Dark Souls 3 Тліюче озеро: проходження і секрети локації

149 0 Новини високих технологій

У грі Dark Souls 3 Тліюче озеро вважається однією з найнебезпечніших локацій, так як в ній є безліч небезпечних ворогів. Навіть пересуватися по ній без отримання шкоди досить важко. Для всіх гравців вона являє цінність в плані великої кількості предметів з корисними характеристиками. Щоб зібрати речі, належить пройти чимало випробувань, і в цьому допоможе даний гайд.

Прохід в локацію і баллісти

Починається шлях з того, що необхідно обвалити міст, що веде до Вольниру, спуститися по ньому і битися з демоном. Далі по дорозі буде вогнище, а від нього вже тунель до самої локації.


Територія в локації Dark Souls 3 «Тліюче озеро» зустріне користувача непривітно – з вогнем автоматичної балісти. Вона виробляє три постріли підряд і після цього перезаряджається. Гравцеві необхідно вважати постріли і бігти до неї в моменти паузи, ховаючись за деревами і камінням. Коли він добіжить до неї, йому не варто відразу вимикати пристрій. Необхідно навести її на стіну праворуч від входу в локацію, що знаходиться на протилежній стороні озера. Там є тайник, за яким лежить кільце із зеленим каменем. Його слід забрати, потім можна вимикати пристрій.
Dark Souls 3 Тліюче озеро: проходження і секрети локації

Просування по території

Після того як просування в локації гри Dark Souls 3 «Тліюче озеро» стане безпечним, можна йти вперед. Біля входу потрібно звернути ліворуч і швидко бігти повз великого хробака і боса. Перед користувачем відкриється невелика стежка. Необхідно підніматися по ній направо і забрати осколок титанита (важливий ресурс).


Далі гравець повинен спуститися вниз, де йому належить битися і перемогти демона-клірика. Біля нього є запаси вугілля, які варто взяти з собою. Після перемоги за рогом чекає ще одна бійка з мозгляками. Далі необхідно рухатися вперед, а в нижні проходи поки спускатися не потрібно. Коли з'явиться арка, варто приготуватися до нової битви з цими монстрами, які можуть встрибувати на голову. Далі потрібно звернутися до пролому в стіні, за яким знаходиться чергова натовп вже відомих ворогів мозгляков. Книга про пиромантии Квиланы буде в кімнаті за невеликим проходом. Її варто забрати і рухатися ліворуч до ящірці. З неї також падають цінні предмети.
Dark Souls 3 Тліюче озеро: проходження і секрети локації

Подальші секрети

Локація в Dark Souls 3 «Тліюче озеро» сповнена таємниць. Наприклад, коли користувач вбив ящірку, йому слід пройти в наступний зал, а звідти звернути наліво по вузькому коридору і йти, поки він не упреться в чорну ілюзорну стіну. За неї його чекає противник Чорний лицар. Неподалік буде лежати його меч у вигляді призу за перемогу. Після цього необхідно рухатися по заданому перш за напрямом, щоб забрати ресурси в кінці тунелю. Подальший шлях перегородить озеро з лавою, а тому доведеться повернутися назад до проломам в підлозі. Стрибати потрібно на цей раз в самий великий з них. Він виведе гравця в великий коридор. В стороні знаходиться скриня з титанитом, а в кінці Изалитский посох. Далі гравцеві слід продовжувати шлях, а перед сходинками повернути ліворуч, щоб перемогти Цорига. За перемогу користувач отримає багато цінного лута і зможе продовжувати вивчати секрети в Dark Souls 3. Тліюче озеро - локація, яка зберігає їх у величезній кількості.
Dark Souls 3 Тліюче озеро: проходження і секрети локації

Головний бос

В Dark Souls 3 проходження локації «Тліюче озеро» рано чи пізно зведе персонажа до битви з босом. Перед цим гравець може запросто побродити по території, перевіряти всі ніші, скрині і лазівки, щоб забрати всі цінні речі. Коли він це зробить, то може повертатися до місця, де знаходиться головний бос. Їм є Старий король демонів, який небезпечний для гравців своїми потужними вогню залпами. Він може посилати хвилю в напрямку користувача або випускати з рота струмінь. Необхідно враховувати напрямок вогню, ухилятися і в перервах підбігати до ворога, щоб завдати шкоди. Краще всього наносити удари по ногах і маневрувати між ними, коли він запустить струмінь на місце, де він зафіксував персонажа. При грамотному підході битва відніме 5-10 хвилин часу, а гравець отримає багато предметів для посилення свого героя.

Популярі новини
Загрузка...