Assassins Creed Brotherhood: огляд гри

302 0 Новини високих технологій

Assassins Creed Brotherhood - відгалуження другій частині популярної серії, в якій робиться акцент на історію підпільного братства Еціо Аудиторові, продовжує боротьбу з тамплієрами. У грі детально розповідається про події, що відбулися одразу після оригінальної другої частини.

Assassins Creed Brotherhood: огляд гри

Передісторія гри

Проект був анонсований 10 травня 2010-го і вийшов восени того ж року. Розробники обіцяли детально відтворену Італії епохи Відродження, зустріч з цікавими історичними особистостями і пряме продовження історії Еціо, який так сильно полюбився геймерам. Дії розвиваються в 15 столітті, де 40-річний головний герой стає главою ордену. Після помсти за смерть рідних він їде з Риму і повертається до спокійного життя на своїй віллі. Низка подій змушує героя втекти зі свого спокійного притулку, оскільки його взяли облогою. Еціо допоміг врятувати невелику частину мирних жителів і врятувався сам. Після цього дії гри Assassins Creed Brotherhood розгортаються через рік. Наш персонаж починає розвивати підпільну організацію, яка покликана відновити колишню велич їхньої батьківщини. З цього моменту починається активна фаза геймплея, яка зрідка буде перебиватися вставками з цього часу. Дезмонд зі своїми напарниками відправляється на віллу Еціо і засновує там базу, щоб тамплієри не змогли обчислити їх розташування. Звідти Дезмонд знову вирушає в минуле і продовжує пригоди свого предка.


Assassins Creed Brotherhood: огляд гри

Сюжетна історія

В Assassins Creed Brotherhood розробники постаралися ще більше урізноманітнити другорядне геймплей різними завданнями, відновленням архітектури міста, управлінням братством і так далі. Проте найцікавішою частиною залишається сюжет. Йому і відведена велика частина екранного часу. Серія ігор, як завжди, тримає гідний рівень: якісні кат-сцени, цікаві діалоги і красива музика. З початкових заставок ми дізнаємося, що Еціо продовжує шукати яблуко Едему. Стає відомо, що артефакт потрапив в руки вченому. Через цілу низку інтриг, зрад, підстав і битв головний герой добирається до своєї мети і знаходить шуканий предмет. Еціо випереджає Чезаре і знаходить яблука раніше нього, після чого ховає артефакт під Колізеєм у Римі. Про це дізнаються герої з цього часу і відправляються туди. У Римі відбувається розв'язка Assassins Creed Brotherhood, про яку ви зможете дізнатися самостійно при проходженні. Так ви збережете інтерес до сюжету і самій грі.

Assassins Creed Brotherhood: огляд гри

Геймплей

По частині геймплея - це все той же "Асасін", тільки з кількома поліпшеннями і нововведеннями. Творці трохи допрацювали систему і фізику переміщення та паркуру, однак це слабо помітно на загальному тлі. У боївку були додані нові прийоми і анімації ударів, а також ефекти добивання ворогів. По-справжньому цікавим рішенням було введення детального планування вбивства. Починаючи зі спорядження і закінчуючи тактикою нападу - все це лягає на плечі гравця. Саме такі моменти викликають більше інтересу. На жаль, більшу частину часу проходження Assassin's Creed Brotherhood являє собою звичну біганину в пошуках кур'єрів, підслуховування, стеження, точки огляду і подібні речі. Також Ubisoft вирішили не вчитися на своїх помилках і додали ще більше ігрового часу в реальному світі за Дезмонда. Якщо б цей геймплей обмежувався простими заставками і діалогами, то ніхто би не обурювався. Але в особі Дезмонда вам теж належить стрибати по руїнах, дертися і вирішувати головоломки, а це не найцікавіша частина гри.
Але багато чого змінюється, якщо в Assassins Creed Brotherhood повністю розвинути братство ассассинів. Ви зможете відправляти на побічні завдання комп'ютерних напарників, отримати від них валюту, ресурси. На плечі Еціо лягають тільки унікальні контракти на іменні мети.
Assassins Creed Brotherhood: огляд гри

Мультіплеер

Головна фішка, яку пропонує гра Assassins Creed Brotherhood - це мультіплєєрний режим на чотирьох гравців. Раніше в іграх серії ще не з'являлися мережеві баталії. В мультіплеере вас чекає 4 різнопланових режиму. У Wanted гравці знаходяться на тісному локації, де повно сторонніх людей. Серед них ви повинні відшукати вбивцю, якому призначена нагорода за вашу голову. Гравці користуються всіма хитрощами геймплея, щоб їх не розсекретили. Для інших режимів потрібна велика кількість людей, тому в 2018 році у них навряд чи вийде пограти, оскільки дана частина вже давно втратила свою актуальність.

Висновок

Assassins Creed Brotherhood не можна вважати повноцінним продовженням другої частини. Розробники вирішили відкласти третю частину серії і випустити розширення історії Еціо у вигляді Brotherhood та Revelations. Гра пропонує декілька цікавих напрацювань і механік. Якщо вам цікавий сюжет та історія, то дана частина буде обов'язковою для ознайомлення. Якщо вас абсолютно не цікавить, що сталося з Еціо, то переходьте до інших номерним частинах. Варто відзначити цікаву систему з прокачуванням братства і розподілом завдань. Також радує деталізацією і наповненням ігровий світ. У цьому Ubisoft завжди був вище на голову всіх інших розробників - міста і будь-які населені пункти виходять максимально точними і опрацьованими як з точки зору архітектури, так і по населенню людьми і подіями.

Популярі новини
Загрузка...