"Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливості

324 0 Новини високих технологій

Говорити про популярність гри The Sims 4 немає ніякого сенсу. За 17 років, з моменту виходу першої частини, змінилося дуже багато. Офіційно перед нами четверта гра. Але якщо згадати те незліченна кількість доповнень, нових глав і відгалужень, то важко буде навіть знайти людину, який грав у всі з них. Сьогодні ми дізнаємося про ігровому наборі «Сімс 4: Ресторан».

Набір

У четвертій частині з'явилося багато доповнень, як і раніше. Одним з них став «Сімс 4: Ресторан». Вихід цього набору ознаменував появу нового бізнесу у віртуальному світі. Тепер гравці можуть не просто відвідувати круті закладу, але і попрацювати над тим, щоб відкрити своє кафе.
"Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливостіПричому зовсім не важливо, що з цього вийде: вегетаріанський ресторанчик, забігайлівка біля дороги, кав'ярня або ціла мережа закладів громадського харчування. З новим додатком «Сімс 4: Ресторан» з'явилося багато змін, які торкнулися нових страв у меню, управління персоналом, заробітку рейтингу і т. п.

Старт

Отже, якщо ви вирішили завести у віртуальному світі подібний бізнес, вам необхідно буде дотримуватися якісної стратегії. Все прямо як у житті. Для початку потрібно розібратися з фінансовою складовою. Стартовий капітал може бути не позахмарна, а таким, щоб його було достатньо хоча б для купівлі ділянки та будівлі простого закладу. Можете не створювати відразу розкішний ресторан і наймодніше заклад. Почніть з найпростішого бістро. Це вам допоможе зробити мінімальні фінансові вкладення, але забезпечить вас максимально можливої практикою.


"Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливості

Ділянка

У четвертій частині серії є багато ділянок. Їх можна віднести до житлових і громадських. Така класифікація потрібна для того, щоб слідувати деяким вимогам і, як це буває в реальному житті, не йти врозріз з інфраструктурою міста. Спеціально для «Сімс 4: Ресторан» є окремо відведене місце для формування віртуального бізнесу. Подібний ділянка має однойменну назву. Є навіть слоган для нього: «Ресторан – ідеальне місце для прийому їжі!» Як зрозуміло з опису, цей ділянку доступний тим, у кого є тестовий набір доповнень. У цьому випадку він стає видимим на карті. До його характеристикам відноситься можливість побудови власного бізнесу. Але для цього потрібно слідувати деяким вимогам. Обзавестися:
 • Ресторанної стійкою.
 • Столом для шеф-кухаря.
 • Стійкою для офіціантів.
 • Двома парами наборів місць для відвідувачів.
 • Однією мийкою.
 • Одним унітазом.
 • До цієї ділянки є також зазначення того, що можна здійснювати клубні збори в певні проміжки часу.

  Споруда

  Отже, щоб не використовувати для «Сімс 4: Ресторан» коди, доведеться витратити багато часу на купівлю і будівництво. Для початку гравець вкладає свої ігрові кошти самостійно. Для цього йому потрібно перевести їх на рахунки підприємства і починати будівництво.
  "Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливості
  Дуже круто те, що все творче залишено для геймера. Він самостійно вирішує, який стиль або тематика повинні бути у його закладу. Головне, дотримуватися вищеописаних вимог. Вся потрібна меблі буде знаходитися в спеціальному списку. У міру його наповнення там будуть з'являтися галочки, які свідчать про те, що ви дотримуєтеся обов'язкових правил. Крім цієї меблів, можна використовувати і інші варіанти об'єктів. Все залежить від вашої фантазії. До того ж цей набір повністю забитий новими елементами дизайну і прикраси. До всього цього можна додати цікаві вивіски. Хоча можливість самостійно створювати власну рекламу була б прекрасною. Так як в цьому випадку вибір скупий. Є варіант встановити шаблон з готових кімнат. Серед них є і сам зал, куди приходять відвідувачі, а є і місце для роботи персоналу. Можна побачити навіть схожі стилі, які наштовхнуть вас на творчі ідеї.
  Після цього потрібно дати ім'я нашого ресторану і слідувати далі.

  Персонал

  Звичайно, до всього того, що описано тут, можна застосувати чити на «Сімс 4: Ресторан». Причому їх величезна кількість. Вони допомагають як при старті, так і в подальшому розвитку. Але не всім гравцям цікаво використовувати допоміжні коди, тому наступна інформація для них.
  "Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливості
  Після того як ви побудували кафе, потрібно найняти персонал. На першому етапі вам знадобиться всього три людини: кухар, офіціант та адміністратор. В панелі керування рестораном вам про це повідомлять. Важливо розуміти, що в даному випадку ви можете бути лише управителем. Якщо ви вважаєте, що ваш сим вміє готувати, розносити страви і прибирати за відвідувачами, це не означає, що вам не потрібні професіонали своєї справи. Основний сим і члени його сім'ї не можуть бути персоналом. Тому когось найняти однозначно доведеться. Бонуси «Сімс 4: Ресторан» у подальшому допоможуть збільшити штат співробітників.

  Управління

  Перш ніж запустити ваш заклад, важливо перевірити, щоб все було готово. На що слід звернути увагу? Для початку подивіться, які позиції є у вашому меню. Це важливо зробити, інакше на відкриття прийдуть відвідувачі, замовлять безкоштовну воду і підуть, тому що нічого іншого в меню немає.
  Далі потрібно встановити націнку. Щоб отримати прибуток, можна вибрати від 100% до 300%. Так ви зможете регулювати дохід ресторану. Швидше за все, з часом вам знадобляться коди на окуляри бонусів «Сімс 4: Ресторан». Спочатку якість інгредієнтів встановлено стандартне. Піднімати його ви можете тільки після отримання певних бонусів.
  "Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливості
  Далі потрібно буде витратитися на рекламу. Для цього вам будуть доступні деякі пакети. У них різна вартість і ефективність. Крім того, потрібно розуміти, що в цьому віртуальному світі реклама працює дуже добре, тому вам доведеться справлятися з потоком новоприбулих гостей. Значить, потрібно спочатку розрахувати свої сили.

  Вчення

  Природно, розвиток ресторану можливо тільки при обліку того, що навчається і персонал. Для цього кожен член команди повинен займатися своєю справою. Кухар може підвищити свій скіл, займаючись приготуванням і змішуванням напоїв. Навчати його потрібно поступово. У кожній категорії страв у вас є 30 позицій. Але це не означає, що всі відразу потрібно додавати в список. Почніть з самого простого, і по мірі підвищення умінь кухар буде швидше справлятися з роботою і виконувати її якісніше. Для офіціантів «Сімс 4: Ресторан» важливі фітнес і чарівність. За рахунок цього вони менше втомлюються і більше подобаються відвідувачам. Адміністратор повинен розвивати навик комедії. Щоб все це поступово придбати, вам доведеться пережити і незадоволених клієнтів, і розбитий посуд, і певний час.

  Непроста робота

  Ви повинні розуміти, що ваша роль у цьому бізнесі теж дуже важлива. Як власнику ресторану, вам потрібно постійно брати участь у його житті. Для цього приділяйте увагу кожному гостю, прислухайтеся до їхньої думки. Є кілька типів спілкування:
 • Добродушне привітання.
 • Питання про якість обслуговування.
 • Пріоритет.
 • Пропозиції безкоштовних послуг.
 • Прості розмови.
 • Крім цього, ви можете допомагати і своїм співробітникам: прибирання, готування коктейлів, розважальна програма і т. п.

  Допомога

  Якщо ви нетерплячий гравець, то швидше за все, ринетесь в інтернет шукати код на бонуси для «Сімс 4: Ресторан». Всі вони працюють за умови, що ви спочатку введете команду розробника testingcheats true.
  "Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливості
  Коли ви активували можливість використовувати чіти, можете вдосталь насолодитися швидким розвитком свого бізнесу. Відразу потрібно розуміти, що деякі бонусні програми відкривають вам нові можливості. Тому вам захочеться отримати їх швидше. Щоб порекомендувати страву, потрібно отримати бонус «Цікаві відвідувачі». Для цього вводимо bucks.unlock_perk RecommendDishSocial true. Є варіант додати парочку нових офіціантів, якщо ви розумієте, що не справляєтеся з напливом нових гостей. Команда bucks.unlock_perk AdditionalWaiter_1 true допоможе вам збільшити штат. Якщо вам потрібен ще один офіціант, замість одиниці введіть двійку і т. д. Коди для «Сімс 4: Ресторан» допоможуть поліпшити якість інгредієнтів, отримати знижку і знизити вартість навчання співробітників. Щоб не шукати кожен код в інтернеті, краще відразу встановлювати пакет з командами.

  Висновки

  Ось таким вийшов набір «Сімс 4: Ресторан». Звичайно, все вищеописане - лише верхівка ресторанного бізнесу. Вас чекають зустрічі з критиками, робота з фінансовим звітом, відгуки і рейтинги. Все це дуже цікаво, хоча і забирає багато реального часу. Розробникам вдалося відтворити загальну картину управління рестораном. Звичайно, не завжди буває все так гладко в житті, як у грі. До того ж віртуальний світ дозволяє використовувати чіти і сторонню допомогу.
  "Сімс 4: ресторан" - опис, ділянки, коди та особливості
  Незважаючи на складності, можливо, віртуальний ресторан надихне вас зайнятися реальним бізнесом.