League of Legends: гайд на Гнара

361 0 Новини високих технологій

Чемпіон Gnar з "Ліги Легенд" також відомий користувачам під ім'ям "Відсутню ланку". Він вміє змінювати власну форму, перетворюючись з Міні-Гнара в Мега-Гнара. Першу версію краще тримати в безпечному місці, осторонь від основного бою, а от другу — можна сміливо відправляти в саму гущу подій. Кожна з форм має свій унікальний набір умінь, які можна чергувати. Досвідчений гравець за один матч встигає випробувати велику частину всіх доступних здібностей, перемикаючись з однієї форми на іншу. Гайди на Гнара 7 сезону (і 8) допомагають користувачам познайомитися з цим чемпіоном ближче.

Біографія

Персонаж був народжений у вигляді звичайного йордла кілька тисяч років тому. Це на перший погляд миле і пустотливе створення здатне приймати зовсім іншу форму. Справа в тому, що при раптової спалаху гніву Гнар стає величезним і шаленим чудовиськом, здатним зруйнувати на своєму шляху будь-які перешкоди.


League of Legends: гайд на Гнара
Колись давно чемпіон опинився в пастці Справжнього Льоду, пробувши в ув'язненні цілий вік. В результаті Гнару вдалося вибратися на свободу, ось тільки світ, в який він повернувся, вже був далекий від колишньої. Різноманіття нових і незвичайних місць викликало у героя захоплення і розпалило цікавість. Тепер чемпіон подорожує по світу в пошуках нових пригод. Його не лякають небезпеки, навпаки — всередині Гнара розпалюється вогонь, і він сміливо кидається на зустріч будь-яким викликом.

Вміння: ген, Бумеранг, Торопыжка

 • Ген Люті — під час бою персонаж накопичує запас люті. Як тільки шкала заповниться, Гнар перевтілюється в свою мега форму. Як результат, чемпіон отримує збільшену виживаність і змінений набір здібностей.
 • Бумеранг/Валун — Gnar кидається бумерангом або валуном у будь-якого зазначеного противника. Крім утрати снаряд надає ефект уповільнення, після чого повертається назад в руки відправника. Якщо його зловити, можна скоротити перезарядку. Бумеранг доступний для міні форми, а валун — для мега. Валун залишається лежати на тому місці, де він впав після кидка. Якщо чемпіон захоче підняти його, то це дія скоротить час, витрачений на перезарядку.
 • Торопыжка/Бум — згідно гайдів на Гнара, перше вміння наділяє всі активні автоатаки додатковим втратою. Крім цього, персонаж стає більш швидким і влучним. "Бум" — це скілл для мега форми, так як збільшена маса чемпіона не дозволяє йому використовувати "Торопыжку".
 • League of Legends: гайд на Гнара

  Вміння: Стрибок і Гнааар!

 • Стриб/Хрясь — Міні-Гнар робить один стрибок по заданій траєкторії, при цьому отримуючи додаткову швидкість до своєї наступної атаки. Якщо йому вдалося приземлитися на бійця, то він може стрибнути ще раз (траєкторія не змінюється). Якщо боєць виявився ворожим, то Гнар б'є його і уповільнює. Вміння "Хрясь" підходить мега формі чемпіона. Його велика форма не дозволяє йому здійснювати додатковий стрибок, тому вже після першого він падає на землю і викликає ударну хвилю.
 • Гнаааар! — Чемпіон атакує всіх супротивників, що знаходяться поблизу від нього. Вороги відлітають у різні сторони, попередньо зазначені самим гравцем. Вміння завдає не тільки шкоду, але і уповільнення. У разі, якщо отлетевший противник врізався в перешкоду, то він не піддається уповільнення, а оглушению. Бонусом стає збільшений утрата.
 • Ще більше коментарем, що стосуються умінь чемпіона, можна знайти в офіційному гайде "Ліги Легенд" на Гнара.

  Поради для союзників

  League of Legends: гайд на Гнара
  Граючи за Гнара, важливо навчитися контролювати рівень люті. В кожній формі чемпіон проводить певну кількість часу, тому гравець повинен стежити за часом кожній трансформації. Робити це необхідно для того, щоб Гнар встиг скористатися вміннями обох форм. Згідно гайдів на Гнара, найбільш вигідна позиція — це розташування неподалік від перешкод. В такому випадку герой може легко заманити супротивника ближче і оглушати його своїм абсолютним умінням.

  Проходження за Гнара вимагає великої уважності до його сильних сторін. Кожна форма гарна по-своєму. Приміром, Міні-Гнар відрізняється швидкістю, крихкістю і нанесенням постійного високого шкоди. Що стосується Мега-Гнара, то ця форма досить повільна і надзвичайно сильна. За короткий проміжок часу вона здатна нанести величезну шкоду у будь-якому супротивникові.

  Поради для ворогів

  Під час переходу з мега форми в міні, Гнар припиняє накопичення шкали люті на п'ятнадцять секунд. Цей проміжок є найбільш зручним моментом для організації нападу на його команду.
  League of Legends: гайд на Гнара
  Незадовго до трансформацій з Гнаром відбуваються деякі зміни. Зазвичай вони стосуються анімації і шкали люті. Саме в ці моменти можна спробувати завдати удару у відповідь. За допомогою абсолютного вміння (ультиматуму) Гнар може відкидати, уповільнювати і оглушати будь-якого супротивника, який виявиться у нього на шляху. Оглушення відбувається після того, як персонаж врізається в стоїть неподалік перешкоду. Гайди на Гнара радять звертати увагу на такі деталі, щоб не отримати додатковий шкоди.

  Популярі новини
  Загрузка...