"The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

301 0 Новини високих технологій

З виходом оригінальної "Сімс 4" стало ясно, що рано чи пізно повернуться і найпопулярніші доповнення з попередніх частин серії. Сьогодні ми поговоримо про "The Sims 4: Вампіри" — спеціальному аддоне, завдяки якому у гравців з'являється можливість побувати в загадковому і трохи лякаючому вампірському містечку.

"The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

Вирушаємо в Форготтен Холлоу

Саме так називається новий відтворюватися місто, який вперше з'являється в даному додатку для Sims 4. Це місце виглядає так, ніби створювалося за зразком справжнісінького фільму жахів. Звичайно ж, головними героями в якому є вампіри. Відразу видно, що команда розробників дійсно постаралася і подарувала Форготтен Холлоу особливу таємничу атмосферу. Тут є все, чого тільки може побажати душа: і густий туман, і зграйки летючих мишей, і навіть кладовище з могилами. Примітно те, що місто знаходиться в оточенні високих скель, а день за часом виявляється набагато коротше стандартного.


Територія Форготтен Холлоу не дуже велика, тут є два зайнятих ділянки і три вільних для заселення. Хто ж вже проживає в цьому місті? Один будинок належить родині Ваторе — добрим вампірам, не вживають людську кров. Друга ділянка належить Владислаусу Штрауду — могутньому вампірові, який часто допомагає новообратившимся і полює на людей, що гуляють ночами. Громадських місць у Форготтен Холлоу немає, зате в самому центрі розташований великий парк, де можна гуляти і заводити знайомства. А ще велика ймовірність стати здобиччю якогось агресивного вампіра, тому рекомендується бути обережними у нічний час доби. У парку сім виявляється без додаткових подгрузок.


"The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

Нововведення в редакторі персонажів: створюємо вампіра

Разом з доповненням в Sims 4 з'являється ряд унікальних особливостей, які допомагають різноманітити ігровий процес. Так, всі звернені персонажі мають темну сторону, у якій є два способу: ідентичний звичайної зовнішності і змінений. Для зручного редагування в грі передбачені вбудовані готові вампірські архетипи. Всього їх вісім, і кожен з них можна змінювати на свій смак. Якщо не зовсім подобається зовнішність архетипів, то можна спробувати створити власного сіма-вампіра. Спеціально для цієї задачі розробники підготували додаткові параметри зовнішності:
 • особливі брови;
 • шкіра;
 • вампірські очі;
 • очниці;
 • щоки;
 • рот;
 • ікла.
 • Вампіри в Sims 4 можуть бути абсолютно різними! Завдяки вищевказаним параметрами можна сміливо експериментувати зі своїм підопічним і створювати унікальні риси. Особа сіма може легко покритися тріщинами і складками, синцями та порізами. Навіть вампірські ікла розрізняються за формою і стилем, що не може не радувати.
  "The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

  Продовжуємо розглядати нововведення

  На зміненому редакторі особи персонажа сюрпризи не закінчуються. Гравці отримують нові зачіски для жіночих персонажів різного віку. Волосся сильно відрізняються за стилем: від довгих і готичних локонів до сучасних і коротких стрижок. Що стосується чоловічих, то тут розробники розщедрилися лише на одну нову зачіску. Також у новинки до "The Sims 4: Вампіри" можна вибирати між додатковими капелюхами, макіяжем і аксесуарами.
  Сіми обзавелися трьома додатковими життєвими цілями:
 • Знання — Вампірський повелитель.
 • Популярний — Добрий вампір.
 • Сім'янин — Вампірська сім'я.
 • Нові риси для характерів відсутні. У наступній частині статті ми торкнемося тему ігрового процесу у грі "Sims 4: Вампіри" і розкриємо такі важливі моменти, як надприродні здібності, процес обігу і багато іншого.
  "The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

  Вампірські потреби

  Звернені персонажі отримують дві нові шкали до трьох вже існуючих (як у звичайних симов). Розглянемо їх:
 • Вампірська енергія — це найбільша за розміром потреба. Саме з її допомогою можна користуватися надприродними здібностями. Щоб заповнити цю шкалу, необхідно практикувати навички темної медитації або вчасно відсипатися, наприклад, в спеціальному труні. Вампірська енергія витрачається в моменти, коли сім виходить на сонячне світло, або в процесі використання здібностей.
 • Вампірська жага — ця шкала пов'язана з споживанням крові. Гравець може попросити іншого сима, щоб той дав себе вкусити добровільно, або ж отримати цей необхідний нектар силою. Також боротися з жагою допомагає використання спеціальних пакетів з кров'ю, які замовляються за допомогою інтернету, і поїдання кривавих плодів. Що стосується звичайної їжі, то вона годиться до вживання, правда, з одним нюансом — часто після трапез сим може відчувати нудоту.
 • Тривалість життя вампіра

  Існування звернених персонажів сильно відрізняється від простих симов. Звичайно ж, це стосується і шкали дорослішання, яка пофарбована в сірий колір і означає безсмертя. Чи варто в такому разі боятися смерті? Звичайно, варто, так як при всій своїй безсмертність вампіри все одно можуть бути вбиті. Головною небезпекою для них є сонце. Якщо звернений персонаж виходить на вулицю в денний час доби, то його вампирическая енергія зникає прямо на очах. Якщо вчасно не сховатися в тіні, то слідом за енергією може згоріти і сим.
  Однак це зовсім не означає, що, перетворившись в кровососа, гравцеві доведеться назавжди забути про прогулянки під теплим сонечком. Сим може обзавестися спеціальним імунітетом, який стане доступний після прокачування відповідних навичок і здібностей в "Sims 4: Вампіри".
  "The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

  Процес звернення: як це працює

  Як зробити вампіра в Sims 4? Це, мабуть, найголовніше питання, яке хвилює будь-якого гравця, який встановив додаток. Для того щоб сим звернувся в нічний створення, можна скористатися кількома способами:
 • Зробити вампіра з допомогою редактора персонажів. Цей спосіб вважається одним з найпростіших. Він також дозволяє створювати відразу цілу вампірську сім'ю, чия зовнішність і характери будуть підходити під смак певного гравця. Варто пам'ятати, що в такому випадку пограти звичайним персонажем не вдасться, так як доведеться зробити сіма вампіром спочатку. Такий спосіб не зовсім зручний, якщо користувач звик грати скачаними скінами.
 • Звернути свого персонажа можна з допомогою іншого вампіра, якщо завести з ним щиру дружбу. Даний спосіб діє тільки при доступності спеціального навички перетворення. До речі, граючи за сіма, який сам є вампіром, можна вільно обертати інших персонажів, за винятком лише дітей. В цьому команда розробників надала гравцеві більшу свободу дій. Сам період обертання триває протягом декількох діб з постійно змінними показниками настрою (мудлетами). У вампіра-новачка немає ніяких здібностей і навичок. Для того, щоб заповнити прогалини, доведеться вивчити відповідну інформацію з додаткових джерел.
 • Деякі сіми можуть народитися вже вампірами. Стовідсоткова ймовірність такого результату стає можлива в тому випадку, якщо батьки є зверненими. При цьому шанси зменшуються вдвічі, якщо сім'я складається з одного вампіра і однієї людини.
 • Існує ще один спосіб, який допоможе перетворити сіма в вампіра — коди до Sims 4. Так можна значно заощадити час і змінитися в будь-який момент гри. Для такого способу доведеться скористатися консоллю, яка викликається шляхом натискання комбінації трьох клавіш Ctrl+Shift+C. Після цього потрібно ввести testingcheats/true (не забуваємо прибрати символ "слеш") і stats.set/stat commodity/BecomingVampire 2160 (тут замінимо знак "/" на "_"). Цей код запустить стандартний процес обігу сіма. Якщо хочеться стати вампіром моментально, то набираємо traits.equip/trait trait/OccultVampire (тут така ж заміна, як і в попередньому варіанті).
 • "The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

  Окуляри здібностей вампіра в Sims 4

  Як ми вже говорили, новонавернені персонажі нічого не вміють. Однак не варто переживати, тому що це можна виправити. Вампірські здібності в The Sims 4 дійсно вражають своєю різноманітністю. Якщо виконувати спеціальні завдання, то сим буде заробляти спеціальні поінти, за допомогою яких відкриваються різні навички. Чого ж може навчитися звернений персонаж? Приміром, телепортації у вигляді хмари туману, впливу на настрій звичайних симов, вмінню гіпнотизувати, можливості проникати в чужі будинки і багато іншого. Не обійдеться і без слабких місцях, які повинні бути у кожного вампіра: посилене відчуття спраги, шипіння та інше.

  Нові навички

  Завдяки новим додатком сіми-вампіри можуть урізноманітнити свій вільний час. У цьому їм допомагають два унікальні навички: гра на музичному органі і вампіризм. Якщо з першим все зрозуміло, то про другу варто трохи розповісти. Завдяки вампиризму сим може читати спеціальні енциклопедії, дізнаватися багато корисної інформації про створення ліки, робити смачні коктейлі.
  "The Sims 4: Вампіри": огляд гри, здатності вампірів

  Що змінилося в режимі будівництва

  Разом з доповненням гравці отримують багато нових предметів, які сприяють створенню справжньої вампірської атмосфери. Тепер щасливий сим може обзавестися власним музичним органом, надгробком і труною. Будинки в "Sims 4: Вампіри" прикрашаються павутиною, декоруються різними дірками і потертостями. З допомогою нових предметів можна перетворити навіть просте житло в справжній готичний особняк. Особливо творчі гравці можуть піти далі і створити величезний моторошний замок.