Чіт-коди на "Сімс 4" на вагітність двійнею, трійнею, на швидку вагітність

7 0 Новини високих технологій

«Сімс 4» - це четверта частина легендарної серії комп'ютерних симуляторів життя, в яких ви можете створити свого персонажа, а потім знайомити його з іншими персонажами, відправляти на роботу, отримувати гроші, облаштовувати свій будинок, обзаводитися новими навичками, а потім і сім'єю. Загалом, все те, що відбувається в реальному житті, але тільки у віртуальному світі. Простіше кажучи, в цій грі є величезна кількість можливостей, однією з яких є репродукція. Так, ви можете завести сім'ю і народжувати дітей, які виростають і також стають активними персонажами, якими ви можете управляти. Природно, існують і чит-коди на «Сімс 4» на вагітність, про яких і піде мова в даній статті. Ви дізнаєтеся всі можливі коди, які стосуються цього процесу. Справа в тому, що прямого коду на вагітність розробники не додали, тому вам доведеться задовольнятися тим, що є. Чіт-коди на «Сімс 4» на вагітність можуть бути найрізноманітнішими, тому кожен гравець знайде щось для себе в цій статті.


Активація режиму розробника і введення кодів

Чіт-коди на "Сімс 4" на вагітність двійнею, трійнею, на швидку вагітність
Отже, перш ніж розглядати конкретно чит-коди на «Сімс 4» на вагітність, необхідно поглянути на те, як взагалі використовувати будь-які коди в цій грі. Як і в попередніх частинах, робиться це шляхом виклику ігрової консолі. Для цього вам потрібно натиснути комбінацію з трьох клавіш: Ctrl, Shift і C. Після цього перед вами з'явиться рядок, в якій і можна друкувати ті чит-коди, які вас цікавлять. Деякі коди доступні відразу ж, проте ті команди, про яких піде мова далі, відносяться до групи, доступної тільки в режимі розробника. Це особливий режим, який спочатку заблокований, але ви можете розблокувати його за власним бажанням. Для цього вам потрібно буде ввести в ігровій консолі команду testingcheats true, після чого вам стане доступно набагато більшу різноманітність читів, серед яких будуть і чит-коди на «Сімс 4» на вагітність. Що ж, настав час поговорити саме про них.


Вагітність у жінок

Чіт-коди на "Сімс 4" на вагітність двійнею, трійнею, на швидку вагітність
Почати, звичайно, варто з найбільш банальних читів, тобто з тих, які прискорюють перебіг вагітності у жінок. Природно, багатьох цікавлять коди на «Сімс 4» на вагітність підлітків, проте таких людей відразу варто розчарувати. Як вже було сказано вище, конкретного чита, що дозволяє сіму завагітніти, в грі немає. Так як підліток не може завагітніти в грі апріорі, не вийде і прискорити плин його вагітності, тому вас чекає розчарування. Повертаємося до прискорення вагітності: для цього існує три коду. Чому саме три? Справа в тому, що вагітність у цій грі поділяється на три триместри, і вам доведеться прискорювати кожен з них. Коди будуть відрізнятися тільки цифрою, яка буде позначати номер триместру. Отже, якщо ви хочете, щоб перший триместр закінчився всього за один день, вам потрібно ввести чіт sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester1. Те ж саме стосується другого і третього триместрів, але для кожної з них вам потрібно буде міняти одиницю у коді на двійки і трійки відповідно. Таким чином, вагітність можна скоротити лише до трьох днів. Як бачите, це не гірше, ніж коди на «Сімс 4» на вагітність підлітків.

Вагітність у чоловіків

Чіт-коди на "Сімс 4" на вагітність двійнею, трійнею, на швидку вагітність
Так, в цій грі чоловік може завагітніти. Природно, це рідкісний випадок, і він може відбутися тільки в тому випадку, якщо у вас встановлені відповідні доповнення, а також якщо вашого сіма чоловічої статі викрадуть інопланетяни. Тоді він повернеться додому вагітний. Природно, ви можете встановити мод на вагітність «Сімс 4», однак у даній статті мова йде саме про оригінальній грі і тому, що ви можете зробити з нею з допомогою читів. Отже, якщо ваш сим чоловічої статі завагітнів, то вам знадобиться чит sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester1_Male, який прискорить перший триместр вагітності до одного дня. Як бачите, процес ідентичний тому, що відбувається у жінки, і точно так само вам треба буде міняти одиницю на двійку чи трійку, щоб прискорити кожен з триместрів. У підсумку ви також отримаєте повний термін вагітності завдовжки в три дні, що дуже зручно. І вам навіть не потрібен для цього мод на вагітність «Сімс 4»!

Токсикоз

Чіт-коди на "Сімс 4" на вагітність двійнею, трійнею, на швидку вагітність
Що ж, ви розглянули коди на швидку вагітність «Сімс 4», однак це далеко не все, що може запропонувати вам гра. Наприклад, тут є чіт sims.add_buff Buff_Sim_MorningSickness, який активує токсикоз. Це означає, що вашого сіма почне нудити і мутити вранці. Складно сказати, що це корисний чит, але він є досить кумедним і відмінно підходить для тих геймерів, які люблять експериментувати. Враховуючи те, що в «Сімс 4» коди на вагітність двійнею або трійнею відсутні, ви зможете розважитися за допомогою таких команд.

Швидкі пологи

Чіт-коди на "Сімс 4" на вагітність двійнею, трійнею, на швидку вагітність
Раз вже було сказано про швидку вагітність, необхідно звернути увагу ще й на пологи, так як їх також можна прискорити. Якщо ви використовуєте чит sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor, то вам не доведеться чекати, коли ж почнуться пологи, тому що процес запуститься відразу ж після активації чита. Відповідно, вам не доведеться витрачати час на очікування, і ви зможете відразу ж отримати дитину. Це також досить корисна команда, на яку вам варто звернути увагу, якщо ви замислюєтеся про те, щоб дуже швидко і ефективно обзавестися дитиною «Сімс 4».

Передпологова паніка

Це ще один кумедний чіт, який дозволить компенсувати той факт, що не існує кодів на «Сімс 4» на вагітність трійнею. Вводите sims.add_buff buff_Pregnancy_Labor_react, і ви побачите, як вибраного вами сіма почнеться передпологова паніка. Це стан, в яке може впасти персонаж, близький родич якого ось-ось народить. Це досить незвичайне стан, тому для експериментів вам може знадобитися можливість викликати його миттєво за допомогою всього лише однієї команди.

Чоловічі пологи

Чіт-коди на "Сімс 4" на вагітність двійнею, трійнею, на швидку вагітність
Окремо варто розповісти про читі sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor_Male, який провокує моментальні чоловічі пологи. Як і у випадку з аналогічним кодом для жінок, чоловік вмить народить після того, як ви використовуєте цю команду. Однак у цього чита є одна незвичайна особливість. Справа в тому, що за замовчуванням вам варто використовувати його на чоловікові. Якщо ви використовуєте інший «чоловічий» код на жінці або навпаки, нічого не станеться. Але в цьому випадку, якщо ви використовуєте його на жінці, то у неї з великою ймовірністю народиться прибулець, який народжується зазвичай тільки у чоловіків, викрадені інопланетянами, про що ви вже знаєте. Так що ви можете спробувати використовувати його як стандартним шляхом, так і протилежним, після чого подивитися, що у вас вийде.

Поліпшення відносин

Ще один дуже важливий код, що стосується вагітності – це чит на відносини. Навіщо він потрібен? Справа в тому, що ви зможете завагітніти тільки в тому випадку, якщо будете перебувати в інтимних відносинах з іншим сімом. А для цього вам потрібно підвищити показник відносин з ним до максимуму. Зробити це можна шляхом тривалих бесід, компліментів та інших подібних прийомів, але на це потрібно дуже багато часу і зусиль. Простіше використовувати чіт modifyrelationship, в якому вам потрібно буде вказати ім'я вашого сіма, ім'я сіма, з яким ви налаштовуєте показник відносин, а потім і сам показник відносин. Його значення знаходиться між нулем і сотнею, і якщо ви хочете, щоб сіми вступили в інтимний зв'язок з метою зачаття дитини, вам потрібно встановити це значення на максимум, тобто на сотню. Як бачите, чіти на вагітність в цій грі є найрізноманітніші. Звичайно, відсутні деякі коди, які були у попередніх частинах і так сподобалися геймерам (наприклад, код на моментальне зачаття або на вагітність двійнею і трійнею), але з цим нічого зробити не можна. Можна задовольнятися тим, що є, або встановлювати користувальницькі модифікації.