Коди Болгарії – все про дзвінки в країну і всередині неї

185 0 Новини високих технологій

У наш час, коли кордони стають все більш розмитими, з'являється необхідність в бізнес-поїздках, а також подорожі заради задоволення. Одним з популярних напрямів ось уже кілька років залишається Болгарія. Це не дивно: тепле море влітку, мальовничі гірськолижні схили в зимовий період і бальнеологічні готелі з лікувальною мінеральною водою протягом усього року. При організації туру виникає безліч питань, і чимала частина з них пов'язана з мобільними операторами в Болгарії: коди країни, умови та телефонне покриття в цілому.

Коди Болгарії – все про дзвінки в країну і всередині неї

Що варто врахувати перед поїздкою

Кожному прибуває необхідно заздалегідь ознайомитися з деякою інформацією. Наприклад, дуже важливо завжди мати при собі мобільні і міські номери страхової компанії та Посольства Росії (при цьому не забуваючи про телефонний код в Болгарії), оскільки може виникнути непередбачена ситуація, коли терміново знадобиться консультація співробітників цих організацій. Звичайно, не варто налаштовуватися на гірше, але краще бути у всеозброєнні.


Виклик швидкої допомоги, пожежної або поліцейської служби на території всієї країни здійснюється за єдиним номером 112.

Місцеві мобільні мережі: купівля сім-карти і умови

У Болгарії діють три найбільших оператора: M-Tel, Vivacom і Telenor. Покриття у всіх приблизно однаковий, різниця лише в тарифах. Приїжджають на короткий період зручніше використовувати сім-карту з наперед оплаченою кількістю хвилин, після закінчення яких номер буде відключений. До речі, в Болгарії коди мобільних операторів не залежать від населеного пункту. У разі коли з якихось причин подібний варіант не влаштовує, потрібно бути гранично уважним, підписуючи договір. Наприклад, безповоротний залишок згорає через певний час – це варто мати на увазі, якщо планується наступний приїзд і є бажання мати на руках телефон, підключений до місцевої мережі.


При купівлі сім-карти, як і в Росії, потрібен паспорт. Після закінчення ліміту рахунок поповнюється в будь-який момент. Оскільки в Болгарії немає центрів оплати мобільного зв'язку, зробити це можна в офісі компанії оператора, по інтернету, або купивши картку на певну суму в супермаркеті або одному з Молів.
Коди Болгарії – все про дзвінки в країну і всередині неї

Телефонний код Болгарії і дзвінки з Росії

При організації самостійної зарубіжної поїздки, можливо, знадобиться попередньо зв'язатися з співробітниками будь-якої компанії. Не варто переживати, практично всі працівники рецепції в готелях говорять російською мовою і розуміють його, тому ймовірність мовного бар'єру надзвичайно мала. Щоб це зробити з мобільного телефону, достатньо зателефонувати за вказаним болгарському номером без введення додаткових цифр. Зі стаціонарних апаратів в Росії алгоритм дій буде відрізнятися. Вихід на міжмісто - 8 на міжнародний зв'язок – 10 код Болгарії – 359 + потрібний місто та номер абонента.

Телефонні контакти всередині країни

Якщо була придбана місцева сім карта, то для стільникового зв'язку не потрібно набирати код Болгарії. Тут діє локальний - 0. Може виникнути необхідність подзвонити в будь-який інший місто країни, перебуваючи на її території. Варто врахувати, що, чим більший населений пункт, тим коротше буде її код. Наприклад, у столичній Софії це 2 в приморському місті Варна – 52 а в маленьких містечках доведеться набирати вже з 3-4 цифри. Щоб зателефонувати в Росію чи будь-яку іншу країну зі стаціонарного апарата, попередньо потрібно ввести міжнародний телефонний код Болгарії - 00. Наприклад, порядок набору цифр для дзвінка до Москви буде виглядати так: 00-7-495-домашній/робочий номер абонента.
Коди Болгарії – все про дзвінки в країну і всередині неї
Роумінг за кордоном – дороге задоволення, тому варто придбати сім-карту, вибравши з відповідних тарифних планів. У Болгарії вони постійно оновлюються та доповнюються: можна бути впевненим, що вдасться трохи заощадити на мобільному зв'язку.

Популярі новини
Загрузка...