Радар-детектор Sho-Me STR-535: опис

215 0 Новини високих технологій

Вітчизняний ринок автомобільних гаджетів поповнився новинками, серед яких - радар-детектор Sho-Me STR 535. Функціонал пристрою дозволяє визначати розташування приладів, використовуваних ГИБДД і спрямованих на фіксацію швидкості, з якою рухаються транспортні засоби. Характеристики радара-детектора Sho-Me STR 535 дають можливість пеленгувати всі моделі приладів, які застосовуються співробітниками ГИБДД, в тому числі і лазерне устаткування. Працює гаджет в діапазонах K, X, Ultra K.

Характеристики антирадара

 • Висока чутливість.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і просте управління.
 • Два режими роботи.
 • Світловий і звуковий сигнали оповіщення.
 • Компактні розміри.
 • Привабливий зовнішній вигляд.
 • Надійне і міцне кріплення.
 • Яскравий контрастний дисплей.
 • Зручна клавіша регулювання гучності.
 • Особливості сучасного радара-детектора

  Sho-Me STR 535 - один з найбільш популярних і доступних гаджетів, що реалізуються на території Росії і країн СНД. Створювався він на основі попередньої моделі - Sho-Me 530 яка була не менш затребувана. 535-я модель відрізняється від попередника більш інформативним і удосконаленим дисплеєм і яскравою цифровою шкалою, на яку виводяться всі дані.


  Радар-детектор Sho-Me STR-535: опис
  Однією з особливостей, яку користувачі відзначають у відгуках про радар-детектор Sho-Me STR 535 є компактний ергономічний дизайн, не обмежує огляд. Підключення антирадара здійснюється водієм самостійно за допомогою шнура, завдяки якому гаджет може працювати від прикурювача. При розряд акумулятора водій отримує відповідне сповіщення.

  Функції антирадара

  Корпус радара-детектора Sho-Me STR 535 виконаний з блискучого пластика підвищеної міцності, що забезпечує його стійкість до деформації і пошкоджень. Купівля антирадара дозволяє дотримуватися швидкісного режиму за допомогою своєчасної фіксації вимірювальних приладів.


  На відміну від аналогічних приладів, представлених на ринку автомобільних аксесуарів, Sho-Me STR 35 володіє якісно реалізованими базовими функціями. У відгуках про радар-детектор Sho-Me STR 535 користувачі відзначають, що гаджет адаптований для використання на території Росії і вирішено на законодавчому рівні.
  Радар-детектор Sho-Me STR-535: опис

  Високорівнева захист

  Антирадар Sho-Me працює у всіх діапазонах, що використовуються камерами фіксації і радарами ГИБДД: Ka, K, Ku і X. Основною перевагою, що відзначається у відгуках і характеристики радара-детектора Sho-Me STR 535 є надійність та зручність експлуатації. Широкий діапазон сприйманих частот дозволяє гаджету вчасно фіксувати вимірюючі пристрої і сповіщати водія, завдяки чому він може скинути швидкість і уникнути штрафів. Незважаючи на те що антирадар може одночасно сприймати таку велику кількість діапазонів, далеко не всім користувачам це подобається. Зворотною стороною медалі є занадто велика кількість перешкод під час роботи і помилкових спрацьовувань, з-за чого попередження про наявність на трасі радарів може бути втрачено. Щоб уникнути подібних проблем в інструкції до радара-детектора Sho-Me STR 535 вказаний спосіб відключення неактуальних діапазонів. Такі заходи дозволяють скоротити кількість помилкових спрацьовувань, що робить експлуатацію антирадара більш зручною і комфортною.

  Виявлення стаціонарних радарів

  Одним з найбільш складних у плані виявлення комплексів є "Стрілка", який найчастіше встановлюється на трасах і детектує порушення швидкісного режиму. Протягом досить тривалого часу подібні радари вважалися нефиксируемыми, оскільки більшість детекторів небудь помічали їх занадто пізно, або зовсім не помічали. На відміну від своїх аналогів, Sho-Me STR 535 виявляє комплекси "Стрілка" на великій відстані і своєчасно попереджає водія.
  Радар-детектор Sho-Me STR-535: опис

  Тонкі налаштування

  Ще однією перевагою радара-детектора Sho-Me STR 535 можна назвати зручність експлуатації і гнучкі налаштування. Гаджет працює в двох режимах - "Місто" і "Траса". Можливість перемикання режимів дозволяє уникнути великої кількості помилкових спрацьовувань в міській межі, причиною яких стають різні електронні прилади. Кожен отримується в режимі "Місто" сигнал проходить через систему перевірок, яка відсікає більшість помилкових спрацьовувань, завдяки чому водій не відволікається від завантаженого трафіку населеного пункту на часті оповіщення. Антирадар спрацьовує тільки в тому випадку, якщо поблизу дійсно знаходяться фіксуючі пристрої, а не будь-яка інша електроніка.

  Екран антирадара

  Sho-Me STR 535 комплектується світлодіодним дисплеєм, що дозволило виробникові встановити на продукцію доступну вартість. Всі дані виводяться на екран у символьному вигляді: система ретельно вивірена і зрозуміла, завдяки чому водій може швидко отримувати дані.
  Радар-детектор Sho-Me STR-535: опис

  Налаштування гучності і екрану

  Рівень гучності сповіщень регулюється окремою клавішею. Аналогічним чином виставляється яскравість дисплея: у світлий час доби її можна збільшити, щоб індикація була легко помітна при сонячному світлі, в нічний час - знизити, щоб світіння не відволікало від дороги і не дратувало очей.
  Налаштування радар-детектора прості і інтуїтивно зрозумілі, що дозволяє розібратися в них навіть новачкові без досвіду експлуатації подібних пристроїв. Всі внесені в настройки зміни зберігаються в пам'яті антирадара. У разі вимкнення пристрою або відключення живлення користувачеві не доведеться заново вносити всі налаштування, чим часто грішать багато бюджетні аналоги Sho-Me STR 535.

  Технічні характеристики

 • Збереження працездатності в широкому температурному діапазоні - від -20 °C до +70 °C. Враховуючи суворий російський клімат, подібна характеристика важлива: радар-детектор не підведе користувача в літню спеку, ні в зимову холоднечу.
 • Лазерні детектори володіють широким колом огляду - 360 градусів, відповідно, Sho-Me STR 535 буде фіксувати всі вимірювальні прилади незалежно від їх розташування - з боків, спереду або ззаду.
 • Компактні габарити радара-детектора - ще одна його перевага: розміри гаджета - 33 х 71 х 112 міліметрів при вазі 128 грам. Завдяки цьому прилад не заважає і не потрапляє в поле зору, навіть якщо він прикріплений до лобового скла за допомогою йде в комплекті присоски.
 • Доступна вартість. Висока якість антирадара йде врозріз з доступною ціною придбати гаджет можна в середньому за 4 тисячі рублів. В залежності від магазину і регіону вартість антирадара може варіюватися від 3890 до 5250 рублів.
 • Переваги

  Радар-детектор Sho-Me STR-535: опис
 • Непогана дальність детектування.
 • Два режими роботи.
 • Виявлення сучасних стаціонарних і мобільних радарних комплексів.
 • Можливість ремонту радара-детектора Sho-Me STR 535.
 • Недоліки антирадара

  Їх практично немає. Єдиний з істотних, який часто відзначають користувачі, - це невеликий люфт пластинки з присосками в поєднанні з корпусом приладу.
  Радар-детектор Sho-Me STR-535: опис

  Висновок

  Sho-Me STR 535 - стабільно працюючий радар-детектор без недоліків і помилок в експлуатації. Швидко і точно детектує радари на трасі, в більшості випадків залишає достатньо часу реакції водія і скидання швидкості до гранично допустимої. Дальність детектування на швидкісних трасах і магістралях збільшується, а кількість помилкових спрацьовувань в міській межі знижується завдяки наявності двох режимів роботи - "Траса" і "Місто". Пристрій непогано справляється з основними функціями і захищає сімейний бюджет від штрафів за перевищення швидкості. Відрізняється приємним якістю збірки і доступною ціною, що вигідно виділяє його на тлі аналогічних автомобільних гаджетів.

  Популярі новини
  Загрузка...