"Вайбер" стане платним? Так він платний чи ні?

515 0 Новини високих технологій

Не так давно країну сколихнула звістка про те, що один з найпопулярніших месенджерів - "Вайбер" - стане платним. Ця новина змусила похвилюватися багатьох користувачів додатку. Але як виявилося, це була всього лише качка і переживати з приводу платності не варто. У цій статті ми розберемося, звідки беруться чутки і кому потрібно дезінформувати населення.

"Вайбер" стане платним? Так він платний чи ні?

Повідомлення про платний месенджері

Практично всім користувачам "Вайбера" прийшло повідомлення про те, що додаток дуже скоро стане платним. Але для того, щоб залишити його безкоштовним, пропонувалося розіслати якесь повідомлення десяти своїм контактам. Деякі джерела кажуть, що розсилається повідомлення було платним. Виходячи з цього, можна судити про шахрайських цілях аферистів, які затіяли всю цю паніку.


До того ж подібні повідомлення надходили і на інші месенджери, наприклад WhatsApp. А роки раніше практично ідентичне повідомлення отримували користувачі ICQ. Так що теорія про підступи конкурентів була спростована. І для того, щоб не попастися на виверти шахраїв, спочатку зверніться на офіційні сайти за достовірною інформацією.
"Вайбер" стане платним? Так він платний чи ні?

Послуги, що надаються "Вайбером"

Щоб у повному обсязі відповісти на питання про те, чи стане "Вайбер" платним, розкладемо по поличках всі послуги додатка: від безплатних до платних. "Вайбер" як месенджер надає різні послуги комунікації. Безкоштовно можна відправляти повідомлення, фото-, відео - і аудіофайли. Також за допомогою програми здійснюється безкоштовна голосова й відеозв'язок. Але, як і практично в будь-якому іншому додатку, в "Вайбері" є і платні послуги - це можуть бути стікери, які можна придбати у віртуальному магазині, послуга "Вайбер Аут", з допомогою якої можна дзвонити на мобільні і міські телефони. Але це не говорить про те, що "Вайбер" стане платним.


І навіть якщо ви не користуєтеся ніякої платною послугою, то від цього зв'язок точно не постраждає.

Що говорять офіційні джерела

Після того як з'явилася сумнівна інформація, що "Вайбер" стане платним, деякі занепокоєні громадяни звернулися до офіційних осіб, що представляють компанію, в пошуках правди. За словами співробітника ViberMedia Вероніки Кесовой, весь ажіотаж з приводу платності "Вайбера" абсолютно безпідставний. Можна спокійно завантажити цей додаток і користуватися ним безкоштовно.
"Вайбер" стане платним? Так він платний чи ні?
Так що якщо ви переживаєте, що "Вайбер" стане платним, можете бути спокійні - цього ніколи не станеться, зі слів офіційних представників компанії.

Популярі новини
Загрузка...