Новини високих технологій
» » Мережна точка доступу початкового рівня DAP-1155 від компанії D-Link. Характеристики, параметри та налаштування

Мережна точка доступу початкового рівня DAP-1155 від компанії D-Link. Характеристики, параметри та налаштування

29-01-2018, 20:23
467
Точка доступу DAP-1155 розроблена компанією-виробником D-Link, націлена на реалізацію обчислювальних мереж початкового рівня. У неї дуже демократична вартість і цілком прийнятні технічні характеристики. Саме її можливостям і буде присвячений цей невеликий огляд.

Комплектація. Спеціалізація рішення

Комплект поставки даного пристрою включає наступне: Точка доступу. Інтерфейсний мережевий провід. Керівництво користувача мультиязычном виконанні. Блок живлення. Гарантійний талон. Компакт-диск з повним набором драйверів і електронною версією документації. Налаштування DAP-1155 - досить проста за нинішніми мірками операція, і з нею навіть погано підготовлений користувач цілком здатний впоратися. Остання обставина дозволяє її навіть в домашніх умовах успішно застосувати. Але також її можна задіяти і при реалізації офісної мережі. Власне, цими двома можливими варіантами використання і обмежується сфера застосування такого мережевого вузла.


Основні характеристики

Розглянутий в рамках цього огляду роутер DAP-1155 має такі технічні характеристики: 2 порти формату RJ-45 з максимально допустимою швидкістю передачі інформації 100 Мбіт/сек. Одна зовнішня антена з максимальною вихідною потужністю встановленого передавача в 17дБ. Швидкість передачі в мережі Wi-Fi обмежена значенням 150 Мбіт/сек. Список підтримуваних бездротових стандартів складається з 80211 b, 80211 g і найбільш сучасного і швидкісного 80211 n. Мережна точка у виконанні DAP-1155 здатна функціонувати і як маршрутизатор, і в режимі моста.

Поетапна налаштування

Налаштування DAP-1155 складається з таких послідовних дій:


Встановлюємо точку доступу поряд з комп'ютером і підключаємо її за допомогою інтерфейсного кабелю. Потім потрібно реалізувати комутацію з блоком живлення. Після цього включаємо роутер. На наступному етапі запускаємо з диска майстер налаштування. У першому вікні задаємо режим роботи мережевого вузла. Один з них - це "Маршрутизатор". У цьому випадку даний пристрій працює як звичайний роутер. Другий варіант - "Повторювач". При такому використанні точка доступу ретранслює сигнал існуючої бездротової мережі. Третій варіант застосування - "Клієнт". При його активації роутер підключається до бездротової мережі і видає інформацію через 2 вбудованих порту RJ-45. В режимі маршрутизатора необхідно задати параметри підключення обладнання компанії-провайдера. Це його тип, логін, пароль і, можливо, логін з кодом доступу. Також потрібно вказати назву мережі, тип шифрування (для забезпечення максимального рівня безпеки рекомендується використовувати WPA2) і пароль. У разі ж переходу в режими "Повторювач" або "Клієнт" потрібно просто вибрати і підключити цей пристрій до існуючої мережі. В кінці зберігаємо параметри і виходимо з меню майстра налаштування.

Вартість мережевого пристрою. Відгуки власників

На поточний момент такий пристрій, як DAP-1155 можна придбати за ціною 1100 -1300 рублів. Якщо купувати в інтернет-магазині, то вартість рішення буде ближче до сумі 1100 рублів. Але при цьому необхідно буде дочекатися доставки точки доступу, яка займає 3-5 днів. Також такий мережевий вузол можна придбати в супермаркеті електроніки. При цьому чекати його поставки немає потреби, але і вартість збільшиться до 1300 рублів.
До сильних сторін D-Link DAP-1155 можна віднести наступне: Надійність. Доступна вартість. Простий алгоритм налаштування. Відмінна комплектація. Мінімальні розміри. До мінусів власники у відгуках відносять періодичні збої, які виникають в процесі функціонування, і відсутність підтримки сучасних бездротових стандартів 80211 а/ас. У першому випадку потрібно оновити прошивку точки доступу. А в другому недоліку немає нічого страшного. Перший використовується вкрай рідко, а другий сумісний з підтримуваним даними маршрутизатором 80211 n.

На закінчення

Основна сфера застосування DAP-1155 - це домашні обчислювальні мережі. Другим же можливим місцем його використання є офіс. Але знову-таки зараз вже можна знайти повноцінні роутери по практично такою ж ціною. У них технічні характеристики значно краще і є підтримка технології IPTV. Тому такі мініатюрні точки доступу поступово відходять у минуле. Вони просто нездатні з такими маршрутизаторами конкурувати на рівних.
Цікаво по темі
Бездротовий адаптер TL-WN722N від компанії TP-Link. Характеристики, алгоритм налаштування і відгуки власників
Бездротовий адаптер TL-WN722N від компанії TP-Link. Характеристики, алгоритм налаштування і відгуки власників
Бездротовий адаптер TL-WN722N є дискретною картою і незамінний в тих випадках, якщо комп'ютер або ноутбук необхідно підключити до обчислювальної
Мережевий адаптер ASUS USB-N13. Основні специфікації, відгуки власників і порядок налаштування
Мережевий адаптер ASUS USB-N13. Основні специфікації, відгуки власників і порядок налаштування
Бездротовий адаптер моделі ASUS USB-N13 незамінний в тих випадках, коли потрібно без використання дротів підключити до мережі персональний комп'ютер.
Роутер ASUS RT-N10E. Основні специфікації та порядок налаштування
Роутер ASUS RT-N10E. Основні специфікації та порядок налаштування
Для реалізації комп'ютерних мереж початкового рівня призначений ASUS RT-N10E. Цей роутер має типові для цього сегмента ринку специфікації. Його
Доступний роутер Tenda N301. Налаштування, тестування та відгуки
Доступний роутер Tenda N301. Налаштування, тестування та відгуки
До сегменту найбільш доступних мережевих шлюзів на поточний момент відноситься Tenda N301. Налаштування цього роутера, перевірка його працездатності,