Радянський середній танк "140 Об'єкт"

500 0 Новини високих технологій

Гра «Світ танків» не втрачає своєї актуальності і популярності, тому користувачі продовжують цікавитися тим, які саме танки краще вибирати. У грі є величезна різноманітність бойових машин часів Другої світової війни, які розділені між чотирма сторонами – СРСР, Німеччина, США і Франція. І якщо ви вирішили грати за Радянський Союз, то вам обов'язково потрібно звернути увагу на «140 Об'єкт». Це середній танк десятого рівня, який є одним з найбільш вражаючих у своїй ваговій категорії. Однак що саме в ньому може привернути увагу?

У даній статті ви дізнаєтеся всі особливості конструкції такого танка, як «140 Об'єкт», а також зможете зрозуміти, які у нього є переваги і недоліки. Це допоможе вам детально розібратися з тим, як краще грати на цьому танку, і чому взагалі потрібно вибрати його, а не, наприклад, Т62А.

Вежа і знаряддя

Радянський середній танк "140 Об'єкт"
«140 Об'єкт» краще всього починати описувати з найбільш важливих елементів – вежі і знаряддя, яке на ній встановлено. Отже, вежа має, на жаль, далеко не саме вражаюче бронювання, тому вам доведеться багато думати про тактику – коли краще виїжджати, а коли краще сховатися, як підставитися під постріл і так далі. Товщина лобової броні становить 240 міліметрів, це самий товстий шар. Бортова броня має товщину 187 міліметрів, а кормова – взагалі лише 65 міліметрів. Швидкість повороту башти вражає – вона повертається за секунду на цілих сорок градусів. Більш того, у танка є великий радіус огляду – цілих 400 метрів. Але що щодо знаряддя, яке встановлено на цій башті? «140 Об'єкт» може сміливо хвалитися своїм озброєнням, так як воно дійсно вселяє страх. Калібр цього знаряддя становить 100 міліметрів, при цьому пробиття підствольних снарядів становить цілих 264 міліметра. Якщо ж броню вдасться пробити, то шкоди, який ви зможете нанести, буде дорівнює 320 одиниць. Зверніть увагу, що бронепробитие у осколково-фугасних снарядів набагато нижче - всього 50 міліметрів, проте, шкоди вони завдають більш вражаючий - 420 одиниць.

Двигун

Радянський середній танк "140 Об'єкт"
Багато хто задається питанням про те, який танк краще вибрати – «Об'єкт 140» або Т62А? Вони є досить схожими, однак при цьому двигун розглянутої в даній статті машини дає їй значну перевагу. Він має вражаючу потужність – цілих 580 кінських сил, що дозволяє йому розвивати швидкість до 55 кілометрів на годину. Це робить цей танк дуже спритним, і це стає його основною перевагою перед противником. Більш того, варто звернути увагу на те, що ймовірність виникнення пожежі при попаданні по двигуну складає всього 12 відсотків, так що ви можете не турбуватися про безпеку своєї бойової машини. Однак танк «Об'єкт 140» володіє і іншими перевагами, про які буде розказано пізніше. А поки що варто розглянути й інші важливі елементи цієї машини.

Ходова частина

Радянський середній танк "140 Об'єкт"
Що стосується ходової частини, то вона забезпечує танку можливість перенесення навантаження на 39 тонн, чого цілком достатньо для середнього танка. Більше того, ця ходова частина дозволяє вам повертати танк на 54 градуси в секунду, що в поєднанні з високою максимальною швидкістю дає прекрасну маневреність. Так що «Об'єкт Т-140» може закрутити який завгодно танк, а при необхідності досить ефектно сховатися.

Радіостанція

Радянський середній танк "140 Об'єкт"
Не варто забувати, що «Світ танків» - це командна гра, так що велике значення тут має комунікація, яку забезпечує вам встановлена на танку радіостанція. У випадку з розглянутої машиною вона має дальність зв'язку 730 метрів, так що якщо ви зможете помітити супротивника, то у вас вийде передати дані про його місцезнаходження на таку дистанцію. Це не самий вражаючий результат з можливих, так що на цьому танку не рекомендується далеко їхати від своїх більш важких компаньйонів.

Достоїнства і недоліки

Що ж, тепер ви вивчили всі основні характеристики даного танка, настав час виділити його достоїнства і недоліки. До переваг можна віднести, по-перше, знаряддя, яке володіє високою скорострільністю (близько 9 пострілів в хвилину). По-друге, необхідно відзначити мобільність цієї машини – висока швидкість пересування і повороту башти, а також хороша прохідність роблять цей танк одним з кращих в своїй категорії. Ну і, по-третє, варто відзначити ще й високу точність знаряддя при стрільбі на ходу – в цьому даний танк перевершує абсолютно всіх конкурентів на своєму рівні. Що стосується недоліків, то вони у танка також є. Найголовніший мінус – це слабке бронювання, але також варто відзначити, що при всій своїй скорострільність знаряддя завдає далеко не самий вражаючий разовий шкоди. Таким чином, танк «Об'єкт 140» можна сміливо відносити до кращим представникам середнього класу найвищого рівня, однак не обходиться і без деяких недоліків. Але раз ви вже знаєте про цих мінусах, то зможете їх ретельно приховувати від противника.

Популярі новини
Загрузка...