Як встановити мелодію на дзвінок на "Андроїд": інструкція

422 0 Новини високих технологій

Сучасні мобільні гаджети практично замінили персональні комп'ютери. З їх допомогою ми дивимося відео, граємо в ігри, блукаємо по інтернету і слухаємо музику. Насолоджуватися улюбленою композицією можна за допомогою вбудованого або стороннього плеєра, але багатьох цікавить інше питання про те, як встановити мелодію на дзвінок. На Android-платформі ця функція, в принципі, реалізована, але далеко не кожен користувач розібрався з тонкощами заміни штатного рінгтона на улюблений трек. Тим більше, кожен великий виробник мобільних гаджетів намагається привнести в прошивку своїх пристроїв якісь оригінальні фішки. Іноді вони полегшують життя користувачам, а іноді, навпаки, помітно ускладнюють.


Із статті ви дізнаєтесь, як встановити мелодію на дзвінок на «Андроїд». Розглянемо штатні можливості, інструменти та необхідні кроки для зміни рінгтона. В якості прикладу будемо розглядати платформу Android 6.0» через її популярності.

Музичний програвач

Розберемося, як встановити мелодію дзвінка «Андроїд» 6.0 за допомогою музичного програвача. Це найпростіший спосіб, але для цього знадобиться саме штатний додаток, яке було разом з прошивкою, а не стороннє. Називається воно, як правило, «Музика».
Як встановити мелодію на дзвінок на "Андроїд": інструкція
Після запуску програвача необхідно вибрати зі списку ту композицію, яку ви хочете встановити на дзвінок на «Андроїд». Мелодія обов'язково повинна бути в форматі МР3. Утримуючи палець на треку, дочекайтеся появи контекстного меню. Після чого тапніте на пункті «Поставити на дзвінок» або «Використовувати як рінгтон».

Налаштування

Далі спробуємо встановити мелодію на дзвінок на «Андроїд» через налаштування. Заходимо в них і вибираємо пункт «Звук». У деяких прошивках цей розділ називається «Звуки і попередження». Далі необхідно натиснути на підпункті «Рінгтон» або «Мелодія дзвінка».

Як встановити мелодію на дзвінок на "Андроїд": інструкція
Потім повинен відкритися місцевий файловий менеджер або сторонній, якщо він був вибраний за умовчанням. Вибираємо потрібний трек і тапа по ньому один-два рази, поки не спрацює майстер-налаштувань і не встановить рінгтон, видавши відповідне повідомлення.

Контакти

Якщо необхідно встановити мелодію на «Андроїд» на дзвінок контакту, то слід виконати наступний дії. Відкриваємо список додатків і тапа на ярлику «Контакти». З представленого списку абонентів вибираємо потрібний і відкриваємо його.
Як встановити мелодію на дзвінок на "Андроїд": інструкція
Після того як потрібний контакт відкрився у верхньому правому куті, повинна з'явитися невелика іконка у формі олівця. У деяких прошивках замість неї стоїть напис «Змінити», три вертикальні точки або якийсь інший маркер, що позначає цю дію. Після натискання на кнопку повинно з'явитися контекстне меню, де необхідно вибрати пункт «Встановити рінгтон» або «Мелодія контакту». Тут знову-таки відкриється файловий менеджер, за допомогою якого можна знайти потрібний трек і встановити його на даного абонента.

Пристрої від «Самсунг»

Компанія «Самсунг», дивлячись на продукти Apple, вирішила гарненько захистити свої гаджета від яких-небудь дій користувача, що не потрапляють під поняття «стандартні». На думку представників компанії, заміна штатного рінгтона як раз і є таким грубим втручанням. Деякі моделі отримали можливість зміни базових мелодій, але більшість гаджетів, на жаль, обмежені скромним набором посередніх і вже порядком набридли треків. Розберемося, як встановити мелодію на дзвінок на «Андроїд» в «Самсунг». Доведеться витратити на це трохи більше часу, ніж у випадку із звичайними не фірмовими прошивками. Але цю процедуру ніяк не можна назвати складною. Для початку потрібно скачати будь-який файловий менеджер, тому що місцеве застосування для цих цілей не годиться. В Google Play їх дуже багато, але потрібно врахувати, що нам необхідно повноцінне додаток, яке може видаляти, створювати, копіювати та переміщувати дані з папками на накопичувачі. Яскравими прикладами таких файлових менеджерів є «ES Провідник» і «Тотал Командер».
Як встановити мелодію на дзвінок на "Андроїд": інструкція
Далі необхідно знайти теку Notification в пам'яті пристрою. Саме там зберігаються всі файли для установки на рінгтон і будильник. Якщо такої папки в кореневому каталозі не виявилося, то її потрібно створити вручну. Але будьте уважні, тому що одна помилка у назві каталогу не дозволить вам встановити сторонній рінгтон. Потім копіюємо туди всі ваші треки.

Установка рінгтона

Далі можна переходити до налаштування і вибирати мелодію на дзвінок звичним для «Самсунга» способом. Всі треки, які ви скопіювали в папку, повинні з'явитися як рінгтони за замовчуванням. Також обов'язково зверніть увагу на розширення мелодії перед тим, як копіювати її на телефон. Вона повинна бути в форматі МР3. Також може статися, що телефон не буде сприймати навіть цей формат, а тільки екзотичний М4А. Тоді доведеться змінити розширення файлів за допомогою конвертора. Підійде будь-яка утиліта, яка дозволяє перевести формат МР3 в М4А. Приміром, Format Factory. Після конвертації необхідно скопіювати трек у форматі М4А в папку Notification і продовжити вищевказані дії.

Популярі новини
Загрузка...