Гайд по World of Tanks: танк 112

10 0 Новини високих технологій

Танковий симулятор World of Tanks вже який рік не втрачає своєї актуальності, і мільйони геймерів продовжують битися один з одним, використовуючи найрізноманітнішу техніку різних країн, серед яких є не тільки СРСР і Німеччина, але й інші, такі як, наприклад, Китай. Останнім часом велику популярність здобув важку китайський танк 112. І якщо ви розглядаєте різні варіанти важкої техніки, то ця модель може вам сподобатися. У даній статті ви знайдете всю основну інформацію щодо даного танка, всі його ключові складові елементи, а також головні переваги і недоліки. Танк 112 – це та модель, яка може серйозно вплинути на результат бою, особливо якщо ви вивчите всі подробиці і будете грамотно керувати своєю технікою під час битви.


Вежа і знаряддя

Гайд по World of Tanks: танк 112
Зверніть увагу на той факт, що танк 112 – це преміумна модель, і саме тому у нього немає різних варіантів запчастин. Він поставляється в готовій формі, його не можна прокачувати і вдосконалити, так що у вас буде значно менше головного болю щодо витрат на апгрейди. Але що ж є в комплекті? В першу чергу, необхідно розглянути знаряддя, яким ви будете вести вогонь по противникам, а також вежу, до якої воно кріпиться. Вежа цього танка має вражаючу по товщині броню, особливо якщо мова йде про лобовій частині. Тут товщина броні становить 240 міліметрів, а тому її не завжди можна пробити навіть з досить потужного знаряддя. Природно, з боків і ззаду броня є далеко не такою вражаючою, але достатньою для того, щоб витримати середні попадання. Повертається вона з непоганою швидкістю 26 градусів в секунду, тобто оборот на 360 градусів можна зробити менше, ніж за п'ятнадцять секунд. Завдяки цій вежі ви отримуєте огляд на цілих 380 метрів, так що ви зможете помітити противника ще здалеку і повідомити про його місцезнаходження своєї артилерії.


Що ж, прийшов час перейти до більш важливого питання, а саме до того, яке знаряддя має танк 112. Це 122-міліметрова гармата D-25TA, яка пробиває вражаючу товщину броні. Навіть якщо мова йде про стандартні снарядах, вони можуть пробити 175 міліметрів броні. Що вже говорити про бронебійних снарядів, які можуть пробити 250 міліметрів броні. І ті, і інші в разі успіху наносять руйнівний шкоди в розмірі 390 одиниць, що дуже сильно вражає. На жаль, знаряддя не може похвалитися високою скорострільністю, так як ви зможете здійснювати лише близько чотирьох з половиною пострілів в хвилину. Зведення при цьому займає близько трьох з половиною секунд, так що ви повинні розуміти, що це далеко не самий швидкий танк в питаннях стрільби, але він компенсує цей недолік величезною втратою.

Корпус і двигун

Гайд по World of Tanks: танк 112
Огляд танка 112 природно, включає в себе не лише башта з гарматою, але й інші частини моделі. Наприклад, ви можете поглянути на корпус танка, який має непогане бронювання, нехай і не таке вражаюче, як лобова броня башти. З усіх боків (крім тилу) танк має вражаючі 120 міліметрів броні, які меркнуть у порівнянні з 240 міліметрами броні на вежі, але, якщо порівнювати з іншими танками, ви все одно будете вражені.
Корпус приховує в собі дуже якісний двигун потужністю 580 кінських сил, який дозволить вам ефективно маневрувати на полі бою. Варто також звернути увагу, що ймовірність виникнення пожежі при попаданні в двигун у цього танка не занадто велика, вона становить лише 12 відсотків. Але це не означає, що вам варто бездумно кидатися в будь-яку битву, не прикриваючи тили. Будь гайд на танки 112 виразно повідомить вам про необхідність грамотної стратегії при управлінні цією моделлю.

Ходова частина

Гайд по World of Tanks: танк 112
Окрему увагу варто звернути на ходову частину танка, яка дозволяє витримувати навантаження до 49 тонн, а також володіє непоганою швидкістю повороту, складової 26 градусів в секунду (тобто швидкість повороту самого танка така ж, як і швидкість повороту його вежі). Ця ходова частина дозволяє вам розвивати швидкість до 45 кілометрів на годину, що дуже вражаюче для важкого танка. Відгуки про танку 112 зазвичай містять інформацію саме про швидкості цієї моделі, яка дозволить вам досить ефективно діяти на всій території як атакуючи базу супротивника, так і захищаючи свою власну базу.

Радіостанція

Гайд по World of Tanks: танк 112
Ну, і останній елемент, про який обов'язково варто згадати, – це радіостанція. Справа в тому, що «Світ танків» - це командна гра, і якщо ви будете намагатися все зробити самостійно, ви швидко помітите, що успіху такий підхід не приносить. А радіостанція – це ваш головний спосіб комунікації з партнерами. З її допомогою ви зможете передавати іншим гравцям інформацію про розташування противника. Чим вище радіус дії радіостанції, встановленої на танку, тим краще, і дана модель може похвалитися дуже якісної радіостанцією, здатної передавати сигнал на відстань до 600 метрів.

Переваги танка

Гайд по World of Tanks: танк 112
Преміум-танк 112 – це модель, яка має величезну кількість позитивних сторін. Перший і самий головний плюс, який відразу ж впадає в очі – це унікальна лобова броня башти, яка має дивовижну товщину. Але при цьому варто відзначити, що і всі інші частини танка непогано захищені досить товстою бронею. Другим великим перевагою є той факт, що танк оснащений вражаючим по потужності знаряддям. У разі точного попадання ви зможете завдати величезної шкоди. Більш того, знаряддя може похвалитися кумулятивними снарядами, які пробивають практично будь-яку броню. Ну, і останнє, але при цьому не менш важлива перевага полягає в тому, що вже було відзначено вище, а саме в огляді. Ви зможете побачити супротивників на відстані 380 метрів, а це дуже багато в цій грі, так що ви зможете скористатися подібним перевагою.

Недоліки

На жаль, жоден танк не є ідеальним, тому немає нічого дивного в тому, що і ця модель має деякі мінуси. В більшості випадків користувачі скаржаться саме на знаряддя. Який сенс в його дивному бронепробитии і величезному утраті, якщо при цьому у нього дуже довгий зведення, низька скорострільність, а також досить слабка точність (розкид становить практично цілий метр при стрільбі з відстані в 200 метрів).