стосується технічних характеристик, то тут все досить просто. Тип даної акустичної системи Microlab – 2.1. Загальна потужність складає 40 Вт. Частотний діапазон тут трохи ширше, ніж у попередньої моделі – 35 Гц-20 кГц. Колонки мають по 1 динаміку розміром 635 мм. На сабвуфері також встановлено один динамік розміром 127 мм. Пульт управління тут провідний. На ньому є великий регулятор гучності, а також 2 роз'єми: один вхідний, другий - 35 мм для навушників. Ще один регулятор гучності є на сабвуфері. На жаль, «крутилок» для налаштування високих і низьких частот тут немає.
Microlab - акустична система: опис, характеристики і відгуки
До якості звуку особливих претензій немає. Низ відіграється дуже добре, звук виходить насиченим і щільним. Середина також чути досить непогано, хоча при прослуховуванні року її трохи не вистачає. До високих частот нарікань немає, вони звучать впевнено, без стрибків і коливань. Що стосується запасу гучності, то він великий, і вистачить його з головою.

Що говорять користувачі

Відгуки користувачів про даної моделі показують, що колонки вийшли дуже гарними, але кілька незначних мінусів все ж є. Перший – це глянсовий пластик, який досить мазкий і притягує пил. Другий – при підключенні навушників до пульта вони грають на максимальній гучності, а регулювання можлива тільки на сабвуфері. Ну і третій недолік: при підключенні навушників до колонок з динаміків все одно продовжує доноситись звук, тільки дуже тихий. В іншому нарікань немає.

Microlab H-510

Ну і остання на сьогодні акустична система Microlab H-510. Це модель з дорогого цінового сегменту, яка не тільки володіє красивим дизайном, але ще й приємно дивує високою якістю звуку, а також своїми характеристиками.

Комплектація

Microlab - акустична система: опис, характеристики і відгуки
Продається акустична система Microlab H-510 у великій картонній коробці. Якщо поглянути на упаковку, то відразу ж можна буде ознайомитися з зовнішнім виглядом акустики, а також з її технічними характеристиками. Комплект поставки тут наступний: сабвуфер, 5 сателітів (колонок), зовнішній блок управління, пульт дистанційного керування, 2 RCA-кабель з виходами 35 мм, 1 кабель з 6-ю RCA штекерами для підключення колонок, гарантійний талон, інструкції та велика бухта мідного акустичного кабелю.

Технічний опис та звучання моделі

Трохи технічних характеристик моделі. Тип акустичної системи Microlab – 5.1. Частотний діапазон – 45 Гц-24 кГц. Загальна потужність становить 242 Вт. На сабвуфері встановлено 1 динамік розміром 203 мм. Фронтальні, центральні і тилові колонки мають по 2 динаміка розміром 254 мм і 889 мм відповідно. Цікаво виглядає зовнішній блок керування, через який здійснюється настройка різних параметрів. Також на ній присутній дисплей, на який виводиться інформація. Функції блоку управління додатково продубльовані на пульті дистанційного управління, який зроблений досить якісно.
Microlab - акустична система: опис, характеристики і відгуки
Тепер безпосередньо про звуці. Звучать колонки дуже якісно. Низькі частоти, багато в чому завдяки сабвуферу, все ж трішки переважають над іншими, але це зовсім не критично, тим більше що через блок управління в еквалайзері можна легко все вирівняти. Середина не завалена, чується виразно, особливо під час прослуховування класичної музики. До високих частот також немає нарікань.

Оцінка споживачів

У більшості випадків відгуки про даної моделі позитивні, але, як і в минулі рази, не обходиться без дрібних недоліків. Перший мінус – відсутність оптичного входу. Його наявність було б плюсом, але в цілому не критично. Другий мінус – браковані партії колонок, у яких є дефект мікросхеми. Третій мінус – з часом починає злазити плівка з корпусу колонок. В іншому ж – це відмінна акустична система за свої гроші.

Популярі новини
Загрузка...