Огляд колонки Sven MS 2000

12 0 Новини високих технологій

Компанія Sven випустила вже досить багато різних акустичних систем, серед яких є як дуже вдалі моделі, так і, навпаки, провальні. У сьогоднішньому огляді мова піде про колонки Sven MS 2000 які за цілком прийнятну ціну пропонують користувачеві відмінну якість звуку, хороший дизайн і цілком непогані характеристики. Давайте ж перевіримо, чи так це насправді.

Комплект поставки

Огляд колонки Sven MS 2000
Почати огляд Sven MS 2000 мабуть, варто з упаковки і комплекту поставки. Отже, продаються колонки у стандартній картонній коробці середніх розмірів. На упаковці в кращих традиціях фірми зображена сама акустична система, а також вказані всі основні характеристики моделі. Фірмова розмальовка під прапор Фінляндії присутній.


Огляд колонки Sven MS 2000
Всередині, крім сабвуфера і пари сателітів, користувач зможе знайти звичний набір документів і інструкцій, гарантійний талон, пульт дистанційного керування, пару батарейок ААА, радиоантенну, RCA-кабель, акустичний кабель, набір крепежек можливості для підвішування сателітів на стіну, загалом-то, все. Комплектація багата, нічого сказати не можна.

Зовнішній вид

Зовнішній вид комп'ютерних колонок Sven MS 2000 вельми привабливий. Корпус сабвуфера і сателітів зроблений цілком з МДФ, а ось передні накладки виконані з глянсового пластика. Не найкраще рішення, оскільки на глянці видно відбитки пальців, а також на його поверхню дуже добре сідає пил.
Огляд колонки Sven MS 2000
Сабвуфер у Sven MS 2000 - це самий основний вузол, що забезпечує, взагалі, всю роботу аудіосистеми. На його лівій стороні розташовується отвір труби фазоінвертора. На правій стороні ближче до передньої частини акуратно розташувалися USB-порт і гніздо під карти пам'яті.


Огляд колонки Sven MS 2000
Ззаду в сабвуфера знаходиться все найнеобхідніше. Вище усіх розташований блок роз'ємів для підключення аналогових пристроїв. Трохи нижче знаходяться роз'єми для підключення сателітів. Ну і доповнює все це кнопка включення/вимикання. Її розташування на задній стінці не зовсім зручний, але що є, то є.
Огляд колонки Sven MS 2000
Тепер лицьова сторона сабвуфера. Тут все увагу на себе бере екран на світлодіодній основі. Він може відображати інформацію 7 типів, залежно від контексту, наприклад, номер пісні, частота ФМ, поточний час і т. д. Безсумнівним плюсом є те, що яскравість тут регулюється автоматично залежно від часу доби, тобто вночі він не буде світити так само, як удень.
Огляд колонки Sven MS 2000
Трохи нижче дисплея розташовані кнопки управління, які тут просто величезні. Всього є п'ять кнопок - 1 центральна і 4 навколо неї. Так, кнопки ліворуч і праворуч відповідають за регулювання гучності, перемикання композицій і радіостанцій. Верхня кнопка допомагає переключати поточні входи і роз'єми, а нижня - відрегулювати рівень тембру.
Огляд колонки Sven MS 2000
Нарешті, остання центральна кнопка. Вона потрібна для того, щоб включати або ставити пісню на паузу, вводити і виводити пристрій в режим очікування (сну) і підтвердити вибір. Власне, кнопки - це добре, але тільки от все те ж саме можна легко і просто робити за допомогою пульта дистанційного керування. До речі, пульт надає навіть трохи більше можливостей, ніж стандартні клавіші.
Ось, власне, і все, що стосується зовнішнього вигляду. В цілому виглядає акустика досить цікаво і здорово, але от глянсовий пластик реально псує весь вигляд.

Основні характеристики

Тепер можна перейти до технічних характеристик Sven MS 2000. Ось вони:
 • Тип - акустика 2.1.
 • Загальна потужність - 40 Вт.
 • Загальний частотний діапазон - 50-20000 Гц.
 • Частотний діапазон сабвуфера - 50-150 Гц.
 • Частотний діапазон колонок - 150-20000 Гц.
 • Розмір динаміка сабвуфера - 133 мм.
 • Розмір динаміка сателітів - 80 мм.
 • Потужність сабвуфера - 18 Вт.
 • Потужність сателітів - 11 Вт.
 • Вага - 43 кг
 • У цілому характеристики досить непогані, залишилося дізнатися, як це все звучить.

  Якість звуку

  Звучання у аудіосистеми досить непоганий, хоча і далеко не ідеальне. Низькі частоти акустика відтворює цілком впевнено, те ж саме стосується і середини. Але ось на верхах чутний характерний провал. Спотворення і ще більше падіння чіткості звучання спостерігається з підвищенням гучності, але так як у себе вдома ніхто дану систему вище середини гучності включати не буде, то все нормально.
  Огляд колонки Sven MS 2000
  В деяких окремих композиціях може іноді виникати недолік низьких частот, але сабвуфер Sven MS 2000 все це компенсує. За п'ятибальною шкалою всій системі в цілому можна поставити тверду 3+ або 4-.

  Вартість

  На даний момент Sven MS 2000 продається в районі 3000 рублів, що дуже навіть непогано. За цю суму користувач отримує не просто колонки з сабом, але ще і ФМ-радіо, можливість відтворення музики з флешок, пульт управління і цілком собі пристойний звук. Таку купівлю можна сміливо назвати вигідною.
  Огляд колонки Sven MS 2000

  Висновок

  Sven MS 2000 - це хороша аудіосистема типу 2.1 яка має непогані характеристики і здатна задовольнити більшість музичних запитів. Якість звучання хоч і не ідеальне, але за свою ціну більш ніж гідний. Також не варто забувати про широкому функціоналу системи, якої немає у більшості конкурентів у цьому сегменті ринку.