TL-WN7200ND: опис, характеристики і відгуки

159 0 Новини високих технологій

Бездротовий мережевий адаптер з зовнішньою антеною TL-WN7200ND від компанії TP-Link призначений для підключення різних персональних комп'ютерів до обчислювальної мережі. У нього непогані технічні характеристики і демократична вартість. Саме його можливостям і буде присвячена ця стаття.

TL-WN7200ND: опис, характеристики і відгуки

Призначення

Теоретичні TL-WN7200ND можна підключити до телевізора або супутникового ресивера. Але от працювати у зв'язці з такими пристроями він не буде. Необхідне програмне забезпечення для його функціонування в цих двох випадках відсутній.


Тому єдиним можливим варіантом застосування такої мережевої карти є підключення до персонального комп'ютера. Останній може бути як стаціонарним системним блоком, так і ноутбуком або нетбуком. Також такий адаптер може бути підключений і до планшета під управлінням операційної системи Віндовс". А ось задіяти подібне рішення в поєднанні з будь-яким іншим системним софтом не вийде з тієї причини, що драйверів для такого його використання не існує. У найпростішому варіанті застосування такий адаптер, з'єднаний з портом ПК, призначений для підключення до бездротової мережі Wi-Fi і обміну з нею інформацією. Але якщо комп'ютер належним чином налаштувати з застосуванням спеціального софту, то такий пристрій можна перетворити на роутер.
TL-WN7200ND: опис, характеристики і відгуки

Комплектація

Розглянуте в цій статті рішення має наступний варіант поставки:
 • Мережева карта TL-WN7200ND.
 • Інструкція по збірці, підключення та налаштування.
 • Зовнішня антена.
 • Інтерфейсний кабель.
 • Диск з діагностичними утилітами, колекцією драйверів і документацією.
 • Гарантійний талон з терміном дії 2 роки з моменту покупки від виробника.
 • Набір рекламних буклетів, в яких розглянуто можливості цього пристрою та наведено можливі варіанти його застосування.
  TL-WN7200ND: опис, характеристики і відгуки
 • Комунікації та управління

  Комунікаційний перелік TP-Link TL-WN7200 складається з двох роз'ємів. Один з них - це microUSB у виконанні type A. До цього порту підводитися комплектний інтерфейсний шнур, з використанням якого реалізується підключення до персонального комп'ютера. З іншого кінця цього дроту знаходиться звичайний порт USB.


  Другий важливий роз'єм такого адаптера - це гніздо для установки зовнішньої антени. Воно виведено на задній стінці корпусу бездротової мережевої карти. Додатково необхідно зазначити можливість регулювання положення антени. У деяких випадках це дозволяє суттєво покращити якість сигналу від мережевого вузла. Також на корпусі адаптера є кнопка QSS. Натискання останньої дозволяє прискорено активувати додаткову технологію захисту бездротового з'єднання.
  TL-WN7200ND: опис, характеристики і відгуки

  Основні характеристики з технічної точки зору

  Номінально TL-WN7200ND повинен бути підключений до мережі Wi-Fi стандарту 80211 n. В цьому випадку максимально можлива швидкість передачі даних буде становити 150 Мбіт/с, і всі можливості цього адаптера будуть повністю задіяні. Але також таке рішення можна підключити до бездротових мереж 80211 b/g. У такому поєднанні подібне пристрій буде працювати, але швидкість обміну істотно знизиться.
  Також допускається використовувати розглядається мережеву карту і в найбільш швидкісних мережах стандарту 80211 ac. При цьому вже можливості роутера будуть не до кінця задіяні, а ось адаптер може видати всі ті ж максимально можливі 150 Мбіт/с. Як було раніше зазначено, інтерфейс підключення цього рішення до персонального комп'ютера - це USB. Зовнішня антена розглянутого адаптера має рівень посилення 5 дБ. За запевненням виробника цього досить для того, щоб зловити сигнал мережі, що проходить через три цегляні стіни.
  TL-WN7200ND: опис, характеристики і відгуки

  Порядок налаштування

  В процесі складання, підключення та налаштування подібного бездротового адаптера необхідно виконати такі маніпуляції:
 • На першому етапі необхідно уточнити назву SSID мережі, до якої персональний комп'ютер з допомогою мережевої карти буде комутувати і пароль для здійснення доступу до неї.
 • Витягуємо всі компоненти поставки цього пристрої з фірмовою коробки.
 • До відповідного гнізда прикручуємо зовнішню антену і розгортаємо її перпендикулярно корпусу в місці вигину.
 • З використанням комплектного інтерфейсного шнура з'єднуємо між собою комп'ютер і адаптер.
 • Далі встановлюємо драйвер TL-WN7200ND з компакт-диска на комп'ютері. Також рекомендується проінсталювати і різні діагностичні утиліти, які на ньому записані.
 • Потім перезавантажуємо ПК. Це необхідно зробити для того, щоб всі зміни в програмному забезпеченні коректно вступили в силу.
 • Після цього відкриваємо центр управління мережевими підключеннями та ініціалізуємо процедуру автопошуку. Вибираємо раніше заданий назва SSID і вводимо пароль.
 • Тестуємо працездатність підключення шляхом запуску будь-якого браузера та переходу на пошуковий сервіс, наприклад Google.
 • На наступному етапі необхідно відвідати сайт виробника і скачати з нього останню версію програмного забезпечення. Після цього встановлюємо його шляхом повторного виконання етапів 5-8.
 • Тепер необхідно звернути увагу на рівень прийнятого сигналу. При необхідності можна спробувати змінити положення антени на адаптері. У деяких випадках це дозволяє поліпшити рівень сигналу мережі.
 • Актуальна вартість адаптера на поточний момент

  На поточний момент TP Link TL-WN7200ND все ще можна зустріти в продажу. Його актуальна вартість варіюється в межах від 1000 до 1300 рублів. При цьому найбільш низьку ціну можна знайти лише на просторах Інтернету, але у випадку такого придбання необхідно буде почекати 3-5 діб, які підуть на доставку адаптера.
  Якщо ж купувати його в супермаркетах електроніки або ж спеціалізованих магазинах, то вартість зросте до 1300 рублів. Але при цьому мережеву карту можна буде відразу ж і отримати.
  TL-WN7200ND: опис, характеристики і відгуки

  Відгуки

  В процесі експлуатації істотних недоліків у адаптера TL-WN7200ND власниками помічено не було. Умовно до мінусів можна віднести лише наявність драйверів для ОС "Віндовс". Але це найбільш масова на сьогоднішній день програмна платформа, і саме на неї орієнтуються розробники. До плюсів власники у відгуках відносять:
 • Надійність.
 • Високу функціональність.
 • Доступну вартість.
 • Простий порядок складання, комутації та використання.
 • Достатню комплектацію, в яку виробник включив все найнеобхідніше для першого запуску адаптера.
 • Можливість прийому навіть слабкого сигналу за рахунок застосування зовнішньої антени.
 • Висновок

  Якщо необхідно підключити комп'ютер до мережі Wi-Fi, але при цьому у нього немає такого інтегрованого передавача, то TL-WN7200ND може стати відмінним рішенням такої проблеми. Також його можна задіяти в разі поломки вбудованого адаптера. Ще один варіант застосування розглянутого рішення обумовлений наявністю зовнішньої антени. Якщо рівень сигналу низький, а пересунути системний блок ближче до роутера немає можливості, то застосування такого адаптера може стати вирішенням такої проблеми. Це і є основні випадки використання такого пристрою.

  Популярі новини
  Загрузка...