MSI N1996: материнська плата з відмінними характеристиками і підтримкою всіх типів ПРОЦЕСОРІВ для LGA775

213 0 Новини високих технологій

N1996 - материнська плата компанії MSI для комп'ютерної платформи LGA775 яка поєднувала в собі відмінні технічні характеристики і підтримку всіх існуючих для цього процесорного роз'єму моделей чіпів. При цьому вартість даного рішення цілком демократична. Все це в сумі робило N1996 відмінною основою для складання системних блоків різних класів.

MSI N1996: материнська плата з відмінними характеристиками і підтримкою всіх типів ПРОЦЕСОРІВ для LGA775

Сокет і набір мікросхем системної логіки

Як було вже зазначено раніше, процесорним роз'ємом LGA775 оснащувалася материнська плата MSI N1996. Технічні характеристики цього сокета вказували на наявність 775 контактів і можливість установки процесорних рішень, які включали 1 2 або навіть 4 обчислювальних ядер. Проміжного варіанту з 3 блоками обробки коду у компанії «Інтел», на відміну від АМД, ніколи не було. Також необхідно відмітити, що цей процесорний роз'єм іноді позначався як «Сокет Т». Набір мікросхем системної логіки в даному випадку включав 2 елементи: «північний міст» 945 CG і «південний міст» ICH7. Даний чіпсет офіційно був представлений в 2007 році. Його напівпровідникова частина виготовлялися за нормами 45 нм техпроцесу. Рекомендовані значення частоти системної шини в цьому випадку могли бути встановлені на значеннях 533 МГц або 800 МГц.


MSI N1996: материнська плата з відмінними характеристиками і підтримкою всіх типів ПРОЦЕСОРІВ для LGA775

Список процесорів

Характеристика материнської плати N1996 з позиції підтримуваних моделей центральних процесорів, як було зазначено раніше, вказувала на те, що можна було встановити будь чіп для сокета LGA775 в неї. У цей список входили:
 • Для складання офісних систем з мінімальним швидкодією і мінімальною вартістю «Інтел» рекомендувала використовувати ПРОЦЕСОРИ лінійки Celeron D. Для роботи у «Ворді», «Ексель» або «Пауерпоинте» можливостей цього напівпровідникового кристала цілком достатньо. Також він без проблем міг впоратися з переглядом веб-сайтів, відтворенням відео та прослуховуванням музики.


 • Бюджетні комп'ютери в рамках цієї платформи могли базуватися на ЦПУ лінійки Pentium DualCore, Pentium 4 або Pentium D. Покращена архітектура і збільшені тактові частоти дозволяли цим ЦПУ вже демонструвати пристойні результати в ігрових тестах.
 • Ще більш швидкісними і при цьому і енергоефективними процесорними рішеннями були чіпи серії Core 2Duo. Більш сучасна архітектура напівпровідникового кристала, ще більш збільшені частоти і більший розмір кеша були тими чинниками, які дозволяли ці процесорам наблизитися по продуктивності і швидкодії впритул до флагманським рішенням даної платформи.
 • Преміум-сегмент ЦПУ в цьому випадку займали рішення Core 2Quad. Е ти кремнієві рішення вже мали 4 обчислювальних блоку. Також були покращені і всі інші характеристики в цьому сімействі ПРОЦЕСОРІВ.
 • Як було зазначено раніше, будь-яка з раніше наведених моделей процесорних пристроїв могла бути встановлена в дану модифікацію N1996. Материнська плата була дійсно універсальною і дозволяла збирати ПК будь-якого рівня.
  MSI N1996: материнська плата з відмінними характеристиками і підтримкою всіх типів ПРОЦЕСОРІВ для LGA775

  Слоти для встановлення внутрішніх контролерів, порти для периферійних пристроїв. Оперативна пам'ять

  Характеристика материнської плати MSI N1996 в даному випадку вказувала на наявність таких слотів для встановлення контролерів розширення всередині корпусу ПК:
 • 1 слот у виконанні PCI – Express версії 16Х для установки дискретної графічної системи.
 • 3 слоти розширення формату PCI. В цьому випадку могли бути встановлені різні варіанти контролерів: мережева плата, звукова плата або, наприклад, ТВ-тюнер.
 • Набір ж периферійних портів в цьому випадку складався з:
 • LPT & COM порти - по 1 штуці.
 • PS/2 порти в кількості 2 штук.
 • 4 універсальних порту USB у виконанні 2.0.
 • 1 мережевий RJ-45 роз'єм для підключення до ЛОМ.
 • 3 звичних аудіопорти формату 35-мм аудіоджек.
 • Під використання ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті стандарту DDR2 б була заточена N1996. Материнська плата могла адресувати максимум 2 Гб оперативної пам'яті і мала лише 2 слота для установки таких модулів. Тобто в один слот можна було встановити планку з об'ємом в 1 Гб.
  MSI N1996: материнська плата з відмінними характеристиками і підтримкою всіх типів ПРОЦЕСОРІВ для LGA775

  Резюме

  Вже не один рік успішно працюють персональні комп'ютери на базі даного комп'ютерного аксесуара, і це дійсно найкраща його характеристика. Материнська плата MSI N1996 відгуки це лише підтверджують, все ще дозволяє створювати актуальні комп'ютерні системи з тієї причини, що в її процесорний роз'єм може бути встановлено 4-ядерний чіп, який без проблем може впоратися з будь-яким завданням, у тому числі і з найбільш свіжими і самими вимогливими іграшками. Окремо також необхідно відзначити те, що в декількох варіантах виконання була випущена N1996. Материнська плата могла бути оснащена, крім розглянутого в цьому матеріалі LGA775 сокетами 478 або АМ2. Але найпродуктивнішим серед них є саме перший, який і розглянуто в цій статті.